Chalupa Andělka, Kouty nad Desnou
aktuálně 17.5 °C zataženo
24.05. | slabý déšť | 18.0 °C
25.05. | slabý déšť | 14.4 °C
26.05. | zataženo | 16.4 °C
Rejhotice 69 , 78811 Loučná nad Desnou, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 773 170 172
Rejhotice 69
78811 Loučná nad Desnou, Česká republika
Naplánovat trasu

Chalupa Andělka, Kouty nad Desnou

Chalupa se nachází v malebném zákoutí jižního předhůří Jeseníků, v obci Kouty nad Desnou. 

Rekreační chalupa se třemi zařízenými apartmány, každý se samostatným vchodem. Chalupa je vhodná jak pro rodiny, tak i pro skupiny.

Byt číslo 1: Kapacita 7 lůžek + 1 přistýlka (2 ložnice). V přízemí obývací místost s krbovými kachlovými kamny, jídelním a kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a WC a schodištěm do prvního patra kde se nacházejí ložnice.

Byt číslo 2: Kapacita 8 lůžek (2 ložnice). Do bytu se vchází přes verandu a chodbu, z níž vedou dveře do obývací místnosti, ložnic a koupelny se sprchovým koutem. Součástí obývací místnosti je i kuchyňský kout.

Byt číslo 3: Kapacita 4 lůžka, 1 přistýlka. Do bytu se vchází samostatným vchodem po schodišti. Byt je tvořen samostatnou ložnicí  a dále obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Součástí bytu je i koupelna s vanou a záchodem.

Vybavení apartmánů: elektřina, teplá a studená voda, elektrický vařič, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, barevný televizor, koberce. 

Parkování

Parkování u ubytování.

0%
Bikepark Kareš

Bikepark Kareš

Areál Kareš vám nabízí bikepark se spoustou skoků ve stylu lavic a shark finů, téměř desítkou dropů, unikátním počtem shape klopének, wall-ride a dalších dřevěných prvků. Tamní Nort shore trať patří k nejdelším v republ ... (více)
Vzdálenost: 31 m
Ski areál Kareš

Ski areál Kareš

Ski areál Kareš v nadmořské výšce 580 – 660 metrů , to je zimní i letní lyžování a horské minikáry. Areál je vhodný především pro rodiny s dětmi.Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a zasněžovány. Přímo v místě je také ... (více)
Vzdálenost: 82 m
Informační centrum Kouty nad Desnou

Informační centrum Kouty nad Desnou

Informační centrum sídlí v 1. patře hlavní budovy SKI areálu Kouty. Přístup je po venkovním schodišti.  V informačním centru vám provedou rezervace a prodej vstupenek na přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně a zajistí dopra ... (více)
Vzdálenost: 1.17 km
Areál Kouty

Areál Kouty

Areál nabízí vyžití pro různé skupiny návštěvníků Jeseníků.Vyberte si tu správnou zábavu pro vás v podobě exkurze na Přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně, 17 km sjezd na koloběžce, bike parku, Rysí naučné stezce, discg ... (více)
Vzdálenost: 1.20 km
Ski areál Kouty

Ski areál Kouty

Ski areál Kouty nabízí komfortní, bezpečné lyžování s jednou z nejdelších sjezdovek v České republice. Lyžování bez front zajistí rychlá 6-sedačková lanovka. Celková délka kompletně zasněžovaných a upravovaných svahů v ... (více)
Vzdálenost: 1.23 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Areál Kouty

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Areál Kouty

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 1.24 km
Lyžařské běžecké trasy Kouty nad Desnou

Lyžařské běžecké trasy Kouty nad Desnou

Součást obce Loučná nad Desnou, malebně rozložená v údolí Divoké Desné. Kouty poskytují zázemí pro zimní sporty, i díky jednomu z největších skiareálů v České republice. Lokalita nabízí unikum, které návštěvníkům (turi ... (více)
Vzdálenost: 1.31 km
Relax Centrum Gól

Relax Centrum Gól

Relax Centrum Gól se nachází v podhůří Jeseníků v obci Loučná nad Desnou. Areál nabízí široké spektrum sportovních, relaxačních a kulturních možností.Pro návštěvníky je zde připraveno zázemí pro tyto aktivity fotbal, te ... (více)
Vzdálenost: 1.94 km
Ski areál OAZA

Ski areál OAZA

Penzion provozuje vlastní lyžařské středisko se třemi vleky, uměle zasněžovanými a strojově upravovanými sjezdovkami a s nočním osvětlením. V areálu, který se nachází ve výšce 605 metrů nad mořem, je k dispozici půjčovna ly ... (více)
Vzdálenost: 2.48 km
Informační centrum Loučná nad Desnou

Informační centrum Loučná nad Desnou

Informační centrum se nachází v místní části Kociánov v budově České Pošty.Informační centrum poskytuje informace o turistických cílech a službách v lokalitě, prodej knih a časopisů o regionu, dárkových a upomínkových př ... (více)
Vzdálenost: 2.57 km
Ski areál Přemyslov

Ski areál Přemyslov

Ski areál Přemyslov patří mezi nejmodernější lyžařská střediska v oblasti Jeseníků. Areál se nachází na Přemyslovském sedle v nadmořské výšce 760 - 960 m n. m. Kromě zimního využití je areál ideálním místem i pro letní ... (více)
Vzdálenost: 2.75 km
Bike Park Kouty

Bike Park Kouty

Celkem čtrnáct kilometrů adrenalinové jízdy terénními vlnami, klopenými zatáčkami a prudkými sjezdy lesem, kde nechybí sem tam nějaký kořen či kámen, nabízí bikepark v Koutech nad Desnou. Čtyři tamní traily jsou barevně o ... (více)
Vzdálenost: 2.92 km
Počasí
17.5 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS