Horská chata Jeseníky

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-9 z 12 záznamů
Férovka - Horská chata Josefa Odložila

Férovka - Horská chata Josefa Odložila

Přijměte pozvání do útulných prostor naší chaty v klidné části okouzlujícího Rejvízu.Ochotný personál a vybavení chaty má posloužit rodinám s dětmi, nadšeným sportovcům, turistům i všem, kteří hledají klid a odpočinek v ... (více)
Horská Chalupa U Haničky

Horská Chalupa U Haničky

Nabízime krátkodobý pronájem chalupy pro celoroční rodinnou dovolenou pod lyžařským střediskem Červenohorské sedlo.Horská chalupa Hanička je vhodná pro rekreaci a dovolenou pro rodiny nebo menší kolektivy. Horská chalupa je samostat ... (více)
Horská Chata Esty

Horská Chata Esty

Chata Esty se nachází v malebné osadě Filipovice, na kraji lesa, bez silničního provozu, s dobrou dostupností do lyžařských a turistických center Červenohorské sedlo (10 min) a Kouty (20 min).Dva apartmány a dva samostatné poko ... (více)
Horská chata Kamzík, Klepáčov

Horská chata Kamzík, Klepáčov

Chata Kamzík se nachází v osadě Klepáčov přímo v lyžařském areálu.Ubytovací kapacita je 52 osob. Hlavní budova nabízí k ubytování 28 lůžek + 4 přistýlky v 7 pokojích. Ve vedlejší budově je 17 lůžek + 3 přistýlky ve 4 pok ... (více)
Horská chata Kaste

Horská chata Kaste

Horská chata, která je situována přímo u lyžařského vleku a letní bobové dráhy, disponuje 13 pokoji, z toho 10 dvoulůžkovými, 2 čtyřlůžkovými a 1 třílůžkovým pokojem. Celková kapacita je 29 lůžek + 4 přistýlky. 4 pokoje ... (více)
Horská chata Smrčník, Lipová-lázně

Horská chata Smrčník, Lipová-lázně

Chata Smrčník se nachází v nadmořské výšce 740 m n.m. na rozhraní Rychlebských a Jesenickým hor pod horou Smrčník zhruba 2 km od obce Lipová-lázně.  K dispozici je 8 pokojů (2-5ti lůžkových) se společným zařízení na patře a ... (více)
Chata pod Lesem

Chata pod Lesem

Nabízíme Vám ubytování v rekreačním zařízení, které Vás uspokojí jak kvalitou tak i cenou.Hostům je k dispozici stylový podkrovní apartmán se čtyřlůžkovým pokojem, jež je vybaven kuchyňským koutem, samostatným WC, sprchou a ... (více)
Chata U bílého vlka, Ostružná

Chata U bílého vlka, Ostružná

Chata U bílého vlka se nachází v příjemném prostředí krásné horské přírody na rozhraní Jeseníků a Ryhlebských hor v obci Ostružná.K dispozici je ubytování 2x čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízení. Každý pokoj má ... (více)
Chata Zátiší

Chata Zátiší

Kvalitní a přesto levné ubytování Jeseníky. Ubytování pro skupiny i jednotlivce v srdci krásné přírody.Chata Zátiší je tradiční horská chata s úžasnou atmosférou, která nabízí  komfortní  ubytování za příznivé ceny ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-9 z 12 záznamů
Počasí
12.0 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS