Rozhledna v Jeseníkách

 6 cílů
Rozhledna Hemberk

Rozhledna Hemberk

Na cyklistické trase Za zatopenými lomy budete míjet pod vrcholem Křemenáč (730 m n. m.) rozhlednu Hemberk. Rozhlenu vybudovali nadšenci ze spolku Krasohled na východním úbočí kopce v nadmořské výšce 660 m n. m. Umožňuje výhledy n ... (více)
Vysílač a rozhledna Praděd

Vysílač a rozhledna Praděd

Jeseníky byly a jsou vyhledávaným turistickým místem. Vévodí jim hora Praděd vysoká 1492 metrů. Už na začátku 19. století stávala na jeho vrcholu chýše, která sloužila jako útulek v nepříznivém počasí. Později zde byla turis ... (více)
Rozhledna Zlatý chlum

Rozhledna Zlatý chlum

Zlatý chlum s kamennou, 26 m vysokou rozhlednou z roku 1899 nabízí úchvatný výhled na jezera v polském Slezsku, Rychlebské hory a Hrubý Jeseník od Pradědu až k Šeráku.Rozhledna stojí na vrchu Zlatý chlum již od 19. století. O st ... (více)
Stezka v oblacích

Stezka v oblacích

Vydejte se na Stezku v oblacích lanovkou nebo si vyberte jednu z 5 různých tras a vyrazte do oblak pěšky, na kole nebo třeba na skialpech.Stezka se nachází v nadmořské výšce 1 116 m n. m. a její výška je 55 metrů.  Stezka v o ... (více)
Borůvková hora

Borůvková hora

Nachází se na samotném vrcholu stejnojmenné hory v nadmořské výšce 899m.n.m. Vyhlídka je ve výšce 24 m. Nejvyšší místo rozhledny je 26,1 m. Rozhledna umožní výhled mimo jiné na Otmuchovské a Nyské jezero, Londek Zdroj na polské ... (více)
Radniční věž

Radniční věž

Zážitek z nádherného výhledu do impozantní krajiny podhůří Jeseníků umocní prostředí nevšední a architektonicky mimořádné stavby šumperské radnice. Z ochozu radniční věže se naskýtá jedinečný pohled na město Šumperk ... (více)
 6 cílů
Počasí
-3.7 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS