Penzion Jeřábek, Lipová-lázně
aktuálně 5.7 °C zataženo
27.11. | oblačno | 1.8 °C
28.11. | oblačno | 0.3 °C
29.11. | zataženo | 1.3 °C
Lipová-lázně 659 , 79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 604 996 120
Lipová-lázně 659
79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Penzion Jeřábek, Lipová-lázně

Ubytování Jeřábek se nachází v lázeňské obci Lipová-lázně, 3 km od města Jeseník.

Celková kapacita je 8 - 10 lůžek. Pokoje jsou dvoulůžkové s přistýlkou, jeden čtyřlůžkový. Každý pokoj má stůl, židle, skříń, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a Wi-Fi připojení zdarma. Po dohodě je možné ubytování s domácím mazlíčkem za poplatek. Součástí penzionu je velká zahrada kde se nachází zahradní posezení s krbem, ruské kuželky, velké parkoviště.

 

 

 

Parkování

Parkování zdarma přímo u objektu.

0%
Ranch Eden

Ranch Eden

Rodinné hospodářství mezi pastvinami se stády oveček a protékající horskou bystřinou najdete na samotě, obklopené malebnou krajinou CHKO Jeseníky, vzdálené jen asi 2 km od lázeňského města Jeseníku.Ke strávení příjemného poby ... (více)
Vzdálenost: 517 m
Fit stezka - Lipová-lázně

Fit stezka - Lipová-lázně

Fit stezka nabízí návštěvníkům 10 různých stanovišť na posílení a protažení celého těla.Každé z nich je opatřeno tabulí, která poskytuje základní informace o stanovišti, a to včetně jeho funkce, pokynů pro cvičení či h ... (více)
Vzdálenost: 938 m
Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně v Dolní Lipové jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v samotném centru oblíbené turistické oblasti. Lázně vyhlášené úspěchy při léčbě kožních chorob, obezity a cuk ... (více)
Vzdálenost: 1.16 km
Kaple sv. Kryštofa

Kaple sv. Kryštofa

Nově upravená kaplička vystavěná z iniciativy místních patriotů.Z iniciativy místních patriotů zde byla vystavěna výklenková kaplička s dřevěnou soškou obra nesoucího malé dítě a hůl, na níž raší zelené listy. Tuto vyřeza ... (více)
Vzdálenost: 1.50 km
Lyžařský areál Lázeňský vrch

Lyžařský areál Lázeňský vrch

Areál Lázeňský vrch leží v nadmořské výšce 510 - 610 metrů na rozhraní Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku nad obcí Lipová-lázně.     Lyžařské vleky a sjezdovky jsou určeny pro pokročilé i začátečníky a jsou zde také ... (více)
Vzdálenost: 1.56 km
Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty Tenisového klubu Lipová - lázně se nacházejí naproti obecnímu úřadu, v dolní části obce. V provozu jsou v období od května do října.
Vzdálenost: 1.64 km
Gilbertovo odpočívadlo

Gilbertovo odpočívadlo

Odpočívadlo s nádherným výhledem na hřeben Jeseníků.Památka vznikla jako „náhrada“ za původní Gilbertův pramen a pramen Glück auf, které s moderní výstavbou silnice ztratily svůj význam, či zanikly. V květnu 2016 byla proto k ... (více)
Vzdálenost: 1.89 km
Pomník obětem čarodějnických procesů (Jeseník)

Pomník obětem čarodějnických procesů (Jeseník)

Místo upalování domnělých čarodějnic dnes uvádí symbolický pomník.Pomník měl být původně postaven obětem koncentračního tábora na Bobrovníku v období druhé světové války. Při výrobě pomníku však vyšlo najevo, že zde b ... (více)
Vzdálenost: 1.93 km
Lyžařské běžecké trasy Jeseník a Bělá pod Pradědem

Lyžařské běžecké trasy Jeseník a Bělá pod Pradědem

Lyžařské stopy v blízkosti města Jeseník jsou nenáročné a mohou je tedy vužívat i méně zkušení lyžaři. Při dostatečné sněhové pokrývce jsou pravidelně upravovány.Webkamera Jeseník. Aktuální informace o úpravě běžecký ... (více)
Vzdálenost: 2.01 km
Počasí
5.7 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS