Hotel Křížový vrch, Jeseník
aktuálně 4.8 °C zataženo
06.12. | mírné sněžení | 2.1 °C
07.12. | mírné sněžení | 0.3 °C
08.12. | oblačno | -1.0 °C
Za Pilou 6 , 79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 604 729 730
Za Pilou 6
79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Hotel Křížový vrch, Jeseník

Rodinný Hotel Křížový vrch se nachází na stejnojmenném vrcholu v oblasti Nízkého Jeseníku o nadmořské výšce 671 m. 

Hotel nabízí ubytování v kategoriích Comfort, Classic, rodinné pokoje i apartmány o celkové kapacitě 32 lůžek. K dispozici je 11 dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením, dále ubytování ve dvou apartmánech s obývací částí, kde se nachází dvě lůžka a samostatný kuchyňský kout. Do apartmánů je situována také koupelna, WC a ložnice s dalšími dvěma lůžky. V nabídce ubytování je také podkrovní dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, který disponuje koupelnou s vanou, sprchou a WC. Veškeré pokoje jsou vybaveny televizními přijímači se satelitní anténou pro široké množství programů. Každý z pokojů má unikátní výhled a některé pokoje jsou zařízeny i s balkonem, takže se můžete ihned po ránu kochat okolní krajinou. Všechny pokoje jsou přísně nekuřácké. V celém objektu je také dostupná Wi-Fi síť a hotel disponuje privátní 8 místnou garáží i venkovním parkovištěm. Veškeré ceny ubytování zahrnují bohatou snídani formou rautu. Hotel nabízí soukromé kino, kde záleží jen na vás, co se bude hrát.

Parkování

Parkování u hotelu.

0%
Kaple sv. Anny

Kaple sv. Anny

Kaple na Křížovém vrchu nad Jeseníkem nahradila původní skromnou dřevěnou stavbou ze 17. stol.Místo se dříve nazývalo Kravská louka a dnešní název Křížový vrch získalo v dobách, kdy místní obyvatelé konali na toto místo p ... (více)
Vzdálenost: 42 m
Mločí pramen

Mločí pramen

Pramen věnovaný starostovi von Ursprungovi, který se zasloužil o zřízení vodovodu, kanalizace a plynárny, díky čemuž mělo město nejlepší hygienické podmínky v celé monarchii.
Vzdálenost: 268 m
Pramen Diana

Pramen Diana

Vydatný lesní pramen věnovaný patronce lesů, lovu a žen - Dianě. Samotný vývěr vody byl původně vyveden z kmene jednoho z okolních smrků.
Vzdálenost: 352 m
Pramen U Vousáče

Pramen U Vousáče

Velkolepě řešený pramen původně věnovaný rakouskému mocnáři Františku Josefovi I, později věnovaná starostovi a předsedovi MSSGV Filippu Kleinovi.Pramen, věnovaný rakouskému císaři Františku Josefu I., vznikl v první polovině ... (více)
Vzdálenost: 625 m
Pramen Marie Guadalupské

Pramen Marie Guadalupské

Pramen věnovaný Marii Guadalupské, obnovený v roce 2001 za finanční podpory konzulátu ČR v Mexiku a občanů města Monterrey ve státě Nuevo León v Mexiku.
Vzdálenost: 676 m
Turistický pramen

Turistický pramen

Kdysi velkolepý pramen vystavěný místním turistickým spolkem MSSGV, původně pojmenovaný podle majitele hotelu Krone Wolfa.
Vzdálenost: 705 m
Anglický pramen

Anglický pramen

Ve své době nejuznávanější pomník věnovaný Priessnitzovi, který nechala postavit početná britská kolonie pacientů.Pramen a okolí nechala upravit početná britská kolonie pacientů pod vedením barona Karla z Lichfieldu a Maitlanda D ... (více)
Vzdálenost: 753 m
Pramen Skalka

Pramen Skalka

Pramen vystavěný vídeňskou firmou Rumpel, která ve městě rekonstruovala vodovodní síť, která městu slouží dodnes.
Vzdálenost: 879 m
Pomník Vincenze Priessnitze

Pomník Vincenze Priessnitze

V roce 1909 slavnostně odhalený pomník věnovaný Priessnitzovi vyobrazující Priessnitze a jeho dílo jako studnici mládí lidstva.V roce 1902 vyhrál vypsanou soutěž Josef Obeth, rodák z Terezína u Mikulovic, se svým návrhem Studnice m ... (více)
Vzdálenost: 928 m
Smetanovy sady

Smetanovy sady

Smetanovy sady jsou městským parkem, který nabízí klid, relaxaci a několik pramenů k možnému osvěžení.Smetanovy sady nabízí mnoho různých možností, jak si zde zaběhat, jaký okruh si vytvoříte je jen na Vás. Při běhání se m ... (více)
Vzdálenost: 968 m
Alžbětin pramen

Alžbětin pramen

Císařovna Sisi ve městě založila první nemocnici, na oplátku pak frývaldovští vystavěli o tři roky později na dnešní Horově ulici jako výraz vděku tento pramen.
Vzdálenost: 980 m
Počasí
4.8 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS