Hotel Jeseníky

Předchozí | Dalšístrana / 4 0-9 z 28 záznamů
Horský hotel Skiland, Ostružná

Horský hotel Skiland, Ostružná

Horský hotel Skiland se nachází v obci Ostružná v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. K dispozici je ubytování ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkové pokoji. Všechny pokoje mají k dispozici televizi, fén, rychlovarnou konvici, hrnky ... (více)
Hotel Albatros, Jeseník

Hotel Albatros, Jeseník

Hotel Albatros se nachází v Priessnitzových léčebných lázních Jeseník na jižním svahu v nadmořské výšce 620 m n.m. s panoramatickým výhledem na hřeben Hrubého Jeseníku. Ubytování je rozděleno do dvou budov (hotel Albatros a pe ... (více)
Hotel Andromeda, Ramzová

Hotel Andromeda, Ramzová

Hotel Andromeda se nachází uprostřed turistického a lyžařského střediska Ramzová v blízkosti autobusové i vlakové zastávky.  Celková kapacita hotelu je 55 lůžek a 10 přistýlek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny poko ... (více)
Hotel Červenohorské sedlo

Hotel Červenohorské sedlo

Hotel Červenohorské sedlo nabízí pohádkové místo přímo na vrcholku hor. Je součásti Skiarealu ČHS, který je jedním z nejvyšších center pro lyžaře i turisty.Hotel má kapacitu 190 lůžek. Pokoje jsou vybaveny šatní skříní a m ... (více)
Hotel Dlouhé Stráně, Kouty nad Desnou

Hotel Dlouhé Stráně, Kouty nad Desnou

Hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Loučná nad Desnou v nadmořské výšce 600m v CHKO Jeseníky. Hotel má všestranné využití pro jednotlivce, rodiny s dětmi i větší skupiny.Hotel Dlouhé Stráně je komplexem dvou budov: budo ... (více)
Hotel Elegance, Šumperk

Hotel Elegance, Šumperk

Hotel Elegance se nachází v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od divadla, muzea, městského parku, náměstí, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody.Samotný hotel nabízí svým hostům širokou nabídku vyžití po celý rok ... (více)
Hotel Grand Šumperk

Hotel Grand Šumperk

Hotel Grand se nachází v Šumperku v zajímavé turistické lokalitě Jeseníky. Pro ubytování je dostupných 10 pokojů a celkovým počtem 17 lůžek. Hosté si mohou vybrat z 3 jednolůžkových pokojů a 7 dvoulůžkových pokojů. V hotelu ... (více)
Hotel Helios, Lipová-lázně

Hotel Helios, Lipová-lázně

Hotel Helios se nachází v Lipové-lázních. Hned u hotelu se nachází Lipovské stezky.Celková kapacita hotelu je 90 lůžek v rozsahu dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů nebo apartmánů typu standard a superior a ve 2 apartmánech. Každ ... (více)
Hotel Kamzík

Hotel Kamzík

Tříhvězdičkový Hotel Kamzík v Karlově pod Pradědem je vhodný pro páry, rodiny s dětmi i zájmové skupiny. K dispozici je 210 lůžek v pokojích standard, nadstandard a dva apartmány. Nebudete se zde nudit, ani když počasí zazlob ... (více)
Počet lůžek: 210
Předchozí | Dalšístrana / 4 0-9 z 28 záznamů
Počasí
16.2 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS