Apartmán Jeseníky

 6 záznamů
Apartmány Červenohorské Sedlo

Apartmány Červenohorské Sedlo

Apartmány se nacházejí na Červenohorském sedle, přímo u sjezdovky.Čtyřpodlažní rezidence s výtahem Apartmány Červenohorské Sedlo nabízí své služby pro aktivně strávenou dovolenou i relaxaci. Na své si tu přijdou lyžaři, pě ... (více)
Apartmány Ostružná

Apartmány Ostružná

Apartmány Ostružná se nachází v klidné části obce Ostružná.K dispozici ubytování v 7 nekuřáckých apartmánech pro 2, 4 a 6 osob. Všechny apartmány jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, vlastním WC, Wi-Fi připojeník, TV se sa ... (více)
Apartmány zLosin, Velké Losiny

Apartmány zLosin, Velké Losiny

Apartmány zLosin nabízí ubytování v lázeňské obci Velké Losiny.V každém apartmánu Vám je k dispozici: kompletně vybavený kuchyňský a jídelní kout, obývací pokoj, TV nově rekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem, připojení ... (více)
Theresian Apartment, Ostružná

Theresian Apartment, Ostružná

Theresian Apartment se nachází v obci Ostružná.K dispozici ubytování v 6 apartmánech. Všechny apartmány jsou plně klimatizované, vybavené kuchyňskou linkou (včetně spotřebičů), jídelním stolem, sedačkou, LCD televizí, manželsko ... (více)
VILA U PARKU

VILA U PARKU

Nabízí celoroční ubytování ve dvou apartmánech nacházejících se ve 2. patře administrativní budovy se zahradou. Nově vybudované apartmány nabízí ubytování pro 1-2 osoby a 2-8 osob.Vila se nachází v centru města Jeseník, a při ... (více)
Počet lůžek: 10
 6 záznamů
Počasí
13.1 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS