Wellness & Spa hotel Villa Regenhart, Jeseník
aktuálně 9.7 °C slabý déšť
27.03. | mírné sněžení | 2.3 °C
28.03. | mírné sněžení | 0.5 °C
29.03. | zataženo | 5.1 °C
Josefa Hory 673, 79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 588 886 640
Josefa Hory 673
79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Wellness & Spa hotel Villa Regenhart, Jeseník

Villa Regenhart se nachází v Jeseníku přibližně 500 metrů od centra města a 10 minut chůze od autobusového nádraží.

Kapacita hotelu je 59 lůžek včetně přistýlek / 19 pokojů. Všechny pokoje mají k dispozici Wi-Fi připojení, satelitní TV, vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou. V hotelu je zakázáno kouřit a není možné se ubytovat s domácím mazlíčkem. O pohodlí se stará spa and wellness centrum, vybavené saunovým světem, relaxačním bazénem i privátní odpočinkovou zónou. Pro hosty je k dispozici bohatá nabídka spa procedur, zejména masáží, zábalů a jiných rituálů. Hotelová restaurace nabízí hostům pokrmy domácí kuchyně, připravované výhradně z čerstvých regionálních surovin. Dále je k dispozici lobby bar s krbem a slunná terasa s výhledem do zahrady. Pro výlety do blízkého okolí je možnost zapůjčení jízdního kola, v zimě lyží nebo snowboardu. 

Parkování

Možnost zdarma zaparkovat vaše auto je k dispozici přímo na hotelovém parkovišti.

0%
Hotel Villa Regenhart ****, Jeseník

Hotel Villa Regenhart ****, Jeseník

Nově zrekonstruovaný Wellness & spa hotel Villa Regenhart se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.Novobarokní z ... (více)
Vzdálenost: 8 m
Tindalův pramen

Tindalův pramen

První historický pramen pod Zlatým chlumem věnovaný baronem Tindalem královským důstojníkem nizozemského námořnictva.
Vzdálenost: 67 m
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Parkoviště Jeseník

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Parkoviště Jeseník

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 143 m
Alžbětin pramen

Alžbětin pramen

Císařovna Sisi ve městě založila první nemocnici, na oplátku pak frývaldovští vystavěli o tři roky později na dnešní Horově ulici jako výraz vděku tento pramen.
Vzdálenost: 216 m
Neuburský pramen

Neuburský pramen

Kašna původně umístěná na Masarykově náměstí a později náměstí Svobody, již přes sto let zdobí centrální část Smetanových sadů.
Vzdálenost: 218 m
Most přes řeku Bělou

Most přes řeku Bělou

Technická památka z ocelové příhradové mostní konstrukce, která je charakteristická nýtovanými spoji, původně sloužila jako spojnice města s Českou Vsí a byla nazývána Ovčí most.
Vzdálenost: 231 m
Sloup Nejsvětější Trojice

Sloup Nejsvětější Trojice

V parčíku na Zámeckém náměstí v Jeseníku (v blízkosti Vodní tvrze) se nalézá barokní sloup se sousoším Nejsvětější trojice z roku 1721, který připomíná morovou ránu z r. 1713.Na podestě sloupu jsou reliéfy patronů nemo ... (více)
Vzdálenost: 235 m
Vodní tvrz - Vlastivědné muzeum Jesenicka

Vodní tvrz - Vlastivědné muzeum Jesenicka

Až do dob tortury se ponoříte při prohlídce unikátní expozice Čarodějnické procesy na Jesenicku v 17. století. A nejen to, součástí muzea jsou také další expozice.Mužete navštívit třeba výstavy nazvané Historie a archeologie J ... (více)
Vzdálenost: 247 m
Pomník Vincenze Priessnitze

Pomník Vincenze Priessnitze

V roce 1909 slavnostně odhalený pomník věnovaný Priessnitzovi vyobrazující Priessnitze a jeho dílo jako studnici mládí lidstva.V roce 1902 vyhrál vypsanou soutěž Josef Obeth, rodák z Terezína u Mikulovic, se svým návrhem Studnice m ... (více)
Vzdálenost: 260 m
Smetanovy sady

Smetanovy sady

Smetanovy sady jsou městským parkem, který nabízí klid, relaxaci a několik pramenů k možnému osvěžení.Smetanovy sady nabízí mnoho různých možností, jak si zde zaběhat, jaký okruh si vytvoříte je jen na Vás. Při běhání se m ... (více)
Vzdálenost: 280 m
Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie

Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie

Novorenesanční stavba z let 1882–1883, postavená na místě starší později přestavované gotické stavby, o níž první písemná zmínka pochází z roku 1418.Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Jeseníku je novorenesanční stavba z let 188 ... (více)
Vzdálenost: 296 m
Pramen Skalka

Pramen Skalka

Pramen vystavěný vídeňskou firmou Rumpel, která ve městě rekonstruovala vodovodní síť, která městu slouží dodnes.
Vzdálenost: 302 m
Počasí
9.7 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS