Penzion Čertovy kameny, Česká Ves
aktuálně 14.1 °C zataženo
06.07. | slabý déšť | 18.5 °C
07.07. | zataženo | 15.1 °C
08.07. | slabý déšť | 12.3 °C
Úzká 148 , 79081 Česká Ves, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 584 412 784
Úzká 148
79081 Česká Ves, Česká republika
Naplánovat trasu

Penzion Čertovy kameny, Česká Ves

Penzion Čertovy kameny je pro svou výbornou polohu nedaleko města Jeseník, vhodná v létě i v zimě pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, školní výlety a lyžařské výcviky.
Celková ubytovací kapacita je 38 lůžek (možnost přistýlek). K dispozici 1x dvoulůžkový, 2x dvoulůžkový s přístýlkou, 1x třílůžkový s přístýlkou a 1x čtyřlůžkový pokoj s přistýlkou a s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, bidet). Zbývající pokoje (3x dvoulůžkový, 2x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový) jsou standardně vybaveny, teplá a studená voda na pokoji, společné sociální zařízení (sprchy, WC). Firemní akce či setkání se mohou uspořádat v konferenčních prostorech penzionu. V penzionu se nachází restaurace, kde je možné se stravovat. Připojení k internetu pomocí Wi-Fi je možné bez poplatku. Ubytovací zařízení nabízí pro své hosty zdarma parkování na parkovišti přímo u penzionu.
Parkování
Parkování u ubytování.
0%
Čertovy kameny

Čertovy kameny

Skalní útvar, který dle pověsti získal svůj název po čertech valících balvany do jesenických kopců. Nabízí pohled do údolí řeky Bělé s výhledem až k Otmuchovskému jezeru..Čertovy kameny jsou skalní útvar tvořený pegmatite ... (více)
Vzdálenost: 76 m
Čertovy kameny

Čertovy kameny

Skalní útvar s vyhlídkovou plošinou s výhledy na Jeseníky a Rychlebské hory.Vrch v nadmořské výšce 693 metrů s mohutným pegmatitovým skalním útvarem poskytuje nádherné výhledy. V okolí se nacházejí další drobné kamenné objek ... (více)
Vzdálenost: 76 m
Karlův pramen

Karlův pramen

Nedávno vystavěný pramen na počet místního revírníka Karla Ščudly u cesty na Čertovy kameny.
Vzdálenost: 249 m
Památník Albína Reichela

Památník Albína Reichela

Pomník byl postaven na počest myslivce, který zde zahynul při lovu 6. listopadu 1927.Pomník byl postaven na počest Albina Reichela, narozeného v roce 1871, který zde zahynul po srdečním výpadku při lovu 6. listopadu 1927. Pomník postavil ... (více)
Vzdálenost: 262 m
Památník obětem čarodějnických procesů (Česká Ves)

Památník obětem čarodějnických procesů (Česká Ves)

Památník věnovaný obětem čarodějnických procesů, které probíhali na Jesenicku v 17. století.Čarodějnické procesy začaly v roce 1822, kdy byla v obci odsouzena první žena – manželka pastýře Schmieda – Barbora. Byla po ... (více)
Vzdálenost: 280 m
Zapomenutý pramen

Zapomenutý pramen

Pramen vznikl v meziválečném období 20. Století, nechal jej vystavět vlastník pozemku J. Stöhr. Na původní desce byl vyobrazen lesní výjev, na kterém z potůčku hasí žízeň srnka.
Vzdálenost: 451 m
Pramen Lórien

Pramen Lórien

Menší pramen při cestě z Čertových kamenů na Zlatý Chlum.Pramen je vyhotoven z nasucho uložených kamenů a má půlkruhový tvar. V roce 2002 byla na blízký strom připevněna dřevěná deska s nápisem Pramen Lórien. Tento vodní zd ... (více)
Vzdálenost: 632 m
Rozhledna Zlatý chlum

Rozhledna Zlatý chlum

Zlatý chlum s kamennou, 26 m vysokou rozhlednou z roku 1899 nabízí úchvatný výhled na jezera v polském Slezsku, Rychlebské hory a Hrubý Jeseník od Pradědu až k Šeráku.Rozhledna stojí na vrchu Zlatý chlum již od 19. století. O st ... (více)
Vzdálenost: 748 m
Muzeum veteránů - Česká Ves

Muzeum veteránů - Česká Ves

V muzeu je k vidění téměř 100 motocyklů, auta, jízdní kola, reklamní cedule, plakáty atd.Dále vystavujeme stará radia, televize a jiné zajímavé přístroje, které se používaly začátkem 20 století v domácnostech.
Vzdálenost: 1.26 km
Víceúčelové kurty Česká Ves

Víceúčelové kurty Česká Ves

Víceúčelové sportovní hřiště nabízí zázemí pro futsal, fotbal, tenis, nohejbal, volejbal, vybíjenou, florbal, badminton a jiné sporty. 
Vzdálenost: 1.43 km
Bazén - Česká Ves

Bazén - Česká Ves

Krytý bazén naleznete v obci Česká Ves, která je vzdálena 5 km od okresního města Jeseník.Klasický 25 metrový bazén má vyhrazené dráhy pro kondiční plavání a část je také vyhrazena pro neplavce. V letních měsících se múžet ... (více)
Vzdálenost: 1.52 km
Turistický pramen

Turistický pramen

Kdysi velkolepý pramen vystavěný místním turistickým spolkem MSSGV, původně pojmenovaný podle majitele hotelu Krone Wolfa.
Vzdálenost: 1.53 km
Počasí
14.1 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS