Předchozí | Dalšístrana / 2 0-18 z 36 záznamů
 záznamů na straně
řazení:
Lyžařský areál Zborov

Lyžařský areál Zborov

V malém skiareálu kousek od Štítů lze využít jeden vlek s nočním lyžováním. U vleku je občerstvení, svah je pravidelně udržován a je vhodný i pro snowboardisty.Typ vleku: závěsový KVP - 400. V areálu je parkoviště zdarma, nejb ... (více)
Ski areál Ostružná

Ski areál Ostružná

Skiareál Ostružná (700 - 835 m) má na severních svazích šest upravovaných sjezdovek s celkovou délkou více jak 2,5 km, 3 vleky a pás s bezdotykovým odbavením.Přijdou si zde na své středně pokročilý, začátečníci, snowboardisté ... (více)
Ski areál Červenohorské sedlo

Ski areál Červenohorské sedlo

Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě.Poloha nad 1000 m n. m. dává předpoklad pro kvalitní zimní sezonu od poloviny prosince do konce března. Návštěvní ... (více)
Lyžařský areál Příčná Zlaté Hory

Lyžařský areál Příčná Zlaté Hory

Ski Příčná je součástí sportovně rekreačního a kongresového centra s hotelem Bohemaland Zlaté Hory. Nachází se ve Zlatých Horách na severní patě Příčné hory (975 m.n.), 3 km od hranic s Polskem.Parkování je bezplatné bezprost ... (více)
X-park Františkov

X-park Františkov

Moderní areál na trase mezi Hanušovicemi a Jeseníkem skvěle doplňuje zavedená centra Petříkov a Ramzová, která jsou vzdálena 6 km. Areál ve Františkově si hned získal velkou popularitu, protože nabízí ideální terén včetně záz ... (více)
Ski areál Kareš

Ski areál Kareš

Ski areál Kareš v nadmořské výšce 580 – 660 metrů , to je zimní i letní lyžování a horské minikáry. Areál je vhodný především pro rodiny s dětmi.Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a zasněžovány. Přímo v místě je také ... (více)
Ski areál Přemyslov

Ski areál Přemyslov

Ski areál Přemyslov patří mezi nejmodernější lyžařská střediska v oblasti Jeseníků. Areál se nachází na Přemyslovském sedle v nadmořské výšce 760 - 960 m n. m. Kromě zimního využití je areál ideálním místem i pro letní ... (více)
Sportovní areál KASTE Petříkov

Sportovní areál KASTE Petříkov

Ski areál KASTE je vybaven dvěmi dvoukotvovými vleky o délce 700 m a 580 m a dětským vlekem o délce 40 m.Všechny tři vleky se nacházejí v těsné blízkosti Horské chaty KASTE. Skipasy jsou společné i pro sousední dva vleky Ski Petří ... (více)
Pradědova Aréna

Pradědova Aréna

Aréna se pyšní 550 m dlouhou a pravidelně udržovanou modrou sjezdovkou s převýšením 110 m, na jejíž vrchol vás vyveze dvoukotva.   Pokud nevlastníte lyžařskou či snowboardovou výbavu, rádi vám zde vše zapůjčí. Svým dětem ... (více)
Ski Ludvíkov

Ski Ludvíkov

Lyžařský vlek se nachází ve středu obce Ludvíkov, asi 3 km od lázní Karlova Studánka.Lyžařský vlek přímo u pensionu Grizzly. 500 m dlouhý upravený svah, který je při nedostatku sněhu uměle zasněžován sněhovými děly. Sjezdov ... (více)
Lyžařský areál Klepáčov

Lyžařský areál Klepáčov

Lyžařské středisko Klepáčov leží asi 18 km od města Šumperk, na okraji Hrubého Jeseníku, v nadmořské výšce 740 – 850 metrů. Pro lyžaře jsou připraveny tři lyžařské vleky v délce od 150 do 450 metrů, doplněné o jeden vle ... (více)
Lyžařský areál Heroltice

Lyžařský areál Heroltice

vah pro sjezdové lyžování je vybaven vlekem a osvětlením pro večerní lyžování. Povrch lyžařského svahu je upravován rolbou a proto je vhodný nejen pro sport a zábavu dospělých, ale i pro rodiny s malými dětmi. K odpočinku a ... (více)
Ski aréna Karlov

Ski aréna Karlov

12 km propojených sjezdovek, 4 sedačkové lanovky, parkování zdarma a na jeden skipas.Aréna nabízí 14 sjezdovek v délce 12 km všech obtížností. Modré pro rodiny a začátečníky, červené pro sportovce a černá pro závodníky. Čty ... (více)
Ski Areál Kopřivná

Ski Areál Kopřivná

Zdejší areál se může pochlubit nejdelší sjezdovkou v údolí Malé Morávky i Karlova a nejmodernější 6-sedačkovou lanovkou v celé České republice. Každý večer můžete plnými doušky užívat kouzlo večerního lyžování na na ... (více)
Ski areál Branná

Ski areál Branná

Lyžařské středisko ve výšce 630 – 750 m n. m., vybudované v obci Branná, nabízí dva lyžařské vleky a sedačkovou lanovku. Lyžovat je možné na třech svazích – mírnějším pro začátečníky a strmějších pro zdatnější jez ... (více)
SKI ARENA R3 - Ramzová

SKI ARENA R3 - Ramzová

Lyžařský areál je umístěn na jednom z nejširších svahů v Jeseníkách a nabízí sedačkovou lanovou dráhu v délce cca 600 m.Sjezdovka je pravidelně zasněžována a upravována k Vaší největší spokojenosti. Nabízí rodinné lyžov ... (více)
Ski areál Praděd

Ski areál Praděd

Nejvyšší hora Moravy poskytuje rozhled do všech stran. Za dobré viditelnosti jsou zřetelně vidět hřebeny Krkonoš i Tater.Okolní terény uspokojí příznivce sjezdového a běžeckého lyžování, kteří mohou za sněhem přijet již kon ... (více)
Ski areál Kouty

Ski areál Kouty

Ski areál Kouty nabízí komfortní, bezpečné lyžování s jednou z nejdelších sjezdovek v České republice. Lyžování bez front zajistí rychlá 6-sedačková lanovka. Celková délka kompletně zasněžovaných a upravovaných svahů v ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-18 z 36 záznamů
 záznamů na straně
řazení:
Počasí
11.9 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS