Hotel Helios, Lipová-lázně
aktuálně -0.3 °C zataženo
02.03. | jasno | 10.2 °C
03.03. | jasno | 10.3 °C
04.03. | zataženo | 8.9 °C
Lipová-lázně 25 , 79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 775 775 942
Lipová-lázně 25
79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Hotel Helios, Lipová-lázně

Hotel Helios se nachází v Lipové-lázních. Hned u hotelu se nachází Lipovské stezky.

Celková kapacita hotelu je 90 lůžek v rozsahu dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů nebo apartmánů typu standard a superior a ve 2 apartmánech. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, LCD-TV, telefon, trezor, pracovní stůl, pohodlný kufrbox, Wi-Fi připojení zdarma, úložné prostory v chodbě. Některé pokoje lze propojit dveřmi. U apartmánů je navíc k dispozici kuchyňský kout s jídelním stolem a konferenční stůl se sedačkou a křesly. Hned vedle hlavní budovy hotelu se nachází wellness centrum Helios. Nachází se zde vyhřívaný krytý bazén, saunový svět se 3 typy saun, 2x whirlpool, Kneipův masážní chodník, odpočinková místnost, venkovní terasa, wellness bar. Součástí hotelu je rozsáhlá zahrada s rybníky, dětským hřištěm a venkovním hřištěm s umělým povrchem a osvětlením.

Parkování

Parkování u hotelu zdarma.

0%
Hotel Helios

Hotel Helios

Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách. Rozkládá se na ploše 6 000 m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařský ... (více)
Vzdálenost: 1 m
Lipovské stezky

Lipovské stezky

Lipovské stezky jsou příměstské trailcentrum na půldenní ježdění pro celou rodinu u obce Lipová-lázně. Lipovské stezky jsou méně náročné než Rychlebské stezky. Po vyhlazeném štěrku se v klopenkách a vlnách svezou bajkeři i ... (více)
Vzdálenost: 124 m
Fauna Park

Fauna Park

Zahrada plná zvířat, i tak můžeme FAUNAPARK nazvat. A kde jinde než v Lipové-lázních.Raritou FaunaParku jsou volně létající papoušci. V Lipové se ovšem setkáte i s Diegem, tygrem ussurijským! Pořádnou zábavu si užijetes lemuří ... (více)
Vzdálenost: 394 m
SKI CENTRUM Miroslav

SKI CENTRUM Miroslav

V lázeňské obci Lipová-lázně se ve výšce 635 – 866 metrů nad mořem nachází Ski centrum Miroslav. Areál tvoří několik sjezdových tratí střední obtížnosti o celkové délce přes 3 km.Všechny sjezdovky jsou zasněžovány, stro ... (více)
Vzdálenost: 755 m
Muzeum Johanna Schrotha

Muzeum Johanna Schrotha

Expozici o staviteli lázní v Lipové najdeme nedaleko jedné z vlakových stanic Slezského Semmeringu.Muzeum v obci Lipová - lázně začalo psát svoji historii v roce 2007. Nese jméno Johanna Schrotha, zakladatele zdejšího lázeňství, a ... (více)
Vzdálenost: 975 m
Informační centrum Lipová-lázně

Informační centrum Lipová-lázně

Informační cetrum se nachází nedaleko vlakové stanice Lipová-lázně v budově Muzea Johanna Schrotha.Informační cetrum poskytuje návštěvníkům obce zejména informace o turistických a cykloturistických trasách, dalších možnostech ... (více)
Vzdálenost: 975 m
Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty Tenisového klubu Lipová - lázně se nacházejí naproti obecnímu úřadu, v dolní části obce. V provozu jsou v období od května do října.
Vzdálenost: 1.65 km
Lyžařský areál Lázeňský vrch

Lyžařský areál Lázeňský vrch

Areál Lázeňský vrch leží v nadmořské výšce 510 - 610 metrů na rozhraní Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku nad obcí Lipová-lázně.     Lyžařské vleky a sjezdovky jsou určeny pro pokročilé i začátečníky a jsou zde také ... (více)
Vzdálenost: 1.69 km
Pramen Císaře Josefa II.

Pramen Císaře Josefa II.

Pramen ze kterého pil na své inspekční cestě císař Josef II.Spoluvladař Marie Terezie vykonával 1. září 1779 inspekční cestu Slezskem a při návštěvě Horní Lipové si nechal přinést vodu z tohoto pramene. Dne 8. září 1911 ne ... (více)
Vzdálenost: 1.72 km
Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně v Dolní Lipové jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v samotném centru oblíbené turistické oblasti. Lázně vyhlášené úspěchy při léčbě kožních chorob, obezity a cuk ... (více)
Vzdálenost: 2.11 km
Počasí
-0.3 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS