Penzion Tabita
aktuálně 0.6 °C mírné sněžení
10.12. | mírné sněžení | -0.5 °C
11.12. | mírné sněžení | -2.9 °C
12.12. | zataženo | -5.3 °C
Račí Údolí 118 , 790 70 Javorník, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 736 156 005, +420 606 887 349
Račí Údolí 118
790 70 Javorník, Česká republika
Naplánovat trasu

Penzion Tabita

Objekt s historií  propojenou s Javornickým zámkem na Jánském vrchu a v sousedství známé „Tančírny“  má překrásnou polohu v ústí  Údolí Račího potoka. Od středu města je to méně než 10 minut autem, pěšky do půl hodiny.

Vila na třech podlažích nabízí 10 plně vybavených dvoulůžkových  pokojů s možností  5 přistýlek. Dva oddělené „apartmány“  sestávají ze dvou pokojů a vlastní koupelny. Další tři  koupelny jsou umístěny v mezipatrech a přízemí.

Vybavené pokoje jsou doplněny prostornou kuchyní, jídelnou s kapacitou 25 míst a denní místností.

Zastřešená vstupní hala nabízí možnost  posezení stejně, jako  uzavřená plocha trávníku. Součástí vybavení je také parkoviště pro 4 – 5 osobních aut s možností dalšího parkování v těsné blízkosti.

Přímo naproti Penzionu Tabita se nachází oblíbené potní místo Račího údolí Tančírna.

 Celkem je  k dispozici 18 regulérních lůžek a 4 přistýlky

- 9x dvoulůžkový pokoj,

- v objektu je celkem 5 koupelen,

- plně vybavená kuchyň, jídelna, společenská místnost s TV,

- k dispozici povlečení.

0%
Informační centrum Tančírna - Račí Údolí

Informační centrum Tančírna - Račí Údolí

Informační centrum se nachází ve spodní části budovy secesní Tančírny v Račím Údolí.V informačním centru naleznete propagační materiály k regionu, suvenýry a rádi vám zde poskytnou informace k Tančírně a její historii n ... (více)
Vzdálenost: 44 m
Račí údolí - Tančírna

Račí údolí - Tančírna

  Perla Rychlebských hor, vyhlášené výletní místo, přímo pod Čertovými kazatelnami. Okolí malebného místa zkrášlují okrasné dřeviny a stylové venkovní posezení.Secesní Tančírna sloužící jako restaurace, taneční sál a ... (více)
Vzdálenost: 238 m
Čertova kazatelna

Čertova kazatelna

Skalní vyhlídka 453 m. n.n.m. Bizardní rulové skály nad hluboce zaříznutým údolím Račího potoka s nádhernou, až jedinečnou vyhlídkou na Račí údolí, které se táhne v délce asi 7 km dole pod vyhlídkou. V jeho dolní části byl ... (více)
Vzdálenost: 272 m
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Račí Údolí

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Račí Údolí

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 397 m
Kaple sv. Antonína Paduánského

Kaple sv. Antonína Paduánského

Kapli sv. Antonína Paduanského naleznete v Rychlebských horách na Javornicku. Na tomto poutním místě se nachází kamenná kaple vedle které naleznete pramen křišťálové vody a pomník sv. Marie
Vzdálenost: 884 m
Hrad Rychleby

Hrad Rychleby

Zřícenina gotického hradu na skalní ostrožně vrchu Přilba zbudovaného ve 13. století, který střežil solnou stezku z Nisy přes Kladsko do Hradce Králové. V 15. stol. byl hrad opuštěn a změnil se ve zříceninu. V 19. stol. proběhl a ... (více)
Vzdálenost: 1.13 km
Zámek Jánský Vrch

Zámek Jánský Vrch

Historické sídlo biskupů z Wroclawi vystavuje mimo jiné jednu z největších tuzemských sbírek dýmek.Načervenalá fasáda zámku Jánský Vrch se skví na skalnatém kopci nad městem Javorník, na strategickém místě se širokým výhled ... (více)
Vzdálenost: 2.32 km
Dům Karla Ditterse z Dittersrdorfu

Dům Karla Ditterse z Dittersrdorfu

Bývalé sídlo skladatele K. Ditterse z Dittersdorfu, ukázka výstavné měšťanské architektury pol. 18. století. Objekt byl upraven pro potřeby hudební školy. K radikální přestavbě došlo v letech 1990 až 1994, kdy byla dokončena fa ... (více)
Vzdálenost: 2.39 km
Městské informační centrum Javorník

Městské informační centrum Javorník

Informační centrum se nachází v budově SOUDU v centru města Javorník.Zdejší prostory zahrnují místnost k odpočinku. Zde se můžete občerstvit, odpočínout si po náročném výletě, dobít svůj mobilní telefon. S připojením k WI-F ... (více)
Vzdálenost: 2.44 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Javorník

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Javorník

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x), 2 univrzální zásuvky (do kterých si můžete dokoupit svůj kabel na POWER BOX) a 2 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů. Součástí nab ... (více)
Vzdálenost: 2.45 km
SOUD – turistické centrum, Městské muzeum Javorník

SOUD – turistické centrum, Městské muzeum Javorník

V nově vybudovaném muzeu můžete vidět stálou expozici zbrojnice, která jistě zaujme všechny milovníky historických zbraní, školní třídy, která zavede návštěvníky do školních let za období vlády Edvarda Beneše, kopii dnes ta ... (více)
Vzdálenost: 2.45 km
Kostel Nejsvětější Trojice

Kostel Nejsvětější Trojice

Monumentální barokní chrám byl postaven v letech 1715–1725. Vyniká nádherným a cenným interiérem.Kostel Nejsvětější Trojice je po areálu zámku Jánský Vrch druhou nejvýznamnější dominantou města a městské památkové zóny. J ... (více)
Vzdálenost: 2.49 km
Počasí
0.6 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS