Zelená chaloupka Klepáčov
aktuálně 2.9 °C zataženo
06.12. | slabý déšť | 1.7 °C
07.12. | mírné sněžení | 0.3 °C
08.12. | mírné sněžení | -1.4 °C
Klepáčov 85 , 78816 Sobotín, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 777 614 411
Klepáčov 85
78816 Sobotín, Česká republika
Naplánovat trasu

Zelená chaloupka Klepáčov

Zelená chaloupka Klepáčov se nachází v rekreačním středisku Klepáčov na pokraji Hrubého Jeseníku asi 20 km od Šumperka.

Chalupa je pro 6 osob. K dispozici je ložnice s manželskou postelí a pokoj se 2 samostatnými lůžky a patrovou postelí. Oba pokoje jsou v 1. patře chalupy, kde se nachází také prostorná koupelna s velkou vanou a WC. V přízemí se nachází obývací pokoj s televizí a krbovými kamny, vybavená kuchyně (lednice, el. varná deska, el. trouba, rychlovarná konvice), jídelní koutek, samostatné WC. Pro relaxaci lze využít prostornou saunu umístěnou v suterénu. V prostorách sauny je sprchový kout a WC. Pro uložení sportovního vybavení lze využít lyžárnu, kolárnu, kočárkárnu. Všechny prostory jsou nekuřácké, možnost ubytování s domácím mazlíčkem.

Parkování

Parkování u chalupy.

0%
Lyžařské běžecké trasy Skřítek

Lyžařské běžecké trasy Skřítek

Na Skřítek vede stará silnice spojující Opavu, Rýmařov a Šumperk. Silnici postavili v letech 1839 - 1842 bratři Kleinové na objednávku moravských zemských stavů. Tato oblast zahrnuje dvě velká lyžařská běžecká střediska: Ze S ... (více)
Vzdálenost: 866 m
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Chata Skřítek

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Chata Skřítek

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 926 m
Lyžařský areál Klepáčov

Lyžařský areál Klepáčov

Lyžařské středisko Klepáčov leží asi 18 km od města Šumperk, na okraji Hrubého Jeseníku, v nadmořské výšce 740 – 850 metrů. Pro lyžaře jsou připraveny tři lyžařské vleky v délce od 150 do 450 metrů, doplněné o jeden vle ... (více)
Vzdálenost: 989 m
Lyžařský areál Vernířovice

Lyžařský areál Vernířovice

Lyžařský areál Vernířovice má již velmi dlouhou tradici v nadmořské výšce 510 - 610 m n. m. s délkou sjezdovky 550 m.Nechybí zde uměle zasněžována a pravidelné upravování sjezdovky, která nabízí také večerní lyžování.  ... (více)
Vzdálenost: 3.20 km
Ranch M

Ranch M

Horská obec Vernířovice (517 m n. m.) leží v malebném údolí říčky Merty, které je z obou stran obklopeno horami Hrubého Jeseníku. Právě zde, uprostřed čisté přírody CHKO Jeseníky, najdete rodinnou ekofarmu zabývající se paste ... (více)
Vzdálenost: 3.34 km
Kostel sv. Vavřince

Kostel sv. Vavřince

Již v roce 1350 zmiňuje listina, kterou bylo vytvořeno litomyšlské biskupství kostel s farou v Sobotíně. Prokazatelnou existenci obce potvrzuje Papežská listina Klimenta VI. vydaná v Avignonu.Sobotínská fara byla za majitele Jana Žerot ... (více)
Vzdálenost: 4.33 km
Ski areál Brněnka

Ski areál Brněnka

V areálu naleznete lyžařské vleky v celkové délce 1300 m. Lyžařské svahy pro začátečníky a pokročilé jsou upravovány rolbou a zasněžovány s nejdelší sjezdovkou o délce 980 m.  K dispozici je také lyžařská a snowboardová ... (více)
Vzdálenost: 4.82 km
Ski areál Sobotín

Ski areál Sobotín

Ve Ski Areálu Sobotín si mohou všichni lyžaři a snowboardisté užít  upravenou a zasněženou sjezdovku o délce 270 m s převýšením 47 m. V areálu naleznete také bufet.
Vzdálenost: 5.39 km
Ski park Hraběšice

Ski park Hraběšice

Ski park Hraběšice je rodinné lyžařské centrum v malebném podhůří Jeseníků nedaleko Šumperka. Sjezdovky se nachází v nadmořské výšce 530 až 660 m.n.m.Na své si zde přijdou jak zdatní lyžaři, tak i nejmenší začátečníc ... (více)
Vzdálenost: 6.04 km
Kostel svatého Michala v Maršíkově

Kostel svatého Michala v Maršíkově

Významný doklad roubené architektury  Kostel byl postaven v pozdně renesančním rustikálním stylu roku 1609. Spolu s dřevěným kostelem v Žárové patří k vzácným roubeným stavbám, při jejichž konstrukci bylo použito dřevo z pův ... (více)
Vzdálenost: 6.34 km
Ski areál Stará Ves

Ski areál Stará Ves

Lyžařský areál v obci Stará Ves u Rýmařova nabízí v zimě denní i noční lyžování na dvou sjezdovkách v celkové délce 1100 m, které jsou pravidelně upravovány rolbou. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky, je tedy ideální p ... (více)
Vzdálenost: 6.52 km
Počasí
2.9 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS