Hotel Albatros, Jeseník
aktuálně 11.1 °C slabý déšť
25.03. | oblačno | 10.0 °C
26.03. | slabý déšť | 8.2 °C
27.03. | mírné sněžení | 2.6 °C
Myslbekova 271 , 79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 973 414 111
Myslbekova 271
79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Hotel Albatros, Jeseník

Hotel Albatros se nachází v Priessnitzových léčebných lázních Jeseník na jižním svahu v nadmořské výšce 620 m n.m. s panoramatickým výhledem na hřeben Hrubého Jeseníku.

 Ubytování je rozděleno do dvou budov (hotel Albatros a penzion Silesie) s celkovou kapacitou 130 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízení, TV, lednicí, telefon a Wi-Fi zdarma. Kromě ubytování nabízí hotel i chutné stravování ve vlastní restauraci, salonek o kapacitě 20 osob s technickým vybavením, wellness centrum s širokou nabídkou lázeňských a wellness procedur i rehabilitační zázemí pod jednou střechou. Sportovní nadšenci mohou využít řadu sportovišť, jako např. venkovní i krytý bazén, tenisové kurty s umělým povrchem a antukou, víceúčelový kurt, posilovna, minigolf, tělocvična, stolní ten nebo dvoudráhovou kuželnu. Parkování vozů je umožněno za poplatek.

 

Parkování

Parkování v areálu lázní za poplatek.

0%
Muzeum Vincenze Priessnitze

Muzeum Vincenze Priessnitze

O vodě a jejích účincích vypráví muzeum objevitele vodoléčby a zakladatele jesenických lázní.Muzeum zakladatele jesenických lázní Vincence Priessnitze sídlí v domě, v němž se osvícený muž narodil a v roce 1822 otevřel vůbe ... (více)
Vzdálenost: 266 m
Francouzský pramen

Francouzský pramen

Pomník s pramenem věnovaný Priessnitzovi rumunským architektem Blarambergem.rancouzský pramen nechal v roce 1841 postavit plukovník de Blaramberg z Transylvánie, kde se později stal hlavním architketem řešícícm přestavbu Bukureště. P ... (více)
Vzdálenost: 266 m
Lavice Návrat Germánů z lovu

Lavice Návrat Germánů z lovu

Skvostná lavice umístěná na vyhlídkovém místě v parku Vincenze Priessnitze.Lze předpokládat, že symbolika Germánů měla reprezentovat sílu a odkaz kořenů velkého národa a částečně reflektuje i většinové zastoupení v okolníc ... (více)
Vzdálenost: 279 m
Domácí pramen

Domácí pramen

Pramen vystavěný lázeňskými hosty na budově Hrad.Domácí pramen spatřil světlo světa v roce 1843, tedy ještě za života zakladatele lázní, a zachoval se až na nepatrné detaily v prapůvodní podobě. Voda vytékala z bronzové hlav ... (více)
Vzdálenost: 285 m
DiscGolfPark Priessnitz

DiscGolfPark Priessnitz

Hracím prostorem je Park Vincenze Priessnitze, každá jamka je doplněna i otázkou týkající se lázní. Disky se půjčují v lázeňském infocentru.Cílem hry, která vznikla v USA, je tak dokončit jamku s nejmenším počtem úderů, t ... (více)
Vzdálenost: 354 m
Muzeum kostek LEGO

Muzeum kostek LEGO

Muzeum kostek LEGO v Priessnitzových léčebných lázních najdete v blízkosti Sanatoria Priessnitz, v budově tzv. Dětský svět Sofie.  Legendární dánská stavebnice baví malé i velké po celém světě více jak šedesát let. V muzeu můžete obdivovat n ... (více)
Vzdálenost: 357 m
Reinholdova fontána

Reinholdova fontána

Sezónní fontána s vodotryskem pojmenovaná po lázeňském doktorovi Josefu Reinholdovi.Fontána je věnována Josefu Reinholdovi, který v lázních s přestávkami působil mezi roky 1913—1947. Doktor byl velice vzdělaný člověk, ovládal d ... (více)
Vzdálenost: 367 m
Priessnitzovy léčebné lázně

Priessnitzovy léčebné lázně

Priessnitzovy léčebné lázně leží ve svahu nejvýchodnějšího výběžku Rychlebských hor asi 2 km od města Jeseník v průměrné nadmořské výšce 620 metrů nad mořem.Celý areál je citlivě zasazený do krajiny, tvoří dominantu ... (více)
Vzdálenost: 381 m
Hudební altán v lázních

Hudební altán v lázních

Altánek vybudovaný v roce 1860 naproti lázeňskému domu Priessnitz slouží dodnes pro pořádání promenádních koncertů.
Vzdálenost: 409 m
Krytý bazén v Priessnitzových lázních

Krytý bazén v Priessnitzových lázních

Krytý bazén v Priessnitzových lázních je součástí lázeňského domu V.Priessnitze.Krytý bazén 17 x 10 m má tvar ledviny, je vybaven vodopádem, protiproudem a součástí areálu je vířivka. Teplota vody v bazénu je 28°C. K návštěv ... (více)
Vzdálenost: 421 m
Počasí
11.1 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS