Ubytování Rýmařovsko

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-9 z 23 záznamů
Apartmán Karlov

Apartmán Karlov

Jedná se o nově zrekonstruovaný apartmánový dům v klidné zóně obce Karlov pod Pradědem těsně přiléhajicí ke sjezdovce na kterou navazují ostatní.Apartmán jedná se o komfortní prostorný apartmán (47 m²) 2+KK pro 4 osoby s dost ... (více)
Počet lůžek: 4
Apartmány U Potoka

Apartmány U Potoka

Apartmány U Potoka se nachází v Dolní Moravici v zajímavé turistické lokalitě Jeseníky.Pro větší skupiny hostů je možné připravit na vybrané pokoje přistýlky. Odpočinek a relaxaci zajistí wellness centrum přímo v apartmánu. Ho ... (více)
Počet lůžek: 24
Domeček Karlov

Domeček Karlov

Ubytování Karlov leží v klidném prostředí u lesa na pomezí obcí Malá Morávka a Karlov pod Pradědem v CHKO Jeseníky. V zimě zde najdou zalíbení lyžaři a v létě vyznavači horské přírody a čerstvého vzduchu.Domeček na zahr ... (více)
Počet lůžek: 8
Domeček Martin

Domeček Martin

Ubytování Karlov leží v klidném prostředí u lesa na pomezí obcí Malá Morávka a Karlov pod Pradědem v CHKO Jeseníky. V zimě zde najdou zalíbení lyžaři a v létě vyznavači horské přírody a čerstvého vzduchu.Využijte rekrea ... (více)
Počet lůžek: 12
Horský hotel Neptun

Horský hotel Neptun

Ubytujete-li se v hotelu Neptun, čeká Vás pobyt v nejhezčím hotelu v lokalitě Malá Morávka-Karlov pod Pradědem.Našim hostům je k dispozici 48 pohodlných pokojů, kde naleznou vše potřebné pro svůj příjemný pobyt. Všechny pokoje ma ... (více)
Počet lůžek: 110
Hotel a restaurace Aquacentrum Slunce

Hotel a restaurace Aquacentrum Slunce

Nabízíme Vám příjemné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkový pokojích i rodinných apartmánech.  Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností 5 přistýlek.Všechny pokoje jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením.
Počet lůžek: 55
Hotel Kamzík

Hotel Kamzík

Tříhvězdičkový Hotel Kamzík v Karlově pod Pradědem je vhodný pro páry, rodiny s dětmi i zájmové skupiny. K dispozici je 210 lůžek v pokojích standard, nadstandard a dva apartmány. Nebudete se zde nudit, ani když počasí zazlob ... (více)
Počet lůžek: 210
Chalupa Družina

Chalupa Družina

Ubytování v soukromí, v nově zrekonstruované budově bývalé školní družiny v klidné vesničce v podhůří Jeseníků.K dispozici jsou 4 pokoje, 2 apartmány pro 5 osob, 1 apartmán pro 4 osoby a 1 pro 3 osoby. K příjemnému posezení je ... (více)
Počet lůžek: 17
Předchozí | Dalšístrana / 3 0-9 z 23 záznamů
Počasí
-5.2 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS