Rezidence U Jezera
aktuálně 5.7 °C zataženo
06.12. | mírné sněžení | 2.4 °C
07.12. | oblačno | 0.7 °C
08.12. | oblačno | -0.8 °C
Písečná 292 , 790 82 Písečná , Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

Písečná 292
790 82 Písečná , Česká republika
Naplánovat trasu

Rezidence U Jezera

Počet lůžek: 50

Při všech cestách směrem na Supíkovice je tu pro Vás nově otevřená Restaurace a ubytování u jezera. Najdete nás při silnici spojující Písečnou a Supíkovice, kousek nad železničním přejezdem u nádraží v Písečné.

Nabízíme k dispozici 25 dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek - celkem 50 míst 

0%
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Rezidence u jezera

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Rezidence u jezera

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 24 m
Jeskyně Na Špičáku

Jeskyně Na Špičáku

Patří k nejstarším písemně doloženým jeskyním ve střední Evropě, první zmínka o ní pochází již z roku 1430. Přes čtyři sta metrů dlouhý labyrint chodeb a puklin již v dávných dobách sloužil často jako úkryt, o čemž sv ... (více)
Vzdálenost: 624 m
Rozhledna Hemberk

Rozhledna Hemberk

Na cyklistické trase Za zatopenými lomy budete míjet pod vrcholem Křemenáč (730 m n. m.) rozhlednu Hemberk. Rozhlenu vybudovali nadšenci ze spolku Krasohled na východním úbočí kopce v nadmořské výšce 660 m n. m. Umožňuje výhledy n ... (více)
Vzdálenost: 1.94 km
Adrenalin park - Česká Ves

Adrenalin park - Česká Ves

V České Vsi se nachází ADRENALIN PARK JESENÍKY. Název areálu hovoří za vše. Připraveno je pro vás lanové centrum, obří lanovka, horolezecká stěna, dětské terénní čtyřkolky, terénní koloběžky, paintball, lukostřelba, tramp ... (více)
Vzdálenost: 2.22 km
Bazén - Česká Ves

Bazén - Česká Ves

Krytý bazén naleznete v obci Česká Ves, která je vzdálena 5 km od okresního města Jeseník.Klasický 25 metrový bazén má vyhrazené dráhy pro kondiční plavání a část je také vyhrazena pro neplavce. V letních měsících se múžet ... (více)
Vzdálenost: 3.24 km
Kaple v Chebzí

Kaple v Chebzí

Dřevěná kaple se voničkou je pozůstatkem lidové architektury z konce 19. století od neznámého autora.
Vzdálenost: 3.56 km
Louky v Chebzí

Louky v Chebzí

Polosuché louky nad Chebzím se v jarních měsících mění v orchidejový ráj. Hlavně v květnu a červnu na nich vykvétají vstavače mužský i bezový, kruštík širolistý, pětiprstka žežulník a místy velmi hojný vemeník dvoulist ... (více)
Vzdálenost: 3.70 km
Památník obětem čarodějnických procesů (Česká Ves)

Památník obětem čarodějnických procesů (Česká Ves)

Památník věnovaný obětem čarodějnických procesů, které probíhali na Jesenicku v 17. století.Čarodějnické procesy začaly v roce 1822, kdy byla v obci odsouzena první žena – manželka pastýře Schmieda – Barbora. Byla po ... (více)
Vzdálenost: 4.02 km
Muzeum veteránů - Česká Ves

Muzeum veteránů - Česká Ves

V muzeu je k vidění téměř 100 motocyklů, auta, jízdní kola, reklamní cedule, plakáty atd.Dále vystavujeme stará radia, televize a jiné zajímavé přístroje, které se používaly začátkem 20 století v domácnostech.
Vzdálenost: 4.03 km
Čertovy kameny

Čertovy kameny

Skalní útvar, který dle pověsti získal svůj název po čertech valících balvany do jesenických kopců. Nabízí pohled do údolí řeky Bělé s výhledem až k Otmuchovskému jezeru..Čertovy kameny jsou skalní útvar tvořený pegmatite ... (více)
Vzdálenost: 4.10 km
Čertovy kameny

Čertovy kameny

Skalní útvar s vyhlídkovou plošinou s výhledy na Jeseníky a Rychlebské hory.Vrch v nadmořské výšce 693 metrů s mohutným pegmatitovým skalním útvarem poskytuje nádherné výhledy. V okolí se nacházejí další drobné kamenné objek ... (více)
Vzdálenost: 4.10 km
Heckelův pramen

Heckelův pramen

Menší mohyla z neuspořádaně složených kamenů, z níž vycházela železná výtoková trubka, byla v roce 2015 nahrazena masivní zdí tvořenou okolními kameny a spojenou betonem.
Vzdálenost: 4.12 km
Počasí
5.7 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS