Ubytování ve Vidnavě
aktuálně 6.6 °C zataženo
30.03. | slabý déšť | 10.1 °C
31.03. | slabý déšť | 10.3 °C
01.04. | slabý déšť | 7.4 °C
Radniční 6 , 790 55 Vidnava, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 725 636 457, +420 588 517 237
Radniční 6
790 55 Vidnava, Česká republika
Naplánovat trasu

Ubytování ve Vidnavě

0%
Turistické informační centrum Vidnava

Turistické informační centrum Vidnava

Turistické informační centrum se nachází v přízemí Penzionu Vidnava a leží v centru města Vidnavy na Radniční ulici.V informačním centru můžete získat potřebné informace a máte možnost si zde zakoupit různé upomínkové před ... (více)
Vzdálenost: 35 m
Muzeum Vidnava

Muzeum Vidnava

 Expozice osidlování Vidnavska je rozdělena do několika částí: historie, geomorfologie, zoologie, ukázka černé středověké kuchyně a prezentace významných osobností z Vidnavy a okolí. Celá expozice je otevřený útvar, který bude ... (více)
Vzdálenost: 474 m
Vidnavské mokřiny

Vidnavské mokřiny

 Rezervace Vidnavské mokřiny v Javornickém výběžku, těsně u státní hranice s Polskem, se rozkládá na ploše 32 ha v nejnižším místě okresu Jeseník - 222 metrů nad mořem. Ve starší literatuře je území zmiňováno pod názvem ... (více)
Vzdálenost: 1.55 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Cyklokemp Černý Potok

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Cyklokemp Černý Potok

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 2.41 km
Venušiny misky

Venušiny misky

Vrchol Smolného (403 m n. m.) je od roku 1968 chráněným přírodním výtvorem. Celý kopec, zdaleka nápadný svým tvarem, nazývají geomorfologové ostrovní horou a soudí, že je to pozůstatek zvětrávání žuly v teplém podnebí třeti ... (více)
Vzdálenost: 4.80 km
Ranč V Podhradí

Ranč V Podhradí

Ranč V PodhradíMalá rodinná koňská farma se nachází na okraji obce Černá Voda (mezi Jeseníkem a Vidnavou) v pěkném přírodním prostředí podhůří Rychlebských hor, kde se na zelených pastvinách setkáte nejen s hravými poníky ... (více)
Vzdálenost: 7.44 km
Rychlebské stezky

Rychlebské stezky

Jezdíte na horském kole? Baví vás jízda po úzkých pěšinách? Právě pro vás jsou Rychlebské stezky - traily pro horská kola.Jedná se o ucelenou síť stezek (trailů) speciálně upravených pro zábavnou jízdu na horském kole v těsn ... (více)
Vzdálenost: 7.96 km
Informační centrum Rychlebské stezky

Informační centrum Rychlebské stezky

Informační centrum je součástí Základny Rychlebských stezek a nachází se v obci Černá Voda cca 1 km od Obecního úřadu směrem k hradu Kaltenštejn.Poskytnou vám zde veškeré informace týkající se trailů a jejich okolí. Součá ... (více)
Vzdálenost: 7.96 km
Zřícenina hradu Kaltenštejn

Zřícenina hradu Kaltenštejn

Jeden z nejlépe dochovaných středověkých hradů v Jeseníkách je dneska schovaný v hlubokém lese.Ve dlouhé řadě kdysi honosných jesenických hradů, ze kterých už můžeme obdivovat jen zvětralé zbytky zdiva, stojí také Kaltenštej ... (více)
Vzdálenost: 8.77 km
Kamenické muzeum Žulová

Kamenické muzeum Žulová

 Sezónní Kamenické muzeum, turistické informační centrum a knihovna se nachází v budově čp. 1 na Josefském náměstí nedaleko kostela sv. Josefa. Dozvíte se zde historii kamenictví na Žulovsku a zajímavostí z přírody Rychlebských ... (více)
Vzdálenost: 9.17 km
Turistické informační centrum Žulová

Turistické informační centrum Žulová

Turistické informační centrum se nachází v budově Městské knihovny v Žulové, které slouží nejen turistům ale i všem obyvatelům mikroregionu Žulovsko.V informačním centru si můžete zakoupit turistické známky, turistické vizitk ... (více)
Vzdálenost: 9.17 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Žulová

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Žulová

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x), 2 univrzální zásuvky (do kterých si můžete dokoupit svůj kabel na POWER BOX) a 2 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů. Součástí nab ... (více)
Vzdálenost: 9.20 km
Počasí
6.6 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS