Penzion U Veterána
aktuálně 8.1 °C zataženo
27.03. | zataženo | 5.8 °C
28.03. | zataženo | 3.8 °C
29.03. | zataženo | 8.3 °C
Slatinice 2 , 783 42 Slatinice , Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 585 429 077
Slatinice 2
783 42 Slatinice , Česká republika
Naplánovat trasu

Penzion U Veterána

Počet lůžek: 19

Penzion nabízí luxusní ubytování v 10 pokojích (1x jednolůžkový, 4x dvoulůžkové pokoje, 4x apartmán suite s možností přistýlky vhodné pro dítě do 15 let a 1x historický pokoj s americkými kamny).

Celková kapacita je 29 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vanou či sprchovým koutem, televizí, minilednicí (pouze na vyžádání) a připojením k internetu.

Standardně jsou zajištěny snídaně, pro kolektivy nízkonákladové obědy i luxusní večere ve vinárně.

 Parametry
Vybavení pokojů
0%
Památník Adolfa Kašpara v Lošticích

Památník Adolfa Kašpara v Lošticích

Malíř Adolf Kašpar trávil mezi Jeseníky a Hanou letní měsíce, muzeum má v domě, ve kterém pobýval.Památník Adolfa Kašpara v Lošticích nese jméno významného výtvarníka, rodáka z nedalekého Bludova. Kašpar se svou rodinou ve ... (více)
Vzdálenost: 23.98 km
Lovecko - lesnické muzeum v Úsově

Lovecko - lesnické muzeum v Úsově

Jedinečné přírodovědné sbírky z loveckých výprav i našich luhů a hájů ukrývají zdi zámku v Úsově.Lovecko-lesnické muzeum v Úsově je jedinečnou trofejní a přírodovědeckou sbírkou, která se dodnes zachovala prakticky ve st ... (více)
Vzdálenost: 27.00 km
Stálá galerie akademického malíře Lubomíra Bartoše

Stálá galerie akademického malíře Lubomíra Bartoše

Ve třetím patře zámku je umístěna galerie akademického malíře Lubomíra Bartoše představující průřez umělcovou tvorbou. Byla zřízena v roce 2002. Typický mistrův rukopis nacházíme zvláště na olejomalbách, zátiších, port ... (více)
Vzdálenost: 27.04 km
Kostel sv. Jiljí v Úsově

Kostel sv. Jiljí v Úsově

Farní kostel sv. Jiljí stojí v podhradí uprostřed města, na starém, zdí obehnaném hřbitově. Byl postaven v roce 1736 knížetem Josephem Václavem z Liechtensteinu. Kostel vysvětil olomoucký biskup Jakub Arnošt, hrabě z Liechtensteinu ... (více)
Vzdálenost: 27.09 km
Turistické informační centrum Mohelnicka

Turistické informační centrum Mohelnicka

Informační centrum se nachází v Kulturním domě na náměstí Svobody v Mohelnici.Nabízí turistické informace, informace o ubytovacích a stravovacích možnostech, vyhledávání dopravních spojů vlaků a autobusů po celé ČR, informa ... (více)
Vzdálenost: 27.17 km
Jezdecký oddíl Dubicko

Jezdecký oddíl Dubicko

Výuka jízdy na koni.Sportovní areál jezdeckého oddílu Dubicko najdete v malebné krajině zelených pastvin a kvetoucích luk údolní nivy řeky Moravy jen asi 10 km od města Mohelnice. Ubytování je pro vás připraveno v sousedním penzion ... (více)
Vzdálenost: 29.19 km
Hrad Sovinec

Hrad Sovinec

Největší hradní areál v Jeseníkách snoubí dějiny se současností a je kulturním centrem regionu. Sovinec je nejrozsáhlejším hradním komplexem v Jeseníkách. Na skalnatém výběžku nedaleko vedlejší cesty z Moravy do Slezska jej m ... (více)
Vzdálenost: 32.45 km
Sport & Relax areál Bozeňov

Sport & Relax areál Bozeňov

Pronikněte do světa harmonie a odpočinku ve wellness v areálu Bozeňov, který vám nabízí whirpool, suchou finskou saunu, parní lázeň a masáe. Budete se cítit pohodlně a načerpáte energii na další dny. Připraveno je veškeré záze ... (více)
Vzdálenost: 35.87 km
Sport & Relax areál Bozeňov - Dolní Bušínov

Sport & Relax areál Bozeňov - Dolní Bušínov

Oblíbená rekreační oblast. Letovisko nabízí velký počet kulturních i sportovních aktivit, v letním období patří k největším magnetům dvě přehradní nádrže.Sport & Relax areál Bozeňov nabízí širokou škálu ubytování s mo ... (více)
Vzdálenost: 35.93 km
Kavárna a relax Harmonie

Kavárna a relax Harmonie

Ve wellness části Kavárny Harmonie můžete pohodlně relaxovat ve vířivce nebo se prohřát v prostorné infrasauně.
Vzdálenost: 36.16 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Penzion nad Vodopády

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Penzion nad Vodopády

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 36.49 km
Rodinná konzervárna Via Delicia

Rodinná konzervárna Via Delicia

Rodinná firma pana Bezchleby vyrábí poctivé zavařeniny a masové delikatesy způsobem, jaký znali již naši předkové za první republiky. Kromě zavařování masových lahůdek se manufaktura zabívá úpravou všelikých volně i v sadech ... (více)
Vzdálenost: 37.86 km
Počasí
8.1 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS