Seminář s Mgr. Jiřím Haldou
Poslední změna: 08.10.2021 14:32:34
pondělí 25. října

Seminář s Mgr. Jiřím Haldou "Každé dítě má na něco talent" - Přednášky

25.10.2021 od 09:00 do 14:00 hod.
Cílem semináře je inspirovat ty, kteří s dětmi pracují v tom, jaké atributy talent má, jak jerozvíjet a propojovat. Je o inspiraci formální – školské, ale také neformální – rodičovské. Asamozřejmě o školské roli korekční – vlivu profesionálních rad na rodičovské počínání.Většinu atributů spontánně rodiče a zejména pedagogové činí. Jen je třeba diferencovatprostředí – co má ovlivňovat formální a co neformální prostředí a být si vědomzodpovědnosti – výše zmíněné atributy se týkají každého jednotlivce, nejvíce však těch, kteřípracují s dětmi.

POZVÁNKA

Realizační tým projektu „MAP rozvoje vzdělávání ORP Jeseník II“ Vás srdečně zve na seminář na téma

KAŽDÉ DÍTĚ MÁ NA NĚCO TALENT

Seminář se uskuteční 25. 10. 2021

od 9:00 do 14:00 hod.

v budově IPOS, ul. Karla Čapka 1147/10, Jeseník

zasedací místnost (nad jídelnou)

Lektoruje: Mgr. Jiří Halda, speciální pedagog a rodinný terapeutCílem semináře je inspirovat ty, kteří s dětmi pracují v tom, jaké atributy talent má, jak je rozvíjet a propojovat. Je o inspiraci formální – školské, ale také neformální – rodičovské. A samozřejmě o školské roli korekční – vlivu profesionálních rad na rodičovské počínání. Většinu atributů spontánně rodiče a zejména pedagogové činí. Jen je třeba diferencovat prostředí – co má ovlivňovat formální a co neformální prostředí a být si vědom zodpovědnosti – výše zmíněné atributy se týkají každého jednotlivce, nejvíce však těch, kteří pracují s dětmi.

Seminář je určen pro rodiče, pedagogické pracovníky a další zájemce o vzdělávání. Účast na semináři je zdarma, kapacita semináře je omezena.

Přihlásit se můžete přes odkaz ZDE nebo na adrese michaela.pruchnicka@mujes.cz nejpozději do 21. 10. 2021

Drobné občerstvení zajištěno.

Kontaktní osoba: Michaela Pruchnická (administrátor projektu MAP II), michaela.pruchnicka@mujes.cz

Každý živě narozený jedinec (mimo existující výjimky) má potenciál k rozvoji a potenciál k tomu, aby sociálně uspěl. Vlivy prostředí (především nejbližší rodiny) ale vysoce rozhodují o tom, zda a jak talent bude nebo nebude rozvinut a úspěšně realizován.

Mgr. Jiří Halda, speciální pedagog a rodinný terapeut,

"Orientuji se na poruchy chování a učení a rodinné vztahy. To, že poruchy vychází z chybných rodinných vzorů je dávno známo. Proto je problém dítěte vždy problém celé rodiny. Orientuji se tedy na rodinu jako organismus, kde má být všem dobře a všichni si mají být jisti svým místem. Jsem nepříliš aktivní sportovec, miluji válení kombinované s povalováním a jsem nenadaný, ale velmi vášnivý hráč na baskytaru."

Mgr. Jiří Halda je také autorem a spoluautorem knih.

Další přednášky
0%
akce ve středu 20. října 2021
akce ve čtvrtek 21. října 2021
Včera, dnes a zítra
čtvrtek 21. října

Včera, dnes a zítra / Přednášky

Od 10:00 - 16:30 hod. - ZDARMA masáž šíje 15 minut/1 osoba.
21.10.2021 od 10:00 do 16:30 hod.
Konferenční sál Opal - Havlík, s.r.o., Bruntál | Mapa
akce v sobotu 23. října 2021
Počasí
2.9 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS