Chalupa Trojka
aktuálně 3.5 °C zataženo
03.02. | déšť | 3.7 °C
04.02. | oblačno | -1.7 °C
05.02. | zataženo | -1.5 °C
Štědrákova Lhota 79 , 789 63 Ruda nad Moravou, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 776 308 664
Štědrákova Lhota 79
789 63 Ruda nad Moravou, Česká republika
Naplánovat trasu

Chalupa Trojka

Počet lůžek: 17

Stylová, moderně, vybavená roubená chalupa v Jeseníkách, obec Štědrákova Lhota.

Rekreační chata je plně vybavená pro celoroční využití. Je vhodná pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Chata stojí na samotě s krásným výhledem na okolní horská panorama. Je situována směrem na jih.

0%
Ski areál Panorama - Štědrákova Lhota

Ski areál Panorama - Štědrákova Lhota

Lyžařský areál Panoráma se nachází v nadmořské výšce 700 metrů v obci Štědrákova Lhota (místní část Rudy nad Moravou). Areál nabízí tři lyžařské vleky vybavené systémem umělého zasněžování, jejichž přepravní kapa ... (více)
Vzdálenost: 374 m
Ski areál Turek

Ski areál Turek

Malý lyžařský areál nabízející vyžití pro všechny druhy lyžařů a rodiny s dětmi.Areál je obsluhován dvěma vleky. Celkem můžete jezdit na čtyřech sjezdovkách o délce 3 km. Hlavní sjezdové tratě jsou pokryty systémem uměl ... (více)
Vzdálenost: 464 m
Farma Štědrákova Lhota

Farma Štědrákova Lhota

Soukromou farmu s celoroční nabídkou ubytovacích služeb můžete navštívit uprostřed zelených horských pastvin mezi Šumperkem a Hanušovicemi.Vedle nově vybudovaného lyžařského areálu Panorama, který osloví zejména milovníky zimn ... (více)
Vzdálenost: 590 m
Ekologická farma Morava

Ekologická farma Morava

Rodinná farma s dlouholetou tradicí se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku (mezi obcemi Ruda nad Moravou a Hanušovice). Během celého roku nabízí kromě kvalitního ubytování s možností stravování řadu příležitostí k trávení ... (více)
Vzdálenost: 1.73 km
Lyžařský areál penzionu Horizont

Lyžařský areál penzionu Horizont

Malý lyžařský vlek o délce 460 m, který je strojově upravován rolbou. Svah má převýšení 110 m a je dostatečně široký. V areálu je možnost večerního lyžování. 
Vzdálenost: 2.54 km
Čečel

Čečel

Vrch v Hanušovické vrchovině v nadmořské výšce 839 metrů, na úbočí pozůstatky partyzánských bunkrůVrch v Hanušovické vrchovině v nadmořské výšce 839 metrů. Na úbočí pozůstatky partyzánských bunkrů z II. světové války.
Vzdálenost: 3.45 km
Nový hrad

Nový hrad

Nový hrad na kopci mezi Bohdíkovem a Kopřivnou patřil svého času k největším hradním komplexům severní Moravy. Zbytky mohutného hradního areálu se schovávají na zalesněném kopci.  Jeho historie se začíná psát někdy poč ... (více)
Vzdálenost: 3.88 km
Pivovarské muzeum Hanušovice

Pivovarské muzeum Hanušovice

Hanušovická expozice odkrývá tajemství ryzího piva z hor od první várky v roce 1874 po dnešek.Nahlédnout pod pokličku tradiční výroby nejoblíbenějšího tuzemského nápoje může každý, kdo navštíví Pivovarské muzeum v Hanušov ... (více)
Vzdálenost: 6.23 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Holba Hanušovice

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Holba Hanušovice

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 6.29 km
Pivovar Holba

Pivovar Holba

Chcete se dozvědět, jak se vaří pivo? U jednoho z předních výrobců piva v České republice je možno si objednat prohlídku pivovaru.  Jedná se o zhruba hodinovou exkurzi, která vám ukáže varnu, ležácké sklepy, stáčírnu sudů atd. Zakla ... (více)
Vzdálenost: 6.30 km
Ranch Viktorie

Ranch Viktorie

Nově rekonstruovaný areál ranče, situovaný mezi pastvinami na okraji města Šumperka, je dobrou volbou pro ty, kteří chtějí zažít netradiční dovolenou v koňském sedle a přitom se toulat krásnou přírodou podhůří Hrubého Jesení ... (více)
Vzdálenost: 6.64 km
Počasí
3.5 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS