Penzion Chiranka, Lipová-lázně
aktuálně 10.7 °C zataženo
15.05. | slabý déšť | 13.5 °C
16.05. | slabý déšť | 13.0 °C
17.05. | slabý déšť | 12.6 °C
Lipová-lázně 505 , 79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 733 539 377
Lipová-lázně 505
79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Penzion Chiranka, Lipová-lázně

Horský Penzion Chiranka leží přímo v centru obce Lipová-lázně, v těsné blízkosti lázeňského města Jeseník. Ubytování  vhodné pro školy, skupinové pobyty, rodiny s dětmi i seniory.

Celková kapacita penzionu je 45 lůžek. K dispozici je sedm dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojů a tři apartmány se dvěma ložnicemi. Každý pokoj je vybaven pohodlným nábytkem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou a sociálním zařízením. Hosté se při příjezdu hlásí na recepci hotelu Toč, který je hned vedle. V penzionu nabízí stravování formou snídaní či polopenze. Možnost ubytování i s domácím mazlíčkem za poplatek, parkování zdarma u penzionu. K dispozici oplocená zahrada kde se nachází petanquové hřiště, venkovní bazén se solárním ohřevem, velký kamenný gril s posezením, dětské hřiště s pískovištěm a houpačkami, ruské kuželky, hřiště na míčové hry.

Parkování

Parkování u penzionu zdarma.

0%
Muzeum Johanna Schrotha

Muzeum Johanna Schrotha

Expozici o staviteli lázní v Lipové najdeme nedaleko jedné z vlakových stanic Slezského Semmeringu.Muzeum v obci Lipová - lázně začalo psát svoji historii v roce 2007. Nese jméno Johanna Schrotha, zakladatele zdejšího lázeňství, a ... (více)
Vzdálenost: 303 m
Informační centrum Lipová-lázně

Informační centrum Lipová-lázně

Informační cetrum se nachází nedaleko vlakové stanice Lipová-lázně v budově Muzea Johanna Schrotha.Informační cetrum poskytuje návštěvníkům obce zejména informace o turistických a cykloturistických trasách, dalších možnostech ... (více)
Vzdálenost: 305 m
Lyžařský areál Lázeňský vrch

Lyžařský areál Lázeňský vrch

Areál Lázeňský vrch leží v nadmořské výšce 510 - 610 metrů na rozhraní Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku nad obcí Lipová-lázně.     Lyžařské vleky a sjezdovky jsou určeny pro pokročilé i začátečníky a jsou zde také ... (více)
Vzdálenost: 651 m
Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty Tenisového klubu Lipová - lázně se nacházejí naproti obecnímu úřadu, v dolní části obce. V provozu jsou v období od května do října.
Vzdálenost: 693 m
SKI CENTRUM Miroslav

SKI CENTRUM Miroslav

V lázeňské obci Lipová-lázně se ve výšce 635 – 866 metrů nad mořem nachází Ski centrum Miroslav. Areál tvoří několik sjezdových tratí střední obtížnosti o celkové délce přes 3 km.Všechny sjezdovky jsou zasněžovány, stro ... (více)
Vzdálenost: 747 m
Hotel Helios

Hotel Helios

Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách. Rozkládá se na ploše 6 000 m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařský ... (více)
Vzdálenost: 1.04 km
Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně v Dolní Lipové jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v samotném centru oblíbené turistické oblasti. Lázně vyhlášené úspěchy při léčbě kožních chorob, obezity a cuk ... (více)
Vzdálenost: 1.11 km
Lipovské stezky

Lipovské stezky

Lipovské stezky jsou příměstské trailcentrum na půldenní ježdění pro celou rodinu u obce Lipová-lázně. Lipovské stezky jsou méně náročné než Rychlebské stezky. Po vyhlazeném štěrku se v klopenkách a vlnách svezou bajkeři i ... (více)
Vzdálenost: 1.16 km
Fauna Park

Fauna Park

Zahrada plná zvířat, i tak můžeme FAUNAPARK nazvat. A kde jinde než v Lipové-lázních.Raritou FaunaParku jsou volně létající papoušci. V Lipové se ovšem setkáte i s Diegem, tygrem ussurijským! Pořádnou zábavu si užijetes lemuří ... (více)
Vzdálenost: 1.43 km
Počasí
10.7 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS