Chata Vojtovice

Chata Vojtovice

Nově postavená dřevěná chata stojí na prostorném zatravněném pozemku se stromy a keři na okraji osady. Kolem kůlny u příjezdové komunikace se dostaneme po chodníku na kryté zápraží objektu, odkud vstupujeme do předsíně (věšáková stěna), za kterou se nachází společenská místnost (pohovka, stolek, TV+DVD). Její součástí je jídelní kout (stůl, židle) a kuchyňka (linka, lednice), vedou odsud dveře do koupelny s WC a schodiště do podkroví. Z podkrovní chodbičky (odkládací plochy) jsou přístupné shodně vybavené ložnice A, B a C (lůžka, noční stolky s lampičkami, skříňka). Objekt je nový, vybavený světlým nábytkem, který dotváří příjemnou atmosféru. V prostorné zahradě mají hosté možnost posezení u otevřeného ohniště a možnost grilování.

Stravování: vlastní vybavená kuchyně - linka, dřez, sklokeramická deska s el. troubou, myčka, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, dolce gusto

Sociální zařízení: WC v rámci koupelny - vana se sprchou, umyvadlo, zrcadlo, automatická pračka

Energie: El. energie se hradí na místě dle skutečné spotřeby.Kauce na škody (vratná): 1000,- Kč

Parkování: vedle objektu (max 4 auta)Způsob vytápění v zimním období: krb, el. podlahové topení v koupelněDalší: uzamykatelná kůlna pro úschovu kol, gril, otevřené ohniště, dětské pískoviště, zahradní posezení; Pes - NE

Ložnice: (max 11 osob):

 ložnice A - 2 x 2 lůžka

ložnice B - 2 x 2 lůžka

ložnice C - 1 x 2 lůžka, 1 x 1 lůžkopřistýlka - rozkládací rohová sedací souprava v obývacím pokojiPovlečení je v ceně pobytu.

0%
Slezská Harta

Slezská Harta

Vodní nádrž vznikla v 90. letech 20 století a mezi místními se jí přezdívá jesenické moře.Nádrž nabízí řadu možností, jak aktivně strávit letní turistickou sezónu. Vyzkoušet můžete nejen koupání, ale i vyjížďky na loďk ... (více)
Lom Zbová - Bohutín

Lom Zbová - Bohutín

Opuštěný lom se nachází na západním svahu kopce Zbová u Bohutína a je charakteristický patrovým uspořádáním s výškou až 30 metrů.
Vysoký kámen

Vysoký kámen

Vyhlídková skála (691 m n. m.) u Horních Hoštic, kterou využívají hojně horolezci, ale také turisté, kteří zde rádi zavítají kvůli nádhernému výhledu do Polska, kde jsou vidět obě polská jezera (Otmuchowské a Nyské) a celá ... (více)
Plynárenské muzeum (muzeum Gazownictwa)

Plynárenské muzeum (muzeum Gazownictwa)

V bývalé plynárně je vytvořena největší expozice svého druhu v Evropě. Návštěvník zde uvidí nejrůznější plynová zařízení z domácnosti např. sporáky, lednice, žehličky a dokonce i kulmu na plyn.
Vápenná pec Javorník

Vápenná pec Javorník

Jedná se o bývalou vrchnostenskou vápenku města Javorník, kterou na jeho pozemcích v tzv. „městském údolí“ vystavěl v roce 1833 a následně i provozoval na své náklady Josef Meigsner. Dle doposud provedeného terénního průzkumu ... (více)
Ladek Zdrój

Ladek Zdrój

Ladek Zdrój, jedny s nejstarších lázní v Evropě, se nachází v okolí Zlatých hor (Pl ), v přímé blízkosti Sněžníku, majestátního vrcholu, nacházejícího se nad Kladskou zemí, k sobě od staletí přitahuje turisty a lázeňs ... (více)
Kopalnia Zlota (Zlatý důl)

Kopalnia Zlota (Zlatý důl)

Jedna s nejstarších dobývek zlata. Více než 300 km tunelu, šachet a galerií na jednadvaceti úrovní. Prohlídka se zkušenými průvodci vás zavede do štoly Gertruda s tajemnou chodbou smrti, Černé štoly s jediným podzemním vodopád ... (více)
Nýznerovské vodopády

Nýznerovské vodopády

Nýznerovské vodopády, často nazývané také jako vodopády Stříbrného ptokoka, byly vyhlášeny přírodní památkou v roce 1965. Geomorfologicky významná kaňonovitá soutěska v krystalických břidlicích na Stříbrném potoce se skal ... (více)
Venušiny misky

Venušiny misky

Vrchol Smolného (403 m n. m.) je od roku 1968 chráněným přírodním výtvorem. Celý kopec, zdaleka nápadný svým tvarem, nazývají geomorfologové ostrovní horou a soudí, že je to pozůstatek zvětrávání žuly v teplém podnebí třeti ... (více)
Muzeum Vidnava

Muzeum Vidnava

 Expozice osidlování Vidnavska je rozdělena do několika částí: historie, geomorfologie, zoologie, ukázka černé středověké kuchyně a prezentace významných osobností z Vidnavy a okolí. Celá expozice je otevřený útvar, který bude ... (více)
Počasí
16.2 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS