Chalupa Viki, Lipová-lázně
aktuálně 15.7 °C jasno
20.06. | slabý déšť | 27.0 °C
21.06. | slabý déšť | 23.8 °C
22.06. | skoro jasno | 24.1 °C
Horní Lipová 5 , 79063 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 728 432 133
Horní Lipová 5
79063 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Chalupa Viki, Lipová-lázně

Chalupa se nachází v obci Lipová-lázně (část Horní lipová) v nadmořské výšce 554 m n.m, v bezprostřední blízkosti turisticky vyhledávaných míst. 

Ubytování je maximálně pro 8 osob ve 3 samostatných ložnicích (2x dvoulůžková, 1x čtyřlůžková). V přízemí se nachází vstupní chodba, společenská místnost (krbová kamna, stylový nábytek, rohová lavice, TV), kuchyně (kachlová kamna s možností přípravy jídla, elektrický vařič, lednice, mikrovlnná trouba, dřez s teplou a studenou vodou, myčka nádobí, varná konvice, kompletní vybavení pro vaření), dvoulůžkový pokoj, koupelna a samostatné WC. V patře jsou umístěny dvě ložnice a samostatné WC. Na chalupu navazuje krytá pergola se stylovým posezením, v zahradě je ohniště, pískoviště, houpačka, okrasné a ovocné stromy. Ve stodole je možnost uschování kol a lyží. K dispozici je sportovní vybavení na badminton, petanque, soft tenis, míče a hračky pro děti na pískoviště. U chalupy jsou tři parkovací místa. Ubytování s domácím mazlíčkem po vzájemné domluvě.

Parkování

3 parkovací místa u chalupy.

0%
Pramen Císaře Josefa II.

Pramen Císaře Josefa II.

Pramen ze kterého pil na své inspekční cestě císař Josef II.Spoluvladař Marie Terezie vykonával 1. září 1779 inspekční cestu Slezskem a při návštěvě Horní Lipové si nechal přinést vodu z tohoto pramene. Dne 8. září 1911 ne ... (více)
Vzdálenost: 501 m
Lyžařské běžecké trasy Ramzová a Lipová-lázně

Lyžařské běžecké trasy Ramzová a Lipová-lázně

Lokalita nabízí mnoho zajímavých turistických atraktivit, ke kterým se turisté mohou dostat po bíle stopě. Jedná se třeba o Lesní bar, vrchol Smrk nebo Obří skály.Aktuální mapa upravených tratí v okolí Ramzové a Lipové-lázní ... (více)
Vzdálenost: 913 m
Fauna Park

Fauna Park

Zahrada plná zvířat, i tak můžeme FAUNAPARK nazvat. A kde jinde než v Lipové-lázních.Raritou FaunaParku jsou volně létající papoušci. V Lipové se ovšem setkáte i s Diegem, tygrem ussurijským! Pořádnou zábavu si užijetes lemuří ... (více)
Vzdálenost: 930 m
Muzeum Slezského Semmeringu

Muzeum Slezského Semmeringu

Muzejní expozice je věnována železniční zabezpečovací technice, návěstním prostředkům, historickým předpisům či dobovým snímkům. Muzeum nabízí rovněž možnost obsluhy elektromechanického výhybkářského přístroje z vleč ... (více)
Vzdálenost: 1.17 km
Lipovské stezky

Lipovské stezky

Lipovské stezky jsou příměstské trailcentrum na půldenní ježdění pro celou rodinu u obce Lipová-lázně. Lipovské stezky jsou méně náročné než Rychlebské stezky. Po vyhlazeném štěrku se v klopenkách a vlnách svezou bajkeři i ... (více)
Vzdálenost: 1.20 km
Hotel Helios

Hotel Helios

Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách. Rozkládá se na ploše 6 000 m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařský ... (více)
Vzdálenost: 1.32 km
SKI CENTRUM Miroslav

SKI CENTRUM Miroslav

V lázeňské obci Lipová-lázně se ve výšce 635 – 866 metrů nad mořem nachází Ski centrum Miroslav. Areál tvoří několik sjezdových tratí střední obtížnosti o celkové délce přes 3 km.Všechny sjezdovky jsou zasněžovány, stro ... (více)
Vzdálenost: 1.81 km
Muzeum Johanna Schrotha

Muzeum Johanna Schrotha

Expozici o staviteli lázní v Lipové najdeme nedaleko jedné z vlakových stanic Slezského Semmeringu.Muzeum v obci Lipová - lázně začalo psát svoji historii v roce 2007. Nese jméno Johanna Schrotha, zakladatele zdejšího lázeňství, a ... (více)
Vzdálenost: 2.30 km
Informační centrum Lipová-lázně

Informační centrum Lipová-lázně

Informační cetrum se nachází nedaleko vlakové stanice Lipová-lázně v budově Muzea Johanna Schrotha.Informační cetrum poskytuje návštěvníkům obce zejména informace o turistických a cykloturistických trasách, dalších možnostech ... (více)
Vzdálenost: 2.30 km
Obří skály

Obří skály

Obří skály jsou rozsáhlým skalním útvarem s 10 – 16 m vysokými mrazovými sruby či dalšími útvary (žlábky, pokličkami, skalními okny). Z horní části skal se naskýtá krásný pohled na okolní krajinu Jeseníků a Rychlebských ... (více)
Vzdálenost: 2.68 km
Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty Tenisového klubu Lipová - lázně se nacházejí naproti obecnímu úřadu, v dolní části obce. V provozu jsou v období od května do října.
Vzdálenost: 2.98 km
Lyžařský areál Lázeňský vrch

Lyžařský areál Lázeňský vrch

Areál Lázeňský vrch leží v nadmořské výšce 510 - 610 metrů na rozhraní Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku nad obcí Lipová-lázně.     Lyžařské vleky a sjezdovky jsou určeny pro pokročilé i začátečníky a jsou zde také ... (více)
Vzdálenost: 2.99 km
Počasí
15.7 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS