U Oravců
aktuálně 3.7 °C zataženo
07.12. | mírné sněžení | 1.6 °C
08.12. | zataženo | -0.7 °C
09.12. | zataženo | -2.6 °C
Travná 21 , 79070 Javorník, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 584 440 118
Travná 21
79070 Javorník, Česká republika
Naplánovat trasu

U Oravců

Nabízí možnost ubytování pro pět až sedm osob, a to přímo v objektu restaurace. Také zde aleznete vyhrazené plochy určené ke stanování, tedy i možnost přespání / kempování ve vlastních stanech, nebo karavanech, a to vše v těsném sousedství restaurace.
0%
Travná

Travná

Travná leží uprostřed Rychlebských hor při horním toku Javornického potoka, při silnici, která vede z Javorníka na jihozápad ke státním hranicím s Polskem. Svažitý katastr s rozlohou 653 hektarů má značné výškové rozdíly. Bý ... (více)
Vzdálenost: 4 m
Zálesí

Zálesí

Malebná osada Zálesí se nachází v Rychlebských horách asi 6 km od Javorníku. Můžeme zde najít nově zřízené mini muzeum-„Márnice“ které dokumentuje historii i současnost osady a jak vypovídá název muzeum je umístěno v nov ... (více)
Vzdálenost: 1.41 km
Vápenná pec Javorník

Vápenná pec Javorník

Jedná se o bývalou vrchnostenskou vápenku města Javorník, kterou na jeho pozemcích v tzv. „městském údolí“ vystavěl v roce 1833 a následně i provozoval na své náklady Josef Meigsner. Dle doposud provedeného terénního průzkumu ... (více)
Vzdálenost: 1.96 km
Borůvková hora

Borůvková hora

Nachází se na samotném vrcholu stejnojmenné hory v nadmořské výšce 899m.n.m. Vyhlídka je ve výšce 24 m. Nejvyšší místo rozhledny je 26,1 m. Rozhledna umožní výhled mimo jiné na Otmuchovské a Nyské jezero, Londek Zdroj na polské ... (více)
Vzdálenost: 2.87 km
Vysoký kámen

Vysoký kámen

Vyhlídková skála (691 m n. m.) u Horních Hoštic, kterou využívají hojně horolezci, ale také turisté, kteří zde rádi zavítají kvůli nádhernému výhledu do Polska, kde jsou vidět obě polská jezera (Otmuchowské a Nyské) a celá ... (více)
Vzdálenost: 3.67 km
Hrad Rychleby

Hrad Rychleby

Zřícenina gotického hradu na skalní ostrožně vrchu Přilba zbudovaného ve 13. století, který střežil solnou stezku z Nisy přes Kladsko do Hradce Králové. V 15. stol. byl hrad opuštěn a změnil se ve zříceninu. V 19. stol. proběhl a ... (více)
Vzdálenost: 3.68 km
Kaple sv. Antonína Paduánského

Kaple sv. Antonína Paduánského

Kapli sv. Antonína Paduanského naleznete v Rychlebských horách na Javornicku. Na tomto poutním místě se nachází kamenná kaple vedle které naleznete pramen křišťálové vody a pomník sv. Marie
Vzdálenost: 4.01 km
Čertova kazatelna

Čertova kazatelna

Skalní vyhlídka 453 m. n.n.m. Bizardní rulové skály nad hluboce zaříznutým údolím Račího potoka s nádhernou, až jedinečnou vyhlídkou na Račí údolí, které se táhne v délce asi 7 km dole pod vyhlídkou. V jeho dolní části byl ... (více)
Vzdálenost: 4.28 km
Ladek Zdrój

Ladek Zdrój

Ladek Zdrój, jedny s nejstarších lázní v Evropě, se nachází v okolí Zlatých hor (Pl ), v přímé blízkosti Sněžníku, majestátního vrcholu, nacházejícího se nad Kladskou zemí, k sobě od staletí přitahuje turisty a lázeňs ... (více)
Vzdálenost: 4.42 km
Informační centrum Tančírna - Račí Údolí

Informační centrum Tančírna - Račí Údolí

Informační centrum se nachází ve spodní části budovy secesní Tančírny v Račím Údolí.V informačním centru naleznete propagační materiály k regionu, suvenýry a rádi vám zde poskytnou informace k Tančírně a její historii n ... (více)
Vzdálenost: 4.57 km
Račí údolí - Tančírna

Račí údolí - Tančírna

  Perla Rychlebských hor, vyhlášené výletní místo, přímo pod Čertovými kazatelnami. Okolí malebného místa zkrášlují okrasné dřeviny a stylové venkovní posezení.Secesní Tančírna sloužící jako restaurace, taneční sál a ... (více)
Vzdálenost: 4.69 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Račí Údolí

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Račí Údolí

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 4.81 km
Počasí
3.7 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS