Unikátní výstava kostýmů v Zámeckém resortu Sobotín

Unikátní výstava kostýmů v Zámeckém resortu Sobotín

05.02.2020 | Ostatní
V Zámeckém resortu Sobotín právě probíhá výstava kostýmů z pohádky Princezna zakletá v čase, která se tam v létě loňského roku natáčela.

Vystaveny jsou originální kostýmy sedmi hlavních postav. Zblízka se tak můžete podívat na kostým Marka Lambory, Jana Révaie nebo Elišky Křenkové. Kostýmy budou v Sobotíně vystaveny do 6. března, kdy v resortu proběhne slavnostní předpremiéra pohádky.

V pohádce si zahrálo i několik místních obyvatel a jednoho z králů pak i majitel Zámeckého resortu, který si tak zahrál krále na svém vlastním panství. 

V rámci natáčení byla nápomocna i regionální filmová kancelář Jeseníky Film Office, která pracuje pod Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu a pomáhá tak vytvářet ideální podmíánky pro filmaře a producenty v regionu Olomouckého kraje.

"Jsme štastní, ž ejsme mohli být součásti týmu, který pracoval velmi tvrdě a kreativně. Výsledek bude stát za to a už te'd se těšíme nba premiéru pohádky, která se z části natáčela právě v našem regionu." uvedl ředitel Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu Mgr. Tomáš Rak.

Fotografie
1
2
3
Počasí
12.7 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS