Apartmán Brusinka, Superior, Rejvíz
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
aktuálně 5.7 °C zataženo
30.03. | slabý déšť | 8.3 °C
31.03. | slabý déšť | 9.1 °C
01.04. | slabý déšť | 6.8 °C
453, 79376 Zlaté Hory, Jeseník, Olomoucký kraj, Česko
Naplánovat trasu

Kontakt:

777 163 546
453
79376 Zlaté Hory, Česko
Naplánovat trasu

Apartmán Brusinka, Superior, Rejvíz

Stylová horská chalupa svým designem a vysokým standardem uspokojí i ty nejnáročnější. Má dva samostatné apartmány (Borůvku a Brusinku), každý až pro pět osob.

Apartmány s překrásnými výhledy se nacházejí v klidné části horské osady Rejvíz, což je nejvýše položená osada v Hrubém Jeseníku. Ideální poloha uprostřed přírody a turistických cílů umožňuje zažít jak dny plné aktivního odpočinku, tak i sladkého lenošení. Ať už  přijedete jen na víkend nebo celý týden, vždy budete mít spoustu příležitostí k příjemnému trávení volného času. Jedinečné místo, jedinečné služby, vyjímečné zážitky s rodinou a přáteli.
Apartmány nabízejí veškerý komfort, který si můžete na rodinné dovolené přát. Svůj pobyt si užijete naplno.

Apartmány mají v obývacím pokoji pohodlnou sedačku, prosklená kachlová kamna na dřevo, do kterých se můžete zasněně dívat na praskající dřevo a vychutnávat si sklenku dobrého vína nebo se můžete zašít s dobrou kávou z Nespresso kávovaru do podkroví. Z obývacího pokoje je vstup na krytou terasu. Apartmány jsou nekuřácké.

Apartmán je nadstandardně zařízený a vybavený. V kuchyni je veškeré potřebné nádobí, multifunkční trouba, lednička s mrazákem, myčka a kávovar Nespresso s voňavou kávou. jsou nekuřácké.

Po dohodě předem je možnost ubytování se s domácím zvířetem. Součástí každého apartmánu je venkovní terasa s posezením. Ke každému apartmánu je k dispozici parkovací místo přímo před domem.

0%
Tkalcovská expozice na Rejvízu

Tkalcovská expozice na Rejvízu

Atmosféra staré chalupy napovídá hodně o historii místních samot a zde, na Rejvízu, je navíc umocněna starými bájemi o mechových jezírkách a skřítcích, o pyšném městě Hunohradu. Muzeum láká. Kdo by bez povšimnutí prošel ko ... (více)
Vzdálenost: 20 m
Rejvíz

Rejvíz

Horská osada posazená uprostřed lesů a opředená starými pověstmi. Pohádkový Rejvíz, nad kterým drží ochrannou ruku bájný pastýř Gill, je nejvýše položenou obcí ve Slezsku. Nenechte si ujít tamní tkalcovskou expozici, veselé ... (více)
Vzdálenost: 31 m
Zatopení Hunohradu - úniková hra Rejvíz

Zatopení Hunohradu - úniková hra Rejvíz

Najdi rodinný poklad a uteč, než tě voda pohltí... Navštiv únikovou místnost na Rejvízu a užíj si hodinu plnou dorodružství.Vydejte se za rodiným pokladem svého dědečka, který byl jedním z obyvatel hříšného Hunohradu potrestan ... (více)
Vzdálenost: 169 m
Lyžařské běžecké trasy Rejvíz

Lyžařské běžecké trasy Rejvíz

Unikátní oblast největšího vrchovištního rašeliniště na Moravě a ve Slezsku poskytuje četné trasy kolem Malého mechového jezírka, ale i kolem zříceniny Koberštejn.Aktuální informace o úpravě běžeckých tras: Čerstvě uprave ... (více)
Vzdálenost: 230 m
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Hotel Franz Rejvíz

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Hotel Franz Rejvíz

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 350 m
Velké mechové jezírko

Velké mechové jezírko

Vzácný rašelinný ekosystém vznikl před 6 až 7 tisíci lety. Jeho největším lákadlem je naučná stezka k Velkému mechovému jezírku.V podmáčených smrčinách a blatkových borech kolem oblíbeného haťového chodníčku roste nejen r ... (více)
Vzdálenost: 1.88 km
Ski areál U Pekina

Ski areál U Pekina

Skiareál U Pekina se nachází v krásném prostředí Jeseníků ve Zlatých Horách - Dolní Údolí přimo u wellness penzionu Hotýlek U Pekina.Je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené na lyžích nebo pro pořádání lyžařský ... (více)
Vzdálenost: 3.05 km
Zřícenina hradu Koberštejn

Zřícenina hradu Koberštejn

Překrásný výhled na Jeseníky nabízí hradní zřícenina, tyčící se nad přírodní rezervací Rejvíz.Tajemná zřícenina Koberštejna ční k obloze na Zámecké hoře v blízkosti města Zlaté Hory a národní přírodní rezervace R ... (více)
Vzdálenost: 3.18 km
Ski areál Horní Údolí

Ski areál Horní Údolí

Areál se nachází v osadě Horní Údolí ve výšce 630 - 750 m n. m. a je vybaven dvěma vleky v délce 500 m a 600 m. Sjezdovky dosahují délky 1200 m.Pro svůj charakter je areál vhodný i pro začínající lyžaře. Sjezdovky jsou upravov ... (více)
Vzdálenost: 3.24 km
Kaple v Chebzí

Kaple v Chebzí

Dřevěná kaple se voničkou je pozůstatkem lidové architektury z konce 19. století od neznámého autora.
Vzdálenost: 3.64 km
Louky v Chebzí

Louky v Chebzí

Polosuché louky nad Chebzím se v jarních měsících mění v orchidejový ráj. Hlavně v květnu a červnu na nich vykvétají vstavače mužský i bezový, kruštík širolistý, pětiprstka žežulník a místy velmi hojný vemeník dvoulist ... (více)
Vzdálenost: 3.78 km
Zlatokopecký skanzen

Zlatokopecký skanzen

Vydáte-li se na výlet do těchto drahými kovy protkaných končin, nezapomeňte se zastavit v údolí Ztracených štol v lokalitě Zlaté Hory - Dolní Údolí. Říčka Olešnice tu po miliony let ukládala zlato a již v dávných dobách se z ... (více)
Vzdálenost: 4.80 km
Počasí
5.7 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS