Penzion Palírna Bludov
aktuálně 13.2 °C zataženo
09.08. | polojasno | 23.2 °C
10.08. | jasno | 24.5 °C
11.08. | zataženo | 22.2 °C
Lázeňská 20 , 78961 Bludov, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 724 107 109
Lázeňská 20
78961 Bludov, Česká republika
Naplánovat trasu

Penzion Palírna Bludov

Penzion se nachází v Bludově u vlakové zastávky Bludov lázně.

Ubytování ve dvou pokojích pro 1 - 3 osoby, přičemž každý je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí a balkónem. K dispozici je rovněž velká společenská místnost. Penzion je vzdálen cca 500 metrů od Státních léčebných lázní Bludov.

 

Parkování

Parkování u penzionu zdarma.

0%
Lázně Bludov

Lázně Bludov

Lázně známé novými postupy při léčbě dýchacích potíží. Využívají podhorského klimatu Jeseníků a místního přírodního zdroje, sirného termálního pramene, známého již v 16. stol. Lázně Bludov se nachází v severní č ... (více)
Vzdálenost: 39 m
Turistické informační centrum - Pradědovo dětské muzeum

Turistické informační centrum - Pradědovo dětské muzeum

Informační centrum se nachází v budově Pradědova dětského muzea v Bludově.Lidé se zde mohou dozvědět kam na výlet, nebo za zajímavostmi v Bludově a okolí, kde se dá dobře najíst a ubytovat a co se děje v okolí zajímavého. Prod ... (více)
Vzdálenost: 1.63 km
Pradědovo dětské muzeum

Pradědovo dětské muzeum

Pradědovo dětské muzeum je regionální dětské muzeum, které najdete v lázeňské obci Bludov asi 5 km jižně od města Šumperk na úpatí Jeseníků.  Zábavní park nabízí hravé expozice v interiéru, velké přírodní dětské hři ... (více)
Vzdálenost: 1.64 km
Informační centrum Bludov

Informační centrum Bludov

Informační centrum se nachází v budově Kulturního domu na tř. A. Kašpara v Bludově.Poskytuje informace o službách a podnikatelských subjektech, kulturních akcích, ubytování a stravování, dále informace o významných památkách č ... (více)
Vzdálenost: 1.64 km
Lom Zbová - Bohutín

Lom Zbová - Bohutín

Opuštěný lom se nachází na západním svahu kopce Zbová u Bohutína a je charakteristický patrovým uspořádáním s výškou až 30 metrů.
Vzdálenost: 1.67 km
Zámek Mornstein – Zierotin Bludov

Zámek Mornstein – Zierotin Bludov

Zámek v Bludově jako jeden ze dvou na Moravě obývají jeho původní majitelé, potomci rodu Žerotínů.  Zámek stojící uprostřed obce Bludov patří odnepaměti rodu Žerotínů (Zierotin). Původní bludovský hrad byl zcela zničený v ... (více)
Vzdálenost: 1.88 km
Boží Tělo

Boží Tělo

Poutní kostelík z 2. poloviny 18. století na úbočí vrcholu Baba.
Vzdálenost: 2.81 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Bludoveček

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Bludoveček

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x), 2 univrzální zásuvky (do kterých si můžete dokoupit svůj kabel na POWER BOX) a 2 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů. Součástí nab ... (více)
Vzdálenost: 2.86 km
Obřadní síň a židovský hřbitov v Šumperku

Obřadní síň a židovský hřbitov v Šumperku

Původní židovská komunita byla vypovězena šumperskými se souhlasem císaře Rudolfa II. v roce 1585. Počátek novodobého osídlení a vznik modlitebny spadá do druhé poloviny 19. století.Židovský hřbitov byl založen v roce 1911 (Záb ... (více)
Vzdálenost: 3.82 km
Ski areál Olšany

Ski areál Olšany

V lyžařském areálu Olšany jsou v provozu dva lyžařské vleky o délce 450 m a 350 m. Sjezdové tratě jsou strojově upravovány a leží na nich pouze přírodní sníh.
Vzdálenost: 4.15 km
Lyžařský areál Zborov

Lyžařský areál Zborov

V malém skiareálu kousek od Štítů lze využít jeden vlek s nočním lyžováním. U vleku je občerstvení, svah je pravidelně udržován a je vhodný i pro snowboardisty.Typ vleku: závěsový KVP - 400. V areálu je parkoviště zdarma, nejb ... (více)
Vzdálenost: 4.77 km
Počasí
13.2 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS