V penzionu Fauna park v Lipové lázních proběhla rekonstrukce.

V penzionu Fauna park v Lipové lázních proběhla rekonstrukce.

21.09.2021 | Ostatní
V penzionu Fauna park v Lipové lázních proběhla částečná rekonstrukce ubytování, za finanční podpory Olomouckého kraje, to vše s hlavním cílem zkvalitnit a zatraktivnit poskytované služby spojené s ubytováním.

„Penzion je součástí areálu FAUNAPARK, takže se návštěvníci po dobu svého pobytu stanou bezprostředními sousedy pštrosa, lamy, tygra, klokana a spousty dalších zvířat. Nabízíme ubytování v apartmánech v malebné lázeňské obci Lipová lázně, s nádherným výhledem na horský masiv Šeráku a Obřích skal ". uvádí Dagmar Augustýnová, ředitelka Fauna parku....

V rámci zmíněné rekonstrukce se podařilo např. zrekonstruovat schodiště, byly provedeny různé odborné malířské práce. Ubytovat se tak návštěvníci mohou v 6 oddělených apartmánech ve dvou podlažích. Celková ubytovací kapacita je 27 lůžek, parkování v objektu je zdarma a součástí penzionu je úschovna lyží a kol.

Penzion je vhodný především pro rodiny s dětmi, ale také pro každého milovníka přírody, ať je velký nebo malý a chce si užít Jeseníky na kole, na lyžích, nebo pěšky. V okolí penzionu se nachází turistické trasy a cyklotrasy. Na hřebeny Jeseníků se můžete také dostat pomocí mnoha autobusových a vlakových spojení. Nedaleko penzionu se nachází lyžařské středisko Miroslav, v Dolní Lipové potom Ski areál Lázeňský vrch a nedaleko jsou i další lyžařská střediska - např. Ramzová, Ostružná, Petříkov, Praděd nebo Červenohorské sedlo. V zimním období s dostatečnou sněhovou pokrývkou jsou pro vyznavače běžeckého lyžování k dispozici udržované běžkařské trasy.

Počasí
0.4 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS