Apartmány a Villa Plischke, Lipová-lázně
aktuálně 12.6 °C zataženo
17.05. | slabý déšť | 9.7 °C
18.05. | slabý déšť | 10.6 °C
19.05. | slabý déšť | 7.2 °C
Lipová-lázně 416 , 79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 604 567 299
Lipová-lázně 416
79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Apartmány a Villa Plischke, Lipová-lázně

Villa Plischke se nachází v obci Lipová-lázně v blízkosti železniční stanice i autobusové zastávky. 

Celková kapacita penzionu je 20 osob. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Jsou vybaveny běžným nábytkem a lednicí. K dispozici je plně vybavená společná kuchyň, kde má každý pokoj vlastní skříňku s kompletním nádobím. V objektu je i samostatná místnost určená pro úschovnu lyží, kol apod.

Celková kapacita apartmánů je 15 osob. V každém apartmánu se nachází plně vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou konvicí. Obývací pokoj s TV, satelitem a rádiem a vlastní sociální zařízení.

Zvířata jsou povolena pouze po dohodě s majitelem, v celém objektu je zakázáno kouřit, parkování je zajištěno u objektu. K dispozici je přilehlá zahrada - travnaté hřiště, zahradní gril a posezení, ruské kuželky, pískoviště, houpačky, ohniště, sportovní potřeby. Možnost zapůjčení horských kol a relaxace v privátním rodinném wellness - sauna, whirlpool, masážní sprchový box, přes letní měsíce se lze osvěžit ve venkovním bazénu.

Parkování

Parkování zdarma u ubytování.

0%
Muzeum Johanna Schrotha

Muzeum Johanna Schrotha

Expozici o staviteli lázní v Lipové najdeme nedaleko jedné z vlakových stanic Slezského Semmeringu.Muzeum v obci Lipová - lázně začalo psát svoji historii v roce 2007. Nese jméno Johanna Schrotha, zakladatele zdejšího lázeňství, a ... (více)
Vzdálenost: 134 m
Informační centrum Lipová-lázně

Informační centrum Lipová-lázně

Informační cetrum se nachází nedaleko vlakové stanice Lipová-lázně v budově Muzea Johanna Schrotha.Informační cetrum poskytuje návštěvníkům obce zejména informace o turistických a cykloturistických trasách, dalších možnostech ... (více)
Vzdálenost: 136 m
Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty Tenisového klubu Lipová - lázně se nacházejí naproti obecnímu úřadu, v dolní části obce. V provozu jsou v období od května do října.
Vzdálenost: 692 m
Lyžařský areál Lázeňský vrch

Lyžařský areál Lázeňský vrch

Areál Lázeňský vrch leží v nadmořské výšce 510 - 610 metrů na rozhraní Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku nad obcí Lipová-lázně.     Lyžařské vleky a sjezdovky jsou určeny pro pokročilé i začátečníky a jsou zde také ... (více)
Vzdálenost: 736 m
SKI CENTRUM Miroslav

SKI CENTRUM Miroslav

V lázeňské obci Lipová-lázně se ve výšce 635 – 866 metrů nad mořem nachází Ski centrum Miroslav. Areál tvoří několik sjezdových tratí střední obtížnosti o celkové délce přes 3 km.Všechny sjezdovky jsou zasněžovány, stro ... (více)
Vzdálenost: 817 m
Hotel Helios

Hotel Helios

Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách. Rozkládá se na ploše 6 000 m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařský ... (více)
Vzdálenost: 970 m
Lipovské stezky

Lipovské stezky

Lipovské stezky jsou příměstské trailcentrum na půldenní ježdění pro celou rodinu u obce Lipová-lázně. Lipovské stezky jsou méně náročné než Rychlebské stezky. Po vyhlazeném štěrku se v klopenkách a vlnách svezou bajkeři i ... (více)
Vzdálenost: 1.09 km
Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně v Dolní Lipové jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v samotném centru oblíbené turistické oblasti. Lázně vyhlášené úspěchy při léčbě kožních chorob, obezity a cuk ... (více)
Vzdálenost: 1.15 km
Fauna Park

Fauna Park

Zahrada plná zvířat, i tak můžeme FAUNAPARK nazvat. A kde jinde než v Lipové-lázních.Raritou FaunaParku jsou volně létající papoušci. V Lipové se ovšem setkáte i s Diegem, tygrem ussurijským! Pořádnou zábavu si užijetes lemuří ... (více)
Vzdálenost: 1.36 km
Počasí
12.6 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS