Roubenka Oliver, Rejhotice
aktuálně 2.3 °C oblačno
03.02. | slabý déšť | 2.8 °C
04.02. | oblačno | -3.1 °C
05.02. | zataženo | -2.2 °C
Rejhotice 84 , 78811 Loučná nad Desnou, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 605 231 091
Rejhotice 84
78811 Loučná nad Desnou, Česká republika
Naplánovat trasu

Roubenka Oliver, Rejhotice

Roubenka Oliver se nachází v Loučné nad Desnou - Rejhotice nedaleko ski areálu Kareš.

Roubenka je rozdělena na dvě samostatné stejně části. Každá má vlastní vchod z venkovní terasy.  V přízemí se nachází vstupní chodba, koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Dále je zde plně vybavená kuchyňská linka (vestavěné spotřebiče - lednice, mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba, sklokeramická deska, digestoř, myčka, kávovar, opékač topinka, rychlovarná konvice) s jídelním koutem a obývací část s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vestavěný krb, TV, DVD přehrávačem. V patře je druhá koupelná, vestavěná šatna s odkládacím prostorem a 2 ložnice. Z jedné ložnice je výstup po žebříku do dalšího patra, kde jsou k dispozici další 4 lůžka. K dispozici nová sauna s odpočívárnou. U roubenky je vlastní prostorné vydlážděné parkoviště. Pergola s venkovním posezením a krbem. Venkovní ohniště, hřiště na volejbal, stolní tenis, badminton.

 

Parkování

U roubenky vlastní prostorné vydlážděné parkoviště.

0%
Ski areál Kareš

Ski areál Kareš

Ski areál Kareš v nadmořské výšce 580 – 660 metrů , to je zimní i letní lyžování a horské minikáry. Areál je vhodný především pro rodiny s dětmi.Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a zasněžovány. Přímo v místě je také ... (více)
Vzdálenost: 345 m
Bikepark Kareš

Bikepark Kareš

Areál Kareš vám nabízí bikepark se spoustou skoků ve stylu lavic a shark finů, téměř desítkou dropů, unikátním počtem shape klopének, wall-ride a dalších dřevěných prvků. Tamní Nort shore trať patří k nejdelším v republ ... (více)
Vzdálenost: 381 m
Informační centrum Kouty nad Desnou

Informační centrum Kouty nad Desnou

Informační centrum sídlí v 1. patře hlavní budovy SKI areálu Kouty. Přístup je po venkovním schodišti.  V informačním centru vám provedou rezervace a prodej vstupenek na přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně a zajistí dopra ... (více)
Vzdálenost: 1.58 km
Areál Kouty

Areál Kouty

Areál nabízí vyžití pro různé skupiny návštěvníků Jeseníků.Vyberte si tu správnou zábavu pro vás v podobě exkurze na Přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně, 17 km sjezd na koloběžce, bike parku, Rysí naučné stezce, discg ... (více)
Vzdálenost: 1.62 km
Relax Centrum Gól

Relax Centrum Gól

Relax Centrum Gól se nachází v podhůří Jeseníků v obci Loučná nad Desnou. Areál nabízí široké spektrum sportovních, relaxačních a kulturních možností.Pro návštěvníky je zde připraveno zázemí pro tyto aktivity fotbal, te ... (více)
Vzdálenost: 1.63 km
Ski areál Kouty

Ski areál Kouty

Ski areál Kouty nabízí komfortní, bezpečné lyžování s jednou z nejdelších sjezdovek v České republice. Lyžování bez front zajistí rychlá 6-sedačková lanovka. Celková délka kompletně zasněžovaných a upravovaných svahů v ... (více)
Vzdálenost: 1.64 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Areál Kouty

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Areál Kouty

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 1.65 km
Lyžařské běžecké trasy Kouty nad Desnou

Lyžařské běžecké trasy Kouty nad Desnou

Součást obce Loučná nad Desnou, malebně rozložená v údolí Divoké Desné. Kouty poskytují zázemí pro zimní sporty, i díky jednomu z největších skiareálů v České republice. Lokalita nabízí unikum, které návštěvníkům (turi ... (více)
Vzdálenost: 1.72 km
Ski areál OAZA

Ski areál OAZA

Penzion provozuje vlastní lyžařské středisko se třemi vleky, uměle zasněžovanými a strojově upravovanými sjezdovkami a s nočním osvětlením. V areálu, který se nachází ve výšce 605 metrů nad mořem, je k dispozici půjčovna ly ... (více)
Vzdálenost: 2.17 km
Informační centrum Loučná nad Desnou

Informační centrum Loučná nad Desnou

Informační centrum se nachází v místní části Kociánov v budově České Pošty.Informační centrum poskytuje informace o turistických cílech a službách v lokalitě, prodej knih a časopisů o regionu, dárkových a upomínkových př ... (více)
Vzdálenost: 2.30 km
Ski areál Přemyslov

Ski areál Přemyslov

Ski areál Přemyslov patří mezi nejmodernější lyžařská střediska v oblasti Jeseníků. Areál se nachází na Přemyslovském sedle v nadmořské výšce 760 - 960 m n. m. Kromě zimního využití je areál ideálním místem i pro letní ... (více)
Vzdálenost: 2.51 km
Areál Kociánov

Areál Kociánov

Dětské hřiště jako „Svět Vikingů“, kterému vévodí hrad Stockholm s prolézačkami, skluzavkou a různými zákoutími.  V letních měsících oceníte umělý potok, intenzitu jeho toku si děti mohou samy regulovat. Vodní hrátky n ... (více)
Vzdálenost: 2.71 km
Počasí
2.3 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS