Stravování Jeseníky

Předchozí | Dalšístrana / 12 0-9 z 100 záznamů
Bianco Caffé

Bianco Caffé

Přijďte si osladit život po italsku a užijte si příjemné posezení v centru města s nádechem italské atmosféry.Poznejte kousek slunné Itálie na nečekaném místě. Bianco caffe je rodinnou italskou kavárnou a cukrárnou s vlastní výr ... (více)
Café bar Mio

Café bar Mio

V kavárně naleznete příjemné posezení v nekuřáckém prostředí, kde Vás obslouží pohodový personál. Můžete si zde vybrat ze široké nabídky kávy, nápojů a čerstvých zákusků. 
Café Carré

Café Carré

Kavárna s příjemným interiérem nabízí spoustu druhů čerstvých dortíků, zákusků a sušenek domácí výroby,
Café Svět

Café Svět

Café Svět nabízí příjemné a útulné prostředí k posezení při kávě.Pochutnat si můžete na pestrém výběru slaných i sladkých pochoutek. V letních měsících je možné usadit se na kryté zahrádce.
Caffe & shop Ennea

Caffe & shop Ennea

Zaručeně čerstvé domácí zákusky, dorty a cukrárenské pečivo dostanete v Caffe & shop Ennea na náměstí Svobody v Jeseníku. Kromě lahodné kávy zde můžete ochutnat výtečný ořechový dort z mikulovické výrobny Šťastné srdce.Na ... (více)
Cukrárna U zámku

Cukrárna U zámku

V létě či v zimě můžete navštívit naši útulnou cukrárnu na náměstí v malebné vesničce Branná. Samozřejmostí je prodej našich Staroměstských máslových trubiček, ale i jiných zákusků od námi osvědčeného výrobce. Veške ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 12 0-9 z 100 záznamů
Počasí
22.8 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS