Penzion Iva, Jeseník
aktuálně 3.1 °C zataženo
03.02. | sněžení | 3.5 °C
04.02. | zataženo | -2.6 °C
05.02. | zataženo | -1.1 °C
Příčná 38 , 79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 737 567 004
Příčná 38
79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Penzion Iva, Jeseník

Penzion se nachází v Jeseníku v místní části Dětřichov.

Celková kapacita je 40 lůžek. V každém pokoji se nachází televize se satelitem, vlastní sociální zařízení, lednička, možnost Wi-Fi připojení. Součástí penzionu je parkoviště (v případě zájmu zapůjčení garáže), možnost stravování v kuchyňce penzionu, herna se stolním tenisem, krbová místnost. Venku je k dispozici bazén a venkovní posezení s grilováním a opékáním. Možnost půjčení horských kol.

Parkování

Parkování přímo u penzionu.

0%
Kaple sv. Anny

Kaple sv. Anny

Kaple na Křížovém vrchu nad Jeseníkem nahradila původní skromnou dřevěnou stavbou ze 17. stol.Místo se dříve nazývalo Kravská louka a dnešní název Křížový vrch získalo v dobách, kdy místní obyvatelé konali na toto místo p ... (více)
Vzdálenost: 1.84 km
Mločí pramen

Mločí pramen

Pramen věnovaný starostovi von Ursprungovi, který se zasloužil o zřízení vodovodu, kanalizace a plynárny, díky čemuž mělo město nejlepší hygienické podmínky v celé monarchii.
Vzdálenost: 1.97 km
Pramen Diana

Pramen Diana

Vydatný lesní pramen věnovaný patronce lesů, lovu a žen - Dianě. Samotný vývěr vody byl původně vyveden z kmene jednoho z okolních smrků.
Vzdálenost: 2.18 km
Sport 2000

Sport 2000

Obchod SPORT 2000 v Jeseníku nabízí široký sortiment sportovního zboží. Kromě toho zde naleznete cykloservis pro všechny druhy kol a půjčovnu horských kol.
Vzdálenost: 2.21 km
Půjčovna elektrokol Jeseník - Jeseníky Tour.eu

Půjčovna elektrokol Jeseník - Jeseníky Tour.eu

Půjčovna nabízí elektrokola s dojezdem 120 km při asistovaném šlapání na jedno nabití baterie s technologií anglické značky Wisper. Dále si můžete půjčit dětskou sedačku nebo GPS navigaci s připravenými trasami.
Vzdálenost: 2.29 km
Pramen Marie Guadalupské

Pramen Marie Guadalupské

Pramen věnovaný Marii Guadalupské, obnovený v roce 2001 za finanční podpory konzulátu ČR v Mexiku a občanů města Monterrey ve státě Nuevo León v Mexiku.
Vzdálenost: 2.30 km
Pramen U Vousáče

Pramen U Vousáče

Velkolepě řešený pramen původně věnovaný rakouskému mocnáři Františku Josefovi I, později věnovaná starostovi a předsedovi MSSGV Filippu Kleinovi.Pramen, věnovaný rakouskému císaři Františku Josefu I., vznikl v první polovině ... (více)
Vzdálenost: 2.34 km
Anglický pramen

Anglický pramen

Ve své době nejuznávanější pomník věnovaný Priessnitzovi, který nechala postavit početná britská kolonie pacientů.Pramen a okolí nechala upravit početná britská kolonie pacientů pod vedením barona Karla z Lichfieldu a Maitlanda D ... (více)
Vzdálenost: 2.37 km
Divadlo Petra Bezruče

Divadlo Petra Bezruče

Divadlo nabízí během roku řadu divadelních představení, koncertů, vystouepní či akcí pro děti. K divadlu od rekonstrukce divadla v roce 1991 má sál kapacitu 295 sedadel, rozměry jeviště 5,5x5,5 m + forbína.
Vzdálenost: 2.38 km
Smetanovy sady

Smetanovy sady

Smetanovy sady jsou městským parkem, který nabízí klid, relaxaci a několik pramenů k možnému osvěžení.Smetanovy sady nabízí mnoho různých možností, jak si zde zaběhat, jaký okruh si vytvoříte je jen na Vás. Při běhání se m ... (více)
Vzdálenost: 2.42 km
Tenisové kurty TK Jeseník

Tenisové kurty TK Jeseník

5 antukových tenisových kurtů ve Smetanových sadech s klubovnou a tenisovou školičkou pro děti.
Vzdálenost: 2.42 km
Počasí
3.1 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS