Privát U Krošů, Jeseník
aktuálně -1.4 °C mírné sněžení
02.12. | sněžení | -3.3 °C
03.12. | oblačno | -7.5 °C
04.12. | zataženo | -6.0 °C
Na stráni 298 , 79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 584 402 164
Na stráni 298
79001 Jeseník, Česká republika
Naplánovat trasu

Privát U Krošů, Jeseník

Privát U Krošů se nachází v okrajové části Jeseníku a nabízí celoroční ubytování.

Privát U Krošů nabízí ubytování v podkrovním bytu 2+1 s vlastním vchodem. Nachází se zde 3 lůžka s možnostní jedné přistýlky, v obývacím pokoji rozkládací dvoulůžko, kompletně vybavená kuchyně (mikrovlnka, lednice, elektrický sporák), koupelna se sprchovým koutem a WC, možnost Wi-Fi připojení. V přízemí se nachází jednopokojový byt s vlastním vchodem ze zahrady. Nachází se zde 3 lůžka, TV, satelit, kompletně vybavená kuchyně (jídelní kout, lednice, elektrický sporák), koupelna se sprchovým koutem, WC, pračka, možnost Wi-Fi připojení. Parkování u domu, případně na terase u domu, uskladnění kol, lyží, grilování na terase. Možnost objednat polopenzi v nedaleké restauraci Na Kopci (cca 500 m).

Parkování

Parkování u objektu.

0%
Sport 2000

Sport 2000

Obchod SPORT 2000 v Jeseníku nabízí široký sortiment sportovního zboží. Kromě toho zde naleznete cykloservis pro všechny druhy kol a půjčovnu horských kol.
Vzdálenost: 341 m
Půjčovna elektrokol Jeseník - Jeseníky Tour.eu

Půjčovna elektrokol Jeseník - Jeseníky Tour.eu

Půjčovna nabízí elektrokola s dojezdem 120 km při asistovaném šlapání na jedno nabití baterie s technologií anglické značky Wisper. Dále si můžete půjčit dětskou sedačku nebo GPS navigaci s připravenými trasami.
Vzdálenost: 408 m
Divadlo Petra Bezruče

Divadlo Petra Bezruče

Divadlo nabízí během roku řadu divadelních představení, koncertů, vystouepní či akcí pro děti. K divadlu od rekonstrukce divadla v roce 1991 má sál kapacitu 295 sedadel, rozměry jeviště 5,5x5,5 m + forbína.
Vzdálenost: 478 m
Tenisové kurty TK Jeseník

Tenisové kurty TK Jeseník

5 antukových tenisových kurtů ve Smetanových sadech s klubovnou a tenisovou školičkou pro děti.
Vzdálenost: 529 m
Kino Pohoda

Kino Pohoda

Kino Pohoda v lázeňském podhorském Jeseníku s ozvučením Dolby Surround 7.1 nabízí také DIGITÁLNÍ 3D KINO dle standardu DCI.Rezervace vstupenek na www.kinopohoda.cz.
Vzdálenost: 577 m
Smetanovy sady

Smetanovy sady

Smetanovy sady jsou městským parkem, který nabízí klid, relaxaci a několik pramenů k možnému osvěžení.Smetanovy sady nabízí mnoho různých možností, jak si zde zaběhat, jaký okruh si vytvoříte je jen na Vás. Při běhání se m ... (více)
Vzdálenost: 596 m
Bowling Jeseník

Bowling Jeseník

Ideální druh zábavy při hře se svými blízkými a přáteli nabízí nejen za špatného počasí hra bowlingu v centru Jeseníku. Kromě toho, zde můžete využít služeb restaurace a pizzerie.K dispozici jsou vám dvě dráhy a rovněž m ... (více)
Vzdálenost: 601 m
Neuburský pramen

Neuburský pramen

Kašna původně umístěná na Masarykově náměstí a později náměstí Svobody, již přes sto let zdobí centrální část Smetanových sadů.
Vzdálenost: 639 m
Pomník Vincenze Priessnitze

Pomník Vincenze Priessnitze

V roce 1909 slavnostně odhalený pomník věnovaný Priessnitzovi vyobrazující Priessnitze a jeho dílo jako studnici mládí lidstva.V roce 1902 vyhrál vypsanou soutěž Josef Obeth, rodák z Terezína u Mikulovic, se svým návrhem Studnice m ... (více)
Vzdálenost: 687 m
Klášter Voršilek - nyní areál ZŠ Průchodní

Klášter Voršilek - nyní areál ZŠ Průchodní

Současné kulturní a vzdělávací centrum v budovách bývalého kláštera. Kromě školy se zde nachází hvězdárna, dětské hřiště, prolézačky, altán.Základem budoucího kláštera se stal dům čp. 154 na původním jesenickém nám ... (více)
Vzdálenost: 705 m
Anglický pramen

Anglický pramen

Ve své době nejuznávanější pomník věnovaný Priessnitzovi, který nechala postavit početná britská kolonie pacientů.Pramen a okolí nechala upravit početná britská kolonie pacientů pod vedením barona Karla z Lichfieldu a Maitlanda D ... (více)
Vzdálenost: 710 m
Pramen Skalka

Pramen Skalka

Pramen vystavěný vídeňskou firmou Rumpel, která ve městě rekonstruovala vodovodní síť, která městu slouží dodnes.
Vzdálenost: 729 m
Počasí
-1.4 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS