Ubytování Šumpersko

Předchozí | Dalšístrana / 9 0-9 z 75 záznamů
Apartmán Domeček Losiny

Apartmán Domeček Losiny

Domeček Losiny se nachází ve Velkých Losinách, v blízkosti ruční papírny.K dispozici je apartmán o celkové obytné ploše 70m2. V přízemí je vstup (chodbička s vestavnými skříněmi), obývací pokoj s kuchyní, jidelním stolem a ro ... (více)
Apartmánový dům Pasťák, Kouty nad Desnou

Apartmánový dům Pasťák, Kouty nad Desnou

Apartmánový dům Pasťák se nachází v Koutech nad Desnou blízko autobusové a vlakové zastávky. V apartmánovém domě Pasťák se nachází 10 vybavených apartmánů. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, kuchyňskou link ... (více)
Apartmány Agátha, Loučná nad Desnou

Apartmány Agátha, Loučná nad Desnou

Apartmány Agátha se nachází v obci Loučná nad Desnou - Rejhotice.K dispozici šest samostatných apartmánů, každý s koupelnou se sprchovým koutem a WC, vybaveným kuchyňským koutem, LED TV a WIFI připojením. V přízemí domu se nach ... (více)
Apartmány Červenohorské Sedlo

Apartmány Červenohorské Sedlo

Apartmány se nacházejí na Červenohorském sedle, přímo u sjezdovky.Čtyřpodlažní rezidence s výtahem Apartmány Červenohorské Sedlo nabízí své služby pro aktivně strávenou dovolenou i relaxaci. Na své si tu přijdou lyžaři, pě ... (více)
Apartmány Elektra, Šumperk

Apartmány Elektra, Šumperk

Apartmány se nachází poblíž centra města Šumperk.Ve všech apartmánech je k dispozici vkusný prostorný nábytek, LCD televize, zatemňovací žaluzie, internet. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou,keramickou varnou deskou, mikrovlnou tro ... (více)
Apartmány Elisa, Šumperk

Apartmány Elisa, Šumperk

Multifunční dům s ubytováním Apartmány Elisa se nachází v centru města Šumperk.V těsné blízkosti se nachází kino, divadlo, hlavní třída, banka, restaurace i dětské venkovní hřiště. Styl, design a pohodlí naleznou hosté v še ... (více)
Apartmány Kouty

Apartmány Kouty

Apartmány Kouty nabízí ubytování přímo pod sjezdovkami Ski areálu Kouty.Nabízíme ubytování v komfortně zařízených apartmánech pro 2-6 osob s koupelnou se sprchou a sociálním zařízením, kuchyňkou se základní vybavením (pří ... (více)
Apartmány Loučná

Apartmány Loučná

Apartmány se nachází v centru obce Loučná nad Desnou, nedaleko od vlakové stanice Loučná nad Desnou.K dispozici jsou tři plně vybavené apartmány, a to "Velký apartmán" pro 10 osob a dva "Malé apartmány" pro 4 osoby. Objekt je centrál ... (více)
Apartmány Maršíkov

Apartmány Maršíkov

Apartmány se nacházejí v Maršíkově 2,5km od vlakové stanice Velké Losiny zastávka.V apartmánu jsou tři stejné apartmány, které mají společně k dispozici prostornou lyžárnu, v létě sloužící pro úschovu kol, a saunu s přísl ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 9 0-9 z 75 záznamů
Počasí
13.1 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS