Chalupy pod Pyšnou loukou, Lipová-lázně
aktuálně 21.8 °C jasno
14.08. | oblačno | 26.6 °C
15.08. | jasno | 27.9 °C
16.08. | skoro jasno | 29.4 °C
Horní Lipová 277 , 79063 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 739 115 099
Horní Lipová 277
79063 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Chalupy pod Pyšnou loukou, Lipová-lázně

Chalupy pod Pyšnou loukou se nachází v obci Lipová-lázně v rekreační oblasti Jeseníky. Nabízíme k pronajmutí dvě chalupy a apartmán, chalupy jsou bezbariérové. 

K dispozice k pronajmutí dvě chalupy a apartmán, chalupy jsou bezbariérové. Chalupa má dva oddělené pokoje, každý z pokojů je pro 4 osoby. Nachází se zde kompletně vybavená kuchyně, ve které nechybí lednice, sklokeramická deska, varná konvice, mikrovlná trouba, nádobí a sklenice. K dispozici je pokrytí wifi internet, rádio, satelit a LCD televize. Vytápění zajišťuje elektrokotel, nebo výkonná kachlavá kamna, tvrdé bukové dřevo je předchystáno u chalupy. Apartmán se samostatným vstupem se nachází v domě majitelů a pronajímá se jen v zimních měsících. Nabízí ubytování pro 6 osob. V okolí chalup se nachází zastřešené posezení s grilem a udírnou, otevřené ohniště, pro děti velké hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm, stůl na stolní tenis, workoutové hřiště, ruské kuželky, uzamykatelná kolárna s lyžárnou, velká trampolína.

Parkování

Parkování zdarma u chalupy.

0%
Pramen Císaře Josefa II.

Pramen Císaře Josefa II.

Pramen ze kterého pil na své inspekční cestě císař Josef II.Spoluvladař Marie Terezie vykonával 1. září 1779 inspekční cestu Slezskem a při návštěvě Horní Lipové si nechal přinést vodu z tohoto pramene. Dne 8. září 1911 ne ... (více)
Vzdálenost: 182 m
Muzeum Slezského Semmeringu

Muzeum Slezského Semmeringu

Muzejní expozice je věnována železniční zabezpečovací technice, návěstním prostředkům, historickým předpisům či dobovým snímkům. Muzeum nabízí rovněž možnost obsluhy elektromechanického výhybkářského přístroje z vleč ... (více)
Vzdálenost: 521 m
Lyžařské běžecké trasy Ramzová a Lipová-lázně

Lyžařské běžecké trasy Ramzová a Lipová-lázně

Lokalita nabízí mnoho zajímavých turistických atraktivit, ke kterým se turisté mohou dostat po bíle stopě. Jedná se třeba o Lesní bar, vrchol Smrk nebo Obří skály.Aktuální mapa upravených tratí v okolí Ramzové a Lipové-lázní ... (více)
Vzdálenost: 727 m
Fauna Park

Fauna Park

Zahrada plná zvířat, i tak můžeme FAUNAPARK nazvat. A kde jinde než v Lipové-lázních.Raritou FaunaParku jsou volně létající papoušci. V Lipové se ovšem setkáte i s Diegem, tygrem ussurijským! Pořádnou zábavu si užijetes lemuří ... (více)
Vzdálenost: 1.52 km
Lipovské stezky

Lipovské stezky

Lipovské stezky jsou příměstské trailcentrum na půldenní ježdění pro celou rodinu u obce Lipová-lázně. Lipovské stezky jsou méně náročné než Rychlebské stezky. Po vyhlazeném štěrku se v klopenkách a vlnách svezou bajkeři i ... (více)
Vzdálenost: 1.78 km
Hotel Helios

Hotel Helios

Hotel Helios je součástí Wellness & kongres resortu Helios, nachází se v Lipové-lázních.Pro klienty hotelu Helios máme připraveno 27 moderně zařízených pokojů typu standard a superior a 2 apartmány s celkovou kapacitou 90 lůžek, res ... (více)
Vzdálenost: 1.90 km
Wellness centrum Helios

Wellness centrum Helios

Wellness centrum Helios je součástí hotelu Helios, rozkládá se na ploše 500 m2, je otevřeno pro hotelové hosty i širokou veřejnost. Vzhledem ke kapacitě wellness centra doporučujeme před návštěvou rezervaci na tel: +420 737 117 445 ... (více)
Vzdálenost: 1.90 km
DiscGolf Helios

DiscGolf Helios

Disc Golfové hřiště se nachází v areálu zahrady hotelu Helios. Protíná všechny kouty od zelených ploch, přes vodní části našich dvou rybníků. Hra je určena pro všechny věkové kategorie, za každého počasí.Koše – 7 Výhoz ... (více)
Vzdálenost: 1.90 km
SKI CENTRUM Miroslav

SKI CENTRUM Miroslav

V lázeňské obci Lipová-lázně se ve výšce 635 – 866 metrů nad mořem nachází Ski centrum Miroslav. Areál tvoří několik sjezdových tratí střední obtížnosti o celkové délce přes 3 km.Všechny sjezdovky jsou zasněžovány, stro ... (více)
Vzdálenost: 2.47 km
Muzeum Johanna Schrotha

Muzeum Johanna Schrotha

Expozici o staviteli lázní v Lipové najdeme nedaleko jedné z vlakových stanic Slezského Semmeringu.Muzeum v obci Lipová - lázně začalo psát svoji historii v roce 2007. Nese jméno Johanna Schrotha, zakladatele zdejšího lázeňství, a ... (více)
Vzdálenost: 2.86 km
Informační centrum Lipová-lázně

Informační centrum Lipová-lázně

Informační cetrum se nachází nedaleko vlakové stanice Lipová-lázně v budově Muzea Johanna Schrotha.Informační cetrum poskytuje návštěvníkům obce zejména informace o turistických a cykloturistických trasách, dalších možnostech ... (více)
Vzdálenost: 2.86 km
Minigolf TOČ

Minigolf TOČ

Minigolfové hřiště se nachází v areálu zahrady hotelu TOČ. Je určeno nejen hotelovým hostům ale i široké veřejnosti. Veškeré informace ohledně hřiště a zapůjčení holí a míčků poskytne recepce hotelu TOČ. Kromě minigolfu ... (více)
Vzdálenost: 2.95 km
Počasí
21.8 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS