#nezapomennajeseniky

#nezapomennajeseniky

10.07.2020 | Ostatní
Hory, které miluješ!
Chceš si nechat zdát sen o tvých milovaných horách, Jeseníkách? Označ svojí polohu při návštěvě tohoto pohoří na nezapomennajeseniky.cz a zachraň cestovní ruch v Jeseníkách!

Jak to funguje?

Při své návštěvě v našich jesenických horách si zapni GPS a naťukej ve svém prohlížeči v mobilu nezapomennajeseniky.cz. Dej LIKE místu, které máš rád a pokud chceš získat „JESENICKÝ SEN", zadej také svojí e-mailovou adresu (můžeš přidat i komentář nebo fot-ku).

Proč to vzniklo?

Za vše může pandemie zvaná

COVID-19. A protože milujeme Jeseníky stejně jako vy, snažíme se je z této nemoci vyléčit. Tím, že přijedete a označíte svoji polohu v Jeseníkách, můžete pomoci cestovnímu ruchu. Jak? Dáte si během tohoto výletu třeba váš oblíbený borůvkový knedlík, ubytujete se ve vašem oblíbeném hotelu nebo vystoupáte na vaši oblíbenou rozhlednu. To vše cestovnímu ruchu v Jeseníkách pomůže!

Co je tvá odměna?

V případě zadání e-mailu budeš mít také šanci vyhrát vánoční dárek v podobě kvalitního fotoaparátu SONY CyberShot DSC-RX100 II. Losování vítěze proběhne on-line 21. 12. 2020, aby vám dárek dorazil pod stromeček.

Počasí
14.4 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS