Apartmán Pohoda Javorník
aktuálně 0.4 °C mírné sněžení
10.12. | mírné sněžení | -0.5 °C
11.12. | mírné sněžení | -2.9 °C
12.12. | zataženo | -5.3 °C
Jánošíkova 525 , 790 70 Javorník, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 731 176 810
Jánošíkova 525
790 70 Javorník, Česká republika
Naplánovat trasu

Apartmán Pohoda Javorník

Výborně hodnocený Apartmán Pohoda vás zve k pobytu v malebném městečku Javorník na úplném severu Moravy, až u hranic s Polskem. Čeká na vás okouzlující příroda Rychlebských hor plných turistických zajímavostí a památek, v létě se odtud během chvíle dostanete k rekreačním jezerům u polských měst Otmuchow a Nysa. Apartmán, ve kterém se vyspí až 6 hostů, je vybudovaný v patrovém domku nedaleko centra města. Stravovat se budete sami, k dispozici je kuchyňská linka. Pár minut chůze to máte do restaurace, wellness centra a k dalším službám, automobil zaparkujete před domem nebo na přilehlém parkovišti.

 

Apartmán Pohoda Javorník sestává ze 2 ložnic s manželskými postelemi, obývací části, kuchyňky, chodby a koupelny (vana, umyvadlo, sociální zařízení). Do výbavy patří pohodlné postele, televize, posezení a dostatečné úložné prostory, přichystaný je hotelový textil a toaletní potřeby. K internetu se v celém domě připojíte zdarma pomocí spolehlivého Wi-Fi signálu. Děti se zabaví v herním koutku a během chvilky s nimi dojdete i na velké venkovní hřiště. Možnost uložit kolo případně lyže. Po dohodě a za příplatek se zde ubytujete i s domácím mazlíčkem.

Možnost ubytování až pro 9 osob.

0%
Hřbitovní kostel svatého Kříže

Hřbitovní kostel svatého Kříže

Jedna z nejstarších staveb v regionu.Stavba ze 13. století, typická architektura přechodu románského a gotického stylu, je jednou z nejstarších staveb v regionu. Kostel patří k vynikajícím památkám středověkého stavitelství z polo ... (více)
Vzdálenost: 261 m
Hřbitovní kostel sv. Kříže

Hřbitovní kostel sv. Kříže

Kostel sv. Kříže, patří k vynikajícím památkám středověkého stavitelství z poloviny 13.stol. Tato stavba je jedinou ukázkou přechodného stylu románsko – gotického na Jesenicku, která se zachovala bez pozdějších přístaveb v ... (více)
Vzdálenost: 261 m
Kostel Nejsvětější Trojice

Kostel Nejsvětější Trojice

Monumentální barokní chrám byl postaven v letech 1715–1725. Vyniká nádherným a cenným interiérem.Kostel Nejsvětější Trojice je po areálu zámku Jánský Vrch druhou nejvýznamnější dominantou města a městské památkové zóny. J ... (více)
Vzdálenost: 368 m
Dům Karla Ditterse z Dittersrdorfu

Dům Karla Ditterse z Dittersrdorfu

Bývalé sídlo skladatele K. Ditterse z Dittersdorfu, ukázka výstavné měšťanské architektury pol. 18. století. Objekt byl upraven pro potřeby hudební školy. K radikální přestavbě došlo v letech 1990 až 1994, kdy byla dokončena fa ... (více)
Vzdálenost: 415 m
SOUD – turistické centrum, Městské muzeum Javorník

SOUD – turistické centrum, Městské muzeum Javorník

V nově vybudovaném muzeu můžete vidět stálou expozici zbrojnice, která jistě zaujme všechny milovníky historických zbraní, školní třídy, která zavede návštěvníky do školních let za období vlády Edvarda Beneše, kopii dnes ta ... (více)
Vzdálenost: 416 m
Městské informační centrum Javorník

Městské informační centrum Javorník

Informační centrum se nachází v budově SOUDU v centru města Javorník.Zdejší prostory zahrnují místnost k odpočinku. Zde se můžete občerstvit, odpočínout si po náročném výletě, dobít svůj mobilní telefon. S připojením k WI-F ... (více)
Vzdálenost: 440 m
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Javorník

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Javorník

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x), 2 univrzální zásuvky (do kterých si můžete dokoupit svůj kabel na POWER BOX) a 2 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů. Součástí nab ... (více)
Vzdálenost: 446 m
Zámek Jánský Vrch

Zámek Jánský Vrch

Historické sídlo biskupů z Wroclawi vystavuje mimo jiné jednu z největších tuzemských sbírek dýmek.Načervenalá fasáda zámku Jánský Vrch se skví na skalnatém kopci nad městem Javorník, na strategickém místě se širokým výhled ... (více)
Vzdálenost: 624 m
Kaple sv. Antonína Paduánského

Kaple sv. Antonína Paduánského

Kapli sv. Antonína Paduanského naleznete v Rychlebských horách na Javornicku. Na tomto poutním místě se nachází kamenná kaple vedle které naleznete pramen křišťálové vody a pomník sv. Marie
Vzdálenost: 2.37 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Račí Údolí

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Račí Údolí

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 2.46 km
Račí údolí - Tančírna

Račí údolí - Tančírna

  Perla Rychlebských hor, vyhlášené výletní místo, přímo pod Čertovými kazatelnami. Okolí malebného místa zkrášlují okrasné dřeviny a stylové venkovní posezení.Secesní Tančírna sloužící jako restaurace, taneční sál a ... (více)
Vzdálenost: 2.59 km
Informační centrum Tančírna - Račí Údolí

Informační centrum Tančírna - Račí Údolí

Informační centrum se nachází ve spodní části budovy secesní Tančírny v Račím Údolí.V informačním centru naleznete propagační materiály k regionu, suvenýry a rádi vám zde poskytnou informace k Tančírně a její historii n ... (více)
Vzdálenost: 2.83 km
Počasí
0.4 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS