Ubytování Zlatohorsko

 8 záznamů
Apartmán Vyhlídka, Rejvíz

Apartmán Vyhlídka, Rejvíz

Pohodlný apartmán v klidné části Rejvízu s venkovní terasou.  Tento horský apartmán má dvě prostorné místnosti – ložnici a obývací pokoj s kuchyní, chodbou s vestavěnou skříní. V obývacím pokoji jsou dvě pohodlné poste ... (více)
Počet lůžek: 4
Apartmán Zvonička

Apartmán Zvonička

Komfortní apartmán s panoramatickým oknem a překrásnými výhledy na Rejvízu.  Horský apartmán Zvonička má dvě velmi prostorné místnosti – ložnici a obývací pokoj s kuchyní. V ložnici jsou tři postele, manželská postel a sa ... (více)
Počet lůžek: 8
Férovka - Horská chata Josefa Odložila

Férovka - Horská chata Josefa Odložila

Přijměte pozvání do útulných prostor naší chaty v klidné části okouzlujícího Rejvízu.Ochotný personál a vybavení chaty má posloužit rodinám s dětmi, nadšeným sportovcům, turistům i všem, kteří hledají klid a odpočinek v ... (více)
Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

Nadechněte se nejčistšího vzduchu v České republice. Hotel Praděd Thamm se nalézá v nedotčené divoké přírodě Jeseníků. Překrásná příroda bez lidí je ideálním místem pro odpočinek a nabízí celou řadu příležitostí ... (více)
Počet lůžek: 33
Hotýlek U Pekina

Hotýlek U Pekina

Ubytování v Hotýlku u Pekina splňujte požadavky na komfortní a cenově dostupné ubytování v krásném prostředí Jeseníků a stane se místem, na které se budete vždy rádi vracet.Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi. Možnost sn ... (více)
Počet lůžek: 50
Chalupa na pohodu

Chalupa na pohodu

Naše nově postavená Chalupa na pohodu stojí na prosluněném pozemku v malebné vesničce Horní Údolí v Jeseníkách.
Počet lůžek: 12
Rezidence U Jezera

Rezidence U Jezera

Při všech cestách směrem na Supíkovice je tu pro Vás nově otevřená Restaurace a ubytování u jezera. Najdete nás při silnici spojující Písečnou a Supíkovice, kousek nad železničním přejezdem u nádraží v Písečné.Nabízíme ... (více)
Počet lůžek: 50
Ubytování U Šenku

Ubytování U Šenku

Pěkný a dobře vybavený apartmán v Ondřejovicích pod Rejvízem o ubytovací kapacitě 4 až 6 osob. Dominantou místnosti jsou 3,3m vysoká funkční kachlová kamna. Plnohodnotná postel , dále kožená sedací souprava s možností rozl ... (více)
Počet lůžek: 6
 8 záznamů
Počasí
6.1 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS