Chata U Slona
Velká Morava 132 , 56169 Dolní Morava, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

734 875 296
Velká Morava 132
56169 Dolní Morava, Česká republika
Naplánovat trasu

Chata U Slona

Bramboračka se špekem, králičí stehýnko na černo se šťouchanými brambory provoněné jarní cibulkou - to jsou speciality, které nabízí restaurace U Slona v Dolní Moravě.

Nachází se přímo u bobové dráhy, hřiště na Disc Golf, půjčovny Segway. Příležitost pro příjemně strávený aktivní odpočinek s dobrým jídlem ocení především rodiny s dětmi, které se vydají na výlet. Ovšem restaurace U Slona nabízí ideální prostředí také pro přátelská setkání. U Slona se totiž také griluje, a to každý pátek, sobotu a neděli. Návštěvníci si navíc mohou vychutnávat gurmánské zážitky v horském prostředí na terase pod širým nebe.

0%
Bobová dráha U Slona

Bobová dráha U Slona

Bobovou dráhu najdete v areálu U Slona s nástupním místem nad Chatou U Slona.Nasedněte do bobu, připoutejte se a vychutnávejte si cestou na start pohodovou jízdu s výhledy na okolní krajinu. Pak už se jen připravte na parádní jí ... (více)
Vzdálenost: 20 m
Večerní sáňkování

Večerní sáňkování

Skvělou zábavu pro děti i dospělé najdete v areálu U Slona na Dolní Moravě.Užijte si jízdu po zasněžených lesních cestách od horní stanice lanovky U Slona v délce 2,5 km. O zážitky z jízdy se pak můžete podělit s přáteli ... (více)
Vzdálenost: 33 m
Lyžařské běžecké trasy Dolní Morava

Lyžařské běžecké trasy Dolní Morava

Dolní Morava je ideálním střediskem pro vyznavače zimních sportů. Je to i území pro rodinou dovolenou, venkovní aktivity a adrenalinové zážitky.V Dolní Moravě začíná Jesenická lyžařská magistrále na kterou navazují další zim ... (více)
Vzdálenost: 84 m
Disc Golf Park Dolní Morava

Disc Golf Park Dolní Morava

Zahrajte si s přáteli nebo rodinou Disc Golf na Dolní Moravě. Hřiště se nachází na sjezdovce U Slona vedle bobové dráhy.Každá jamka je určena TeePadem, místem prvního odhozu a speciálním košem pro chytání disků. Hráč, kter ... (více)
Vzdálenost: 132 m
Infocentrum Dolní Morava

Infocentrum Dolní Morava

Infocentrum se nachází u dolní stanice lanovky Sněžník naproti Wellness hotelu Vista v budově Chaty Marcelka.Součástí infocentra je půjčovna lyží, snowboardů, běžek, sněžnic, bobů a dalších (zimní sezóna), půjčovna kol, šla ... (více)
Vzdálenost: 1.16 km
Jízda rolbou

Jízda rolbou

Na Dolní Moravě si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to jezdit nejmodernějším sněžným strojem na současném trhu.Svezete se přímo v kabině řidiče rolby PistenBully 400, PistenBully 600 W nebo Prinoth Leitwolf W s výk ... (více)
Vzdálenost: 1.17 km
Šlapací káry Berg

Šlapací káry Berg

Při jízdě na karách se zabaví celá rodina. Vyberte si ze 3 druhů šlapacích kár pro děti i dospělé v Dolní Moravě.V půjčovně Marcelka si můžete vybrat ze tři druhů kár: pro děti Buddy Orange a Buzzy Fiat pro starší děti a d ... (více)
Vzdálenost: 1.17 km
Ski areál Dolní Morava

Ski areál Dolní Morava

Lyžařské středisko Dolní Morava nabízí tratě všech stupňů obtížnosti. Náročné lyžaře jistě nadchne černá sjezdovka, která patří k nejprudším v České Republice. Běžně se na ní lze setkat s členy lyžařské reprezentac ... (více)
Vzdálenost: 1.22 km
Mamutí horská dráha

Mamutí horská dráha

Mamutí horskou dráhu najdete v areálu Sněžník v Dolní Moravě s nástupní stanicí u čtyřsedačkové lanovky Sněžník.Čeká vás adrenalinová jízda v délce tři kilometry lesním terénem i na otevřených pláních. Při převýš ... (více)
Vzdálenost: 1.22 km
Trail park Dolní Morava

Trail park Dolní Morava

Na trailech v Dolní Moravě si můžete vyzkoušet jízdu v horském terénu lesem i na sjezdovce s parádními výhledy.   Projedete se po dřevěných lávkách, klopených zatáčkách, terénních vlnách i skocích. Čekají na vás celkem t ... (více)
Vzdálenost: 1.24 km
Areál Dolní Morava

Areál Dolní Morava

Areál s celoročním provozem a širokou nabídkou sportovních, adrenalinových a rekreačních aktivit.  Nachází se zde lanový park, Mamutí bobová dráha, Mamutíkův vodní park, disc golf, cyklo a pěší trasy, single traily. Lanovkou s ... (více)
Vzdálenost: 1.25 km
Adrenalin park Dolní Morava

Adrenalin park Dolní Morava

Jeden z největších adrenalinových parků v České republice je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. Najdete zde lanový park, lezeckou stěnu, skok volným pádem nebo obří tandemovou ... (více)
Vzdálenost: 1.28 km
Počasí
-5.5 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS