Hotel Zlatý Chlum
Jánského 7 , 790 81 Česká Ves - Jeseník, Czechy
Naplánovat trasu

Kontakt:

584 492 911
Jánského 7
790 81 Česká Ves - Jeseník, Czechy
Naplánovat trasu

Hotel Zlatý Chlum

V příjemně zařízené hotelové restauraci se 65 místy u restauračních  stolů k sezení a 22 místy  k  sezení v boxech,  si můžete ochutnat zejména tradiční české pokrmy i lahůdky zahraničních kuchyní, včetně rybích specialit a vegetariánských jídel.

Součástí restaurace je dětský koutek pro Vaše malé společníky a samozřejmě i dětská židle ke stolu. Restaurace je schopna připravit na vaše přání grilování selete případně i jiné grilované speciality. Rovněž jsme schopni pro vás připravit  zážitkovou gastronomii dle Vašeho přání.

0%
Bazén - Česká Ves

Bazén - Česká Ves

Krytý bazén naleznete v obci Česká Ves, která je vzdálena 5 km od okresního města Jeseník.Klasický 25 metrový bazén má vyhrazené dráhy pro kondiční plavání a část je také vyhrazena pro neplavce. V letních měsících se múžet ... (více)
Vzdálenost: 171 m
Muzeum veteránů - Česká Ves

Muzeum veteránů - Česká Ves

V muzeu je k vidění téměř 100 motocyklů, auta, jízdní kola, reklamní cedule, plakáty atd.Dále vystavujeme stará radia, televize a jiné zajímavé přístroje, které se používaly začátkem 20 století v domácnostech.
Vzdálenost: 632 m
Víceúčelové kurty Česká Ves

Víceúčelové kurty Česká Ves

Víceúčelové sportovní hřiště nabízí zázemí pro futsal, fotbal, tenis, nohejbal, volejbal, vybíjenou, florbal, badminton a jiné sporty. 
Vzdálenost: 998 m
Památník obětem čarodějnických procesů (Česká Ves)

Památník obětem čarodějnických procesů (Česká Ves)

Památník věnovaný obětem čarodějnických procesů, které probíhali na Jesenicku v 17. století.Čarodějnické procesy začaly v roce 1822, kdy byla v obci odsouzena první žena – manželka pastýře Schmieda – Barbora. Byla po ... (více)
Vzdálenost: 1.20 km
Památník Albína Reichela

Památník Albína Reichela

Pomník byl postaven na počest myslivce, který zde zahynul při lovu 6. listopadu 1927.Pomník byl postaven na počest Albina Reichela, narozeného v roce 1871, který zde zahynul po srdečním výpadku při lovu 6. listopadu 1927. Pomník postavil ... (více)
Vzdálenost: 1.26 km
Heckelův pramen

Heckelův pramen

Menší mohyla z neuspořádaně složených kamenů, z níž vycházela železná výtoková trubka, byla v roce 2015 nahrazena masivní zdí tvořenou okolními kameny a spojenou betonem.
Vzdálenost: 1.30 km
Zapomenutý pramen

Zapomenutý pramen

Pramen vznikl v meziválečném období 20. Století, nechal jej vystavět vlastník pozemku J. Stöhr. Na původní desce byl vyobrazen lesní výjev, na kterém z potůčku hasí žízeň srnka.
Vzdálenost: 1.37 km
Čertovy kameny

Čertovy kameny

Skalní útvar, který dle pověsti získal svůj název po čertech valících balvany do jesenických kopců. Nabízí pohled do údolí řeky Bělé s výhledem až k Otmuchovskému jezeru..Čertovy kameny jsou skalní útvar tvořený pegmatite ... (více)
Vzdálenost: 1.40 km
Čertovy kameny

Čertovy kameny

Skalní útvar s vyhlídkovou plošinou s výhledy na Jeseníky a Rychlebské hory.Vrch v nadmořské výšce 693 metrů s mohutným pegmatitovým skalním útvarem poskytuje nádherné výhledy. V okolí se nacházejí další drobné kamenné objek ... (více)
Vzdálenost: 1.40 km
Tisová skalka

Tisová skalka

Vyhlídkové místo v blízkosti Lesního domova.
Vzdálenost: 1.47 km
Karlův pramen

Karlův pramen

Nedávno vystavěný pramen na počet místního revírníka Karla Ščudly u cesty na Čertovy kameny.
Vzdálenost: 1.54 km
Pramen Johanna Petra

Pramen Johanna Petra

Pramen nechal vystavět majitel pozemku Johann Latzel, o výstavbě se pak zmiňuje letopočet 1934-37 v pravé části zídky pramene.
Vzdálenost: 1.78 km
Počasí
0.0 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS