Penzion Habermannova vila, Bludov
aktuálně 4.5 °C zataženo
06.12. | slabý déšť | 2.6 °C
07.12. | mírné sněžení | 0.9 °C
08.12. | zataženo | -0.5 °C
8. května 403 , 78961 Bludov, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 583 238 403
8. května 403
78961 Bludov, Česká republika
Naplánovat trasu

Penzion Habermannova vila, Bludov

Rodinný penzion Habermannova vila se nachází na okraji města Bludova.

V penzionu jsou 3 jednolůžkové, 4 dvoulůžkové a třílůžkový pokoj. Ubytovat se lze i ve dvoulůžkových apartmánech. Všechny ubytovací jednotky jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchou nebo s vanou, kvaltiními matracemi, pohodlným nábytkem, klimatizací, minibarem a bezdrátovým připojením k internetu. Domácí mazlíček je povolen za poplatek 100 Kč.

Parkování

Bezplatné parkoviště v areálu penzionu.

0%
Zámek Mornstein – Zierotin Bludov

Zámek Mornstein – Zierotin Bludov

Zámek v Bludově jako jeden ze dvou na Moravě obývají jeho původní majitelé, potomci rodu Žerotínů.  Zámek stojící uprostřed obce Bludov patří odnepaměti rodu Žerotínů (Zierotin). Původní bludovský hrad byl zcela zničený v ... (více)
Vzdálenost: 1.57 km
Turistické informační centrum - Pradědovo dětské muzeum

Turistické informační centrum - Pradědovo dětské muzeum

Informační centrum se nachází v budově Pradědova dětského muzea v Bludově.Lidé se zde mohou dozvědět kam na výlet, nebo za zajímavostmi v Bludově a okolí, kde se dá dobře najíst a ubytovat a co se děje v okolí zajímavého. Prod ... (více)
Vzdálenost: 1.73 km
Pradědovo dětské muzeum

Pradědovo dětské muzeum

Pradědovo dětské muzeum je regionální dětské muzeum, které najdete v lázeňské obci Bludov asi 5 km jižně od města Šumperk na úpatí Jeseníků.  Zábavní park nabízí hravé expozice v interiéru, velké přírodní dětské hři ... (více)
Vzdálenost: 1.74 km
Informační centrum Bludov

Informační centrum Bludov

Informační centrum se nachází v budově Kulturního domu na tř. A. Kašpara v Bludově.Poskytuje informace o službách a podnikatelských subjektech, kulturních akcích, ubytování a stravování, dále informace o významných památkách č ... (více)
Vzdálenost: 1.87 km
Lázně Bludov

Lázně Bludov

Lázně známé novými postupy při léčbě dýchacích potíží. Využívají podhorského klimatu Jeseníků a místního přírodního zdroje, sirného termálního pramene, známého již v 16. stol. Lázně Bludov se nachází v severní č ... (více)
Vzdálenost: 1.96 km
Boží Tělo

Boží Tělo

Poutní kostelík z 2. poloviny 18. století na úbočí vrcholu Baba.
Vzdálenost: 2.33 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Bludoveček

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Bludoveček

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x), 2 univrzální zásuvky (do kterých si můžete dokoupit svůj kabel na POWER BOX) a 2 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů. Součástí nab ... (více)
Vzdálenost: 3.17 km
Obřadní síň a židovský hřbitov v Šumperku

Obřadní síň a židovský hřbitov v Šumperku

Původní židovská komunita byla vypovězena šumperskými se souhlasem císaře Rudolfa II. v roce 1585. Počátek novodobého osídlení a vznik modlitebny spadá do druhé poloviny 19. století.Židovský hřbitov byl založen v roce 1911 (Záb ... (více)
Vzdálenost: 3.34 km
Lom Zbová - Bohutín

Lom Zbová - Bohutín

Opuštěný lom se nachází na západním svahu kopce Zbová u Bohutína a je charakteristický patrovým uspořádáním s výškou až 30 metrů.
Vzdálenost: 3.63 km
Zřícenina hradu Brníčko

Zřícenina hradu Brníčko

Zříceninu hradu Brníčko najdeme na kopci nad stejnojmennou obcí. Hrad nechal postavit v první polovině 14. rod pánů z Otaslavic. První písemnou zmínku o něm podávají zemské desky z roku 1356.  Oválné jádro hradu, tvořené dvoupa ... (více)
Vzdálenost: 5.14 km
Zimní stadión Šumperk

Zimní stadión Šumperk

Ledová plocha slouží ke sportovním aktivitám šumperských hokejistů a také k rekreačnímu bruslení pro veřejnost.Zimní stadion prošel v předchozích letech již třemi etapami rekonstrukcí. V současné době se může pyšnit např. ... (více)
Vzdálenost: 5.31 km
Počasí
4.5 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS