Stravování Jeseníky

Předchozí | Dalšístrana / 13 9-18 z 116 záznamů
CaffeBar Lucerna

CaffeBar Lucerna

Moderní bar v centru města Zábřeh nabízí různé druhy vynikajících pohárů. Domácí limonády, italskou kávu Pavin caffe a zákusky dle denní nabídky. Míchané alko i nealko nápoje. Nekuřácká kavárna v centru města na střeše n ... (více)
Coffee Natura Bar

Coffee Natura Bar

Netradiční prostory s dětským koutkem, dorty, čerstvě pražená káva, profesionalita baristů a Barney. Přesně tohle se postará o Vaši spokojenost a zážitek.
Cukrárna U zámku

Cukrárna U zámku

V létě či v zimě můžete navštívit naši útulnou cukrárnu na náměstí v malebné vesničce Branná. Samozřejmostí je prodej našich Staroměstských máslových trubiček, ale i jiných zákusků od námi osvědčeného výrobce. Veške ... (více)
Dobrý Časy

Dobrý Časy

Dobrý časy tady a teď. Výborná káva, zdravé limonády a dezerty od nejlepších cukrářek v okolí a navíc stovky knih na zapůjčení zdarma.
Ennea caffé & shop

Ennea caffé & shop

Kavárna s výběrovou kávou v srdci jesenických hor. Nabízíme denně čerstvé dezerty, dorty a koláče, které si sami připravujeme.Součástí kavárny je i obchůdek s originálními jesenickými produkty od místních dodavatelů.
Galerie Zahrada

Galerie Zahrada

Příjemná kavárnička se skvělým posezením v nádherném prostředí Karlovy Studánky.
Galleria Ristorante Napoletana

Galleria Ristorante Napoletana

Galleria Napoletana je italská restaurace, která vás od chvíle, kdy do ní vstoupíte, pohltí směsicí chutí, vůní, barev i zvuků, zaujme všechny vaše smysly a v okamžiku vás z reality všedních dnů přenese do slunné Neapole.V samé ... (více)
Gemer

Gemer

Najdete nás přímo v centru lázeňského města Jeseník.V objektu restaurace naleznete dětšký koutek, oddělený salonek, venkovní posezení s grilem a udírnou. Ve vrchním patře restaurace naleznete BLUES BAR.
Předchozí | Dalšístrana / 13 9-18 z 116 záznamů
Počasí
3.2 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS