Ubytování Bruntálsko

 7 záznamů
Apartmán Pony

Apartmán Pony

Ubytování v Jeseníkách v klidném místě obce Ludvíkov Vám nabízejí Apartmány PONY.Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt v překrásném údolí říčky Bílé Opavy, která pramení na nedaleké nejvyšší hoře Jeseníků – Pradě ... (více)
Počet lůžek: 18
Hotel Holzberg

Hotel Holzberg

Hotel Holzberg leží v regionu lázní Karlova Studánka v části Suchá Rudná pod nejvyšší horou Jeseníků Pradědem.Všechny pokoje jsou vybaveny masivním dřevěným nábytkem s ručně kovanými doplňky, vlastním sociálním zaříze ... (více)
Počet lůžek: 55
Chaloupka Rudná

Chaloupka Rudná

Přijeďte ochutnat ten božský klid a čerstvý vzduch, pohladit sousedovy ovečky a projít se do nekonečných kopců za chaloupkou. ětem slibujeme nadšení z velké zahrady a spousty hraček a rodičům z jejich úsměvů od ucha k uchu a zas ... (více)
Počet lůžek: 15
Chalupa Stoklaska

Chalupa Stoklaska

Rekreační chalupa se nachází v hustě zalesněném údolí v chráněné krajinné oblasti Jeseníky mezi Vrbnem pod Pradědem a lázněmi Karlova Studánka v obci Ludvíkov.Rekreační chalupa nabízí ubytování ve 3 podkrovních pokojích ... (více)
Počet lůžek: 10
Pension Grizzly

Pension Grizzly

Pension Grizzly je postavený v dřevěném, horském stylu s mysliveckými preparacemi ulovené zvěře, vkusně zařízený ve stylu horského pensionu hodícího se do srdce pohoří Jeseníků.Nachází se v Ludvíkově pod Pradědem, bl ... (více)
Počet lůžek: 30
Penzion V zahradě

Penzion V zahradě

Rodinný penzion se nachází v části Železná ve  Vrbně pod Pradědem. Nabízí ubytování   v 6 pokojích a jednom samostatném 2 pokojovém bytě.Celková kapacita penzionu je 20 lůžek. Pokoje jsou 2 a 3 lůžkové se společným soc. ... (více)
Počet lůžek: 20
 7 záznamů
Počasí
-4.8 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS