Hotel na Trojce
aktuálně 6.1 °C zataženo
30.03. | slabý déšť | 8.6 °C
31.03. | slabý déšť | 9.6 °C
01.04. | slabý déšť | 6.8 °C
Pusté Žibřidovice 3 , 788 23 Jindřichov, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 739 370 613
Pusté Žibřidovice 3
788 23 Jindřichov, Česká republika
Naplánovat trasu

Hotel na Trojce

Název hotelu Na Trojce je odvozen od čísla popisného 3 na okraji obce Jindřichov v Olomouckém kraji.

Skvělá pozice hotelu na úpatí Hrubého Jeseníku, druhého nejvyššího pohoří v České republice, Vás alespoň na chvíli odvede od každodenního shonu civilizace a nabije Vás novými silami a pozitivní energií, ať už v letních nebo zimních měsících.

Zdejší kouzelný kraj nabízí spoustu možností, jak strávit volné chvíle, jako jsou romantické procházky, houbaření, cyklistika, turistika, koupání se v létě a lyžování v zimě, atrakce, památky atd. Navštívit můžete přírodní rezervaci Přemyslovské sedlo, termální lázně Velké Losiny, zámek Loučná nad Desnou, Velké Losiny či Sobotín, Bikepark Kareš nebo rozhlednu Bukovka. Lyžaři si užijí zasněžených svahů Ski areálu Přemyslov, X-Parku Františkov, SKI centra OAZA, Ski areálu Kareš a mnoha jiných.

 

Hotel nabízí celoroční ubytování pro páry i jednotlivce, rodiny i přátele. Ubytování s celkovou kapacitou 61 lůžek je vhodné pro skupinové zájezdy a akce, zázemí zde najdou turistické a sportovní oddíly, školní výlety nebo tábory.

Pro hosty je připraveno celkem 20 rekonstruovaných pokojů. Můžete si vybrat z apartmánů, dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojů. Dvoulůžkové pokoje disponují balkonem, televizí s kabelovým příjmem a umyvadlem. Na chodbách sdílejí společné koupelny se sprchovým koutem a samostatné toalety. Soukromou koupelnu mohou využít hosté v apartmánech, kde je navíc k dispozici kuchyňský kout. 

 Rádi vám zde nachystají snídani formou švédského stolu, polopenzi nebo plnou penzi. Specifická přání hostů jsou samozřejmostí. Po náročném programu můžete využít i aktivity v hotelu. Je libo saunu, venkovní bazén nebo kulečník? 

0%
Kaple Nanebevzetí Panny Marie v Pekařově

Kaple Nanebevzetí Panny Marie v Pekařově

Hřbitovní kaple Nanebevzetí Panny Marie byla postavena obyvateli Pekařova v první polovině 19. století.Dne 23. října 1824 byl podepsán tzv. revers, smlouva pekařovských obyvatel s olomouckou konzistoří, jež stanovila, za jakých podmí ... (více)
Vzdálenost: 1.67 km
Dřevěný kostel sv. Martina v Žárové

Dřevěný kostel sv. Martina v Žárové

Významný doklad roubené architekturyDřevěný roubený podélný kostel s polygonálním závěrem, vestavěnou kvadratickou věží, předsíní a obdélnou sakristlí na evangelijní straně. Presbytář je zaklenut stlačenou nepravou dřevěn ... (více)
Vzdálenost: 3.76 km
Farní kostel sv. Mikuláše

Farní kostel sv. Mikuláše

Farní kostel sv. Mikuláše s areálem v Hanušovicích v jádru pozdně renesanční architektura z roku 1656 se dvěma bočními kaplemi, která nahradila původní dřevěný kostel z doby předbělohorské.V roce 1783 byl kostel barokizován. V ... (více)
Vzdálenost: 4.34 km
Ski areál Přemyslov

Ski areál Přemyslov

Ski areál Přemyslov patří mezi nejmodernější lyžařská střediska v oblasti Jeseníků. Areál se nachází na Přemyslovském sedle v nadmořské výšce 760 - 960 m n. m. Kromě zimního využití je areál ideálním místem i pro letní ... (více)
Vzdálenost: 4.61 km
X-park Františkov

X-park Františkov

Moderní areál na trase mezi Hanušovicemi a Jeseníkem skvěle doplňuje zavedená centra Petříkov a Ramzová, která jsou vzdálena 6 km. Areál ve Františkově nabízí ideální terén včetně zázemí pro rodiny s dětmi. Hlavní vlek dvou ... (více)
Vzdálenost: 5.10 km
Turistické informační centrum Hanušovice

Turistické informační centrum Hanušovice

Informační centrum se nachází v budově přes silnici naproti Penny marketu.Mohou vám zde nabídnout informace o firmách, službách a institucích v Hanušovicích, o kulturních, společenských a sportovních akcích, o turistických zajím ... (více)
Vzdálenost: 5.49 km
Ski areál OAZA

Ski areál OAZA

Penzion provozuje vlastní lyžařské středisko se třemi vleky, uměle zasněžovanými a strojově upravovanými sjezdovkami a s nočním osvětlením. V areálu, který se nachází ve výšce 605 metrů nad mořem, je k dispozici půjčovna ly ... (více)
Vzdálenost: 5.68 km
Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana

Nově zrekonstruovaný hotel umístěn v malebném prostředí na lázeňském vrchu (600m.n.m.) s překrásným výhledem na hřebeny hrubého JeseníkuNabízí 34 komfortně vybavených pokojů, z toho 34 1/2, 14 RA, 3 1/1, 3 LA, vynikající kuchy ... (více)
Vzdálenost: 5.69 km
Skála Pasák

Skála Pasák

Skalní sruby a skalky se zajímavými erozními útvary. Tvoří 250 m dlouhou a až 30 m vysokou skalní stěnu.Pasák je významný geologický a geomorfologický útvar – skalnatý hřbet s mrazovými sruby, skalními převisy, terasami a izolo ... (více)
Vzdálenost: 5.78 km
Relax Centrum Gól

Relax Centrum Gól

Relax Centrum Gól se nachází v podhůří Jeseníků v obci Loučná nad Desnou. Areál nabízí široké spektrum sportovních, relaxačních a kulturních možností.Pro návštěvníky je zde připraveno zázemí pro tyto aktivity fotbal, te ... (více)
Vzdálenost: 5.79 km
Informační centrum Loučná nad Desnou

Informační centrum Loučná nad Desnou

Informační centrum se nachází v místní části Kociánov v budově České Pošty.Informační centrum poskytuje informace o turistických cílech a službách v lokalitě, prodej knih a časopisů o regionu, dárkových a upomínkových př ... (více)
Vzdálenost: 6.01 km
Pivovar Holba

Pivovar Holba

Chcete se dozvědět, jak se vaří pivo? U jednoho z předních výrobců piva v České republice je možno si objednat prohlídku pivovaru.  Jedná se o zhruba hodinovou exkurzi, která vám ukáže varnu, ležácké sklepy, stáčírnu sudů atd. Zakla ... (více)
Vzdálenost: 6.06 km
Počasí
6.1 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS