YEScyklo - Dětský okruh
Obrázek bez názvu
 Doporučené období
leden
únor
březen
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad
prosinec

Informace o trase:

Čas: 70 minut
Délka: 11.27 km
Obtížnost: lehká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 195 metrů
Klesání: 195 metrů
Nejnižší bod: 477 m.n.m.
Nejvyšší bod: 672 m.n.m.

YEScyklo - Dětský okruh

Cyklistická trasa vede obcí Bělá pod Pradědem po vedlejší klidné cestě a přilehlými lesy.
Těšit se můžete na odpočinková místa s krásným výhledem na hřebeny Jeseníků, ale také na odpočinková místa se zábavným programem.
 Parametry
Start výletu
Bělá v pohybu (Bělá pod Pradědem)
Parkování
Parkování je přímo u budovy zábavního centra Bělá v pohybu.
Trasa
Bělá v pohybu (Adolfovice kino) cyklotrasa 6210 – Bělá pod Pradědem (Obecní úřad) cyklotrasa červená – Pod Domašovským kopcem cyklotrasa bílá - V mlýnkách cyklotrasa zelená - Bělá v pohybu (Adolfovice kino)
Tip
Ve Sportovně zábavním centru v Bělá v pohybu si můžete vyzkoušet závodní tratě světového poháru v alpském lyžování nebo biatlonové závody. 
Související místa
Bělá v pohybu

Bělá v pohybu

Chcete si vyzkoušet závodní tratě světového poháru v alpském lyžování nebo ty biatlonové?Ve Sportovně zábavním centru v Bělé pod Pradědem takovou příležitost máte. Největšími lákadly centra jsou totiž dva profesionální ly ... (více)
Řopík - opevnění

Řopík - opevnění

Řopík je součástí celého československého systému lehkého vojenského opevnění, které bylo budováno před vypuknutím druhé světové války na ochranu před nacistickým Německem. V Česku je jich na pět tisíc, v objektech velikos ... (více)
Bowling a restaurace U Cimbury

Bowling a restaurace U Cimbury

Pokud si chcete užít rodinou zábavu u bowlingových kuželek, máte zde dobrou příležitost, kromě toho zde můžete nalézt další společenské hry.Součástí je také restaurace.
0%
Koliba

Koliba

Restaurace Koliba na Bobrovníku nabízí bohatý výběr pokrmů a nápojů.Můžete využít příjemného posezení v restauraci s kapacitou 40 osob, popřípadě salonek pro 20 osob. V letních měsících je otevřena venkovní terasa pro 60 oso ... (více)
Vzdálenost: 2.79 km
Dobrý Časy

Dobrý Časy

Dobrý časy tady a teď. Výborná káva, zdravé limonády a dezerty od nejlepších cukrářek v okolí a navíc stovky knih na zapůjčení zdarma.
Vzdálenost: 2.81 km
Pension Bobrovník

Pension Bobrovník

Pension a restaurace Bobrovník se nachází u lázeňského města Jeseník, a to v klidné turisticky oblíbené osadě Bobrovník - necelé 2 km od města Jeseníku.Interiér naší restaurace je tvořen ruční prací ze dřeva, kamene a kovu. Do ... (více)
Vzdálenost: 2.88 km
Pizzerie Tosca

Pizzerie Tosca

V naší restauraci převážně zaměřené na středomořskou kuchyni objevíte krásu a chuť Řecka a Itálie.Nabízíme Vám vše, čím jsou tyto kuchyně vyjímečné a charakteristické. Z řecké kuchyně ochutnáte tradiční domácí jídl ... (více)
Vzdálenost: 3.11 km
Labyrint

Labyrint

Široká veřejnost má na výběr ze čtyř jídel. V rámci praktické výuky je jídlo strávníkům servírováno žáky pod dohledem učitelky odborné praxe.
Vzdálenost: 3.15 km
Coffee Natura Bar

Coffee Natura Bar

Netradiční prostory s dětským koutkem, dorty, čerstvě pražená káva, profesionalita baristů a Barney. Přesně tohle se postará o Vaši spokojenost a zážitek.
Vzdálenost: 3.18 km
Počasí
-1.1 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS