Chalupy U vleku, Lipová-lázně
aktuálně 15.9 °C oblačno
17.06. | polojasno | 24.0 °C
18.06. | jasno | 26.7 °C
19.06. | slabý déšť | 25.4 °C
Lipová-lázně 763 , 79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 604 356 147
Lipová-lázně 763
79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Chalupy U vleku, Lipová-lázně

Chalupy U vleku se nachází v Lipové-lázních pouhých 500 m od lyžařského areálu Miroslav a 200 m od Lipovských stezek.

K dispozici ubytování ve dvou chalupách, které jsou na společném oploceném pozemku. První chalupa je bezbariérová přízemní stavba až pro 10 osob. Nachází se zde obývák s krbem, posezením s TV, jídelna, vybavená bezbariérová kuchyně, 2x WC, koupelna se sprchovým koutem a bezbariérovou vanou. Druhá chalupa má kapacitu 13 lůžek ve čtyřech ložnicích. V přízemí se nachází velká ložnice po 4 lůžkách a prostorná kuchyně, která slouží zároveň jako společenská místnost na níž navazuje dětská herna, koupelna a WC. V patře se nachází společenská místnost s TV, koupelna, WC a 3 ložnice každá pro 3 osoby. V každé chatě se nachází prosklená zimní zahrada, která není vytápěná s ping-pongovým stolem a vlastní vířivkou. Na zahradě má každá chalupa vlastní soukromé posezení u ohniště, vlastní pískoviště, houpačku, skluzavku a domeček pro děti. Dále hřiště pro míčové hry a nadzemní venkovní bazén je pro obě chalupy společné.  

 

Parkování

Parkování zdarma u chalupy.

0%
Hotel Helios

Hotel Helios

Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách. Rozkládá se na ploše 6 000 m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařský ... (více)
Vzdálenost: 220 m
Lipovské stezky

Lipovské stezky

Lipovské stezky jsou příměstské trailcentrum na půldenní ježdění pro celou rodinu u obce Lipová-lázně. Lipovské stezky jsou méně náročné než Rychlebské stezky. Po vyhlazeném štěrku se v klopenkách a vlnách svezou bajkeři i ... (více)
Vzdálenost: 343 m
Fauna Park

Fauna Park

Zahrada plná zvířat, i tak můžeme FAUNAPARK nazvat. A kde jinde než v Lipové-lázních.Raritou FaunaParku jsou volně létající papoušci. V Lipové se ovšem setkáte i s Diegem, tygrem ussurijským! Pořádnou zábavu si užijetes lemuří ... (více)
Vzdálenost: 613 m
SKI CENTRUM Miroslav

SKI CENTRUM Miroslav

V lázeňské obci Lipová-lázně se ve výšce 635 – 866 metrů nad mořem nachází Ski centrum Miroslav. Areál tvoří několik sjezdových tratí střední obtížnosti o celkové délce přes 3 km.Všechny sjezdovky jsou zasněžovány, stro ... (více)
Vzdálenost: 681 m
Muzeum Johanna Schrotha

Muzeum Johanna Schrotha

Expozici o staviteli lázní v Lipové najdeme nedaleko jedné z vlakových stanic Slezského Semmeringu.Muzeum v obci Lipová - lázně začalo psát svoji historii v roce 2007. Nese jméno Johanna Schrotha, zakladatele zdejšího lázeňství, a ... (více)
Vzdálenost: 755 m
Informační centrum Lipová-lázně

Informační centrum Lipová-lázně

Informační cetrum se nachází nedaleko vlakové stanice Lipová-lázně v budově Muzea Johanna Schrotha.Informační cetrum poskytuje návštěvníkům obce zejména informace o turistických a cykloturistických trasách, dalších možnostech ... (více)
Vzdálenost: 756 m
Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty Tenisového klubu Lipová - lázně se nacházejí naproti obecnímu úřadu, v dolní části obce. V provozu jsou v období od května do října.
Vzdálenost: 1.43 km
Lyžařský areál Lázeňský vrch

Lyžařský areál Lázeňský vrch

Areál Lázeňský vrch leží v nadmořské výšce 510 - 610 metrů na rozhraní Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku nad obcí Lipová-lázně.     Lyžařské vleky a sjezdovky jsou určeny pro pokročilé i začátečníky a jsou zde také ... (více)
Vzdálenost: 1.48 km
Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně v Dolní Lipové jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v samotném centru oblíbené turistické oblasti. Lázně vyhlášené úspěchy při léčbě kožních chorob, obezity a cuk ... (více)
Vzdálenost: 1.90 km
Počasí
15.9 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS