Pension v Jeseníku
aktuálně 4.8 °C zataženo
06.12. | mírné sněžení | 2.1 °C
07.12. | mírné sněžení | 0.3 °C
08.12. | oblačno | -1.0 °C
Kalvodova 1144/19 , 79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 602 547 254
Kalvodova 1144/19
79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Pension v Jeseníku

Penzion se nachází na okraji lázeňského města Jeseník v klidném prostředí v blízkosti Priessnitzových léčebných lázní.

Penzion má pět dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a společenskou místnost s barem a televizí se satelitem. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny samostatným sociálním zařízením a balkonem. Pohodlné ubytování pro jednotlivce, rodiny s dětmi i skupinku přátel. Přilehlá zahrada nabízí odpočinek i bezpečný prostor k hrám dětí. Nachází se zde letní terasa s grilem.

Parkování

Parkování u ubytování.

0%
Gilbertovo odpočívadlo

Gilbertovo odpočívadlo

Odpočívadlo s nádherným výhledem na hřeben Jeseníků.Památka vznikla jako „náhrada“ za původní Gilbertův pramen a pramen Glück auf, které s moderní výstavbou silnice ztratily svůj význam, či zanikly. V květnu 2016 byla proto k ... (více)
Vzdálenost: 179 m
Pomník obětem čarodějnických procesů (Jeseník)

Pomník obětem čarodějnických procesů (Jeseník)

Místo upalování domnělých čarodějnic dnes uvádí symbolický pomník.Pomník měl být původně postaven obětem koncentračního tábora na Bobrovníku v období druhé světové války. Při výrobě pomníku však vyšlo najevo, že zde b ... (více)
Vzdálenost: 211 m
Krizový kříž na Předním vršku

Krizový kříž na Předním vršku

Přední vršek je místem, kam se chodili pacienti modlit, aby úspěšně zvládli období krize v rámci léčebních procedur.V polovině 19. století nechal kníže Johann II. Liechtenstein vystavět na Předním vršku kříž. V průběhu dl ... (více)
Vzdálenost: 582 m
Géniův pramen

Géniův pramen

Vkusný pramen původně umístěný ve Velkých Kuněticích.Byl zhotoven v roce 1899 jako Schindler Quelle kamenickou firmou Schindler a syn a postaven ve Velkých Kuněticích na počest tohoto dlouholetého gräfenberského lékaře. K dvousté ... (více)
Vzdálenost: 640 m
Sportovní hala - Jeseník

Sportovní hala - Jeseník

Nová sportovní hala v Jeseníku slouží pro futsal, florbal, tenis, volejbal, badminton, lezení a další sporty.Kapacita haly je cca 380 návštěvníků a slouží jak sportovním klubům z Jeseníku a okolí, tak všem sportovním nadšencům ... (více)
Vzdálenost: 691 m
Koupaliště a wellness v Jeseníku

Koupaliště a wellness v Jeseníku

Venkovní koupaliště s travnatými plochami nabízí navštěvníkům bazén o délce 50 m, tobogán, výřivé prvky, brouzdaliště s dětským bazénkem, hřiště na plážový volejbal a další.V budově městského koupaliště se nachází ... (více)
Vzdálenost: 855 m
Jesenické wellness

Jesenické wellness

Jesenické wellness je oáza klidu, kde najdete klid na duševní restart.Zrelaxujte své tělo masážív sauně, bylinné či parní lázni nebo ve whirpoolu. Na začátku cesty k harmonii TĚLA, DUŠE I MYSLI stojí právě zbrusu nový wellness ... (více)
Vzdálenost: 886 m
Sofiin pramen

Sofiin pramen

Pramen věnovaný památce Sofie Priessnitzové, manželky vodního doktora, k výstavbě pramene došlo při úpravě parku v roce 1899.
Vzdálenost: 914 m
Fenix Tenis Club Jeseník

Fenix Tenis Club Jeseník

Tenisový areál se 3 antukovými kurty a umělým osvětlením v areálu bývalých kasáren.
Vzdálenost: 972 m
Polský pomník

Polský pomník

Pomník věnovaný památce Vincenze Priessnitze Poláky.Pomník se skládá z trojbokého jehlanu stojícího na podstavci. Na přední straně je vytesán nápis Priessnitzowi a český překlad ostatních polských textů Priessnitzovi. Bůh mu d ... (více)
Vzdálenost: 1.03 km
Minipivovar Jeseník

Minipivovar Jeseník

Rodinný minipivovar vyrábí klasicky vařená piva spodně kvašená (=českého typu), která jsou nefiltrovaná (=kvasnicová) a nepasterovaná. Rodinný minipivovar, pod vedením sládka Stanislava Orla, vyrábí klasicky vařená piva spodn ... (více)
Vzdálenost: 1.06 km
Maďarský pomník

Maďarský pomník

Pomník věnovaný V. Priessnitzovi Maďary. Později se stal symbolem lázní.Podstavec byl odlit z iniciativy Miklóse Wesselényiho v železárnách v Ludvíkově u Karlovy Studánky (Karlsbrunn) za cenu tři sta osmdesát zlatých. Figura lva ... (více)
Vzdálenost: 1.07 km
Počasí
4.8 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS