Kavárna Jeseníky

 6 záznamů
Bianco Caffé

Bianco Caffé

Přijďte si osladit život po italsku a užijte si příjemné posezení v centru města s nádechem italské atmosféry.Poznejte kousek slunné Itálie na nečekaném místě. Bianco caffe je rodinnou italskou kavárnou a cukrárnou s vlastní výr ... (více)
Caffe & shop Ennea

Caffe & shop Ennea

Zaručeně čerstvé domácí zákusky, dorty a cukrárenské pečivo dostanete v Caffe & shop Ennea na náměstí Svobody v Jeseníku. Kromě lahodné kávy zde můžete ochutnat výtečný ořechový dort z mikulovické výrobny Šťastné srdce.Na ... (více)
Cukrárna U zámku

Cukrárna U zámku

V létě či v zimě můžete navštívit naši útulnou cukrárnu na náměstí v malebné vesničce Branná. Samozřejmostí je prodej našich Staroměstských máslových trubiček, ale i jiných zákusků od námi osvědčeného výrobce. Veške ... (více)
Kafrárna Jeseník

Kafrárna Jeseník

Kávárna v blízkosti centra města Jeseník s originální dětskou hernou.Zázemí poskytuje útočiště i pro nejmenší děti. Naleznete zde příjemné domácí prostředí a chutnou kávu. Kavarna vyrábí vlastní zákusky a dorty (i na zak ... (více)
Levandulová kavárna

Levandulová kavárna

Ochutnejte netradiční chuť levandule ve spojení s vynikajícím druhem kávy v BIO kvalitě, skvělé domácí dezerty nebo osvěžující levandulovou limonádu.Pro ty, které očaruje opojná vůně a blahodárné účinky levandule, je přímo ... (více)
PIKOLA

PIKOLA

Pikola je malá rodinná cukrárna v centru Šumperka spojená s originálním obchodem.Ochutnat můžete domácí cukrovinky, dorty, koláče, ale i oblíbené klasické zákusky. Pro osvěžení tu mají limonády, čerstvé ovocné šťávy nebo ... (více)
 6 záznamů
Počasí
19.9 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS