Chata Vlčice

Chata Vlčice

Rekreační domek ve Vlčicích je stylově zařízený. Skládá se z přízemí a podkroví. Stojí na velkém oploceném a zatravněném pozemku. K domku se přijíždí přes bránu po zpevněné příjezdové cestě, která vede až k objektu. Do domku se vchází přes otevřenou verandu. V   přízemí se nachází chodba (botník a věšáková stěna), odkud se vchází do velkého obývacího pokoje (rohová sedací souprava, stůl, obývací stěna, jídelní stůl, 6x židle, LCD televize, DVD, krbová kamna, přímotop) a z něj dále do kuchyně. Přes kuchyň se dále prochází na sociální zařízení. V podkroví je malá chodba, ze které je přístupná ložnice A (lůžka, vestavěné skříně) a ložnice B (lůžka, noční stolek). Na verandě je možnost posezení (dřevěný nábytek).

Kolem objektu je velký a pěkně upravený pozemek, na kterém se nacházejí ovocné stromy, dětské pískoviště a altánek s možností posezení u zahradního krbu (dřevěný nábytek). Od objektu je krásný výhled na okolí.

Stravování: vlastní vybavená kuchyně - linka, dřez, lednice, plynový sporák s el. troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice

Sociální zařízení: WC, vana, umyvadlo, zrcadlo, přímotop

El. energie se hradí na místě dle skutečné spotřeby

Parkování: 4 parkovací místa u objektuZpůsob vytápění: krbová kamna (dřevo je zahrnuto v ceně), el. přímotopDalší: Úschovna kol, lyží a sportovních potřeb; Pes - po domluvě.

Připojení internet - WIFI. Kruhový bazén průměr 3,60m, 2 lehátka.

Ložnice:

ložnice A - 1 x dvoulůžko, 3 x jednolůžko  (5 osob)

ložnice B - 1 x dvoulůžko, 1 x jednolůžko  (3 osoby)

 Dle domluvy možnost dvou míst formou přistýlek. Povlečení je v ceně pobytu.

0%
Hotel Toč, Lipová-lázně

Hotel Toč, Lipová-lázně

Hotel Toč  patří do Wellness & kongres resortu Helios. Nachází se v obci Lipová-lázně v Olomouckém kraji.Celková kapacita hotelu je 55 lůžek v rozsahu dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů nebo apartmánů. Hotel nabízí wellness zó ... (více)
DiscGolf Helios

DiscGolf Helios

Disc Golfové hřiště se nachází v areálu zahrady hotelu Helios. Protíná všechny kouty od zelených ploch, přes vodní části našich dvou rybníků. Hra je určena pro všechny věkové kategorie, za každého počasí.Koše – 7 Výhoz ... (více)
Wellness centrum Helios

Wellness centrum Helios

Wellness centrum Helios je součástí hotelu Helios, rozkládá se na ploše 500 m2, je otevřeno pro hotelové hosty i širokou veřejnost. Vzhledem ke kapacitě wellness centra doporučujeme před návštěvou rezervaci na tel: +420 737 117 445 ... (více)
Minigolf TOČ

Minigolf TOČ

Minigolfové hřiště se nachází v areálu zahrady hotelu TOČ. Je určeno nejen hotelovým hostům ale i široké veřejnosti. Veškeré informace ohledně hřiště a zapůjčení holí a míčků poskytne recepce hotelu TOČ. Kromě minigolfu ... (více)
Bikepark Kareš

Bikepark Kareš

Areál Kareš vám nabízí bikepark se spoustou skoků ve stylu lavic a shark finů, téměř desítkou dropů, unikátním počtem shape klopének, wall-ride a dalších dřevěných prvků. Tamní Nort shore trať patří k nejdelším v republ ... (více)
Trail park Dolní Morava

Trail park Dolní Morava

Na trailech v Dolní Moravě si můžete vyzkoušet jízdu v horském terénu lesem i na sjezdovce s parádními výhledy.   Projedete se po dřevěných lávkách, klopených zatáčkách, terénních vlnách i skocích. Čekají na vás celkem t ... (více)
Bikepark Kopřivná

Bikepark Kopřivná

Dvanácti kilometry sjezdových tratí se chlubí Bikepark Kopřivná v Malé Morávce.  Tamní tratě Family 1 a Family 2 hravě zvládnete i se svými ratolestmi. Obě tratě jsou vhodné také pro horské koloběžky a trojkolky, které vá ... (více)
Kosárna v Karlovicích

Kosárna v Karlovicích

Zajímavé muzeum najdete v dřevěném objektu bývalé kosárny. Dům je úzce spjat se železářskou historií obce.V Kosárně se od roku 1725 vyráběly kosy, dráty a jiné zemědělské nářadí. K vidění jsou zde výměnek, skládající ... (více)
Areál Kociánov

Areál Kociánov

Dětské hřiště jako „Svět Vikingů“, kterému vévodí hrad Stockholm s prolézačkami, skluzavkou a různými zákoutími.  V letních měsících oceníte umělý potok, intenzitu jeho toku si děti mohou samy regulovat. Vodní hrátky n ... (více)
Areál Dolní Morava

Areál Dolní Morava

Areál s celoročním provozem a širokou nabídkou sportovních, adrenalinových a rekreačních aktivit.  Nachází se zde lanový park, Mamutí bobová dráha, Mamutíkův vodní park, disc golf, cyklo a pěší trasy, single traily. Lanovkou s ... (více)
Areál Kouty

Areál Kouty

Areál nabízí vyžití pro různé skupiny návštěvníků Jeseníků.Vyberte si tu správnou zábavu pro vás v podobě exkurze na Přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně, 17 km sjezd na koloběžce, bike parku, Rysí naučné stezce, discg ... (více)
Poštovní štola

Poštovní štola

Jedná se o tajemný podzemní labyrint, který po staletí vznikal při dobývání vzácných kovů.  Ve Zlatých Horách si můžete prohlédnout historickou zlatorudnou štolu. Podzemní labyrint chodeb ukrývá i zbytky pomůcek po ruční tě ... (více)
Počasí
3.2 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS