Laser arena představuje adrenalin s prvky počítačové hry

Laser arena představuje adrenalin s prvky počítačové hry

03.08.2020 | Ostatní
Zastihne-li vás špatné počasí, nebo jen budete chtít zkusit na svých toulkách i jiný adrenalin než nabízí jesenická příroda, navštivte s rodinou či přáteli Laser Arénu v Šumperku. Laser game je akční týmová zábava, která kombinuje prvky počítačové hry se střelbou. Nebolí, nebarví a mohou se jí účastnit i děti od osmi let.

Šumperská aréna se nachází v podzemních prostorách nedaleko historického centra města a pojme 3 až 10 hráčů. Vybrat si zde můžete z osmi taktických her různé obtížnosti, doprovázených tematickou hudbou. Je jen na vás, zda si zvolíte souboj všichni proti všem, nebo budete týmově čelit radiaci, či upírům. Hra trvá 15 minut a čeká vás při ní intenzivní běhání, schovávání, překonávání překážek a střelba na ploše 275m.

Vybavení – lehkou vestu s hracími sen- zory, informačním LCD panelem, který zachycuje průběh hry, a zbraň, dostanete na místě. Na konci hry je připravena pro každého z hráčů podrobná statisti- ka výsledků. Kromě toho si můžete zapůjčit i chytré náramky a sledovat vlastní fyzický výkon při hře. Kdo chce znásobit požitek ze hry, měl by si vzít tmavé oblečení a podmínkou je sportovní obuv. 

Rodiny i skupiny přátel nebo pracovních teamů mohou v Laser aréně netradičním způsobem trávit volný čas po celý rok a předchozí rezervaci.

Počasí
15.5 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS